GTF Sukosan

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

jirkaM
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 2

GTF Sukosan

Příspěvekod jirkaM » pon dub 27, 2009 9:51 am

http://www.gtf-no1.hr/eng/start.htm

Mala charter firma - Sukosan posledni molo pred benzinkou. Krasne jsou lode Elan 333 Medo i Zeko - jezdi perfektne, vysoky stezen, letos dostane nove plachty, neni nejnovejsi, ale jezdi vazne krasne, ma novy ploter od Garminu a uplne nove topeni, fajn lod. Byla sice pomerne dost opravovana, nejaka rakusanka to pred Trogirem napichla na kamen, ale po oprave ( jsou to uz sna 4 roky ), jezdi jeste lip:). Pak je dobra Elan 36 - velika vyhoda - ma 3 kajuty a da se s ni podjet pod mostem - je to tedy adrenalin, protoze to je vazne o kousek, ale vejde se tam za jakehokoliv stavu vody - a nebojte, taky na me vzdycky vsichni okolo mavali, ze se tam nevejdu:)
No a ted maji i Elan 45 Nova - starsi, ale hezka a moc prijemna lod, gena je uz trosku vytahana, ale neni to zadna hruza.
Jo, pak maji asi 4 velike lode 49-52 stop, ale to je na me mooooc velike, to me nejak nebere. Taky maji Elan 431 - to bych neradil, ten uz ma opravdu dost nabehano.
Nikdy si neberu lod naprimo, ale pres ceskou firmu - Vela yachting - pidi firma, ale vzdycky pro me vse zaridi a udelaji. Kontakt Michaela Peprnova [service@yachtcharters.cz]. Ceny jsou velmi priznive, nevim nakolik mam slevu, ze jsem staly zakaznik.
Letos:
Elan 45 - tyden - 1100 EURO ( to byla ale velmi pratelska cena )
Elan 333 - tyden - 585 EURO

Ceny jsou konecne, navic jsem platil jen mistni poplatek. K lodim jsem dostal zdarma motor, to byl ale bonus.

Takze - mala firma, web maji uz asi 5 let stejny, to same cesky zprostredkovatel - ale ja jsem spokojeny. Mam male firmy rad.
pecho
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 0

dotaz

Příspěvekod pecho » pon dub 27, 2009 10:48 am

Hele Jirko, myslíš hned to molo u benzinky, nebo až to poslední někde za druhým vjezdem? Já hned na kraji jsem bral taky nějakou loďku, ale bylo tam Navigo a bral jsem B320-Nataša a byla pokud si vzpomínám nějakého Boži, který ji tam půjčoval, nebo co já vím. A pokud si vzpomínám tak číslování mol začínalo právě u benzinky a snad 4 5 6 měli AC a hned za nima Asta jachting. Od všech jsem bral loď, jediná Asta nám půjčila Vektor 401 na plavbu do Řecka, ostatní charterovky se cukaly. Zdraví Pecho
jirkaM
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 2

Příspěvekod jirkaM » pon dub 27, 2009 10:55 am

to:pecho

jojo presne to u benzinky, navigo tam ma taky lode, jsou tam asi 3 firmy na jednom mole.

Zpět na