Dalmatia Charter,Primošten marina Kremik

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Patras
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Dalmatia Charter,Primošten marina Kremik

Příspěvekod Patras » ned črc 04, 2010 9:50 pm

26.6.2010 ve 12.30hod jsme dorazili do mariny Kremik u Primoštenu, vyhledali kancelář společnosti Dalmatia Charter(nespleci s Dalmacia charter v téže marině), 12.40 vyplnění crew listu,zaplacení lázeňského poplatku(tři osoby 147kn/týden, zaplacení nevratné kauce 150€+80€za úklid,
12.45 check in,
13.30 posádka naloděná, jídlo a pití v lednici, bližší seznámení s lodí, doplnění vody,proškolení posádky s bezpečností
14.00 vyplutí směr Vis

Loď Bavaria 32 jménem Sea Star r.v.2005

Chci velmi pochválit jak nám loď byla připravená.Kam se člověk podíval bylo čisto a celou lodí se nasla vůně z aviváže.Loď plně vybavená od rezervních kanystrů s naftou a vodou, po útěrky na nádobí a zápalek v popelníku.Nebylo snad nic co by chybělo.
Velmi ochotný a usměvavý zástupce společnosti myslím, že se jmenoval Neno Čikeš, jmenem si nejsem úplně jistý.
Závady na lodi, na dvou místech propálená od cigerety hl.plachta,trochu odřený kýl a lehce oštípané kormidlo ve spodní části.
Nedostatek, krátké lano od kikingu.
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned črc 04, 2010 10:41 pm

Dobrý :thmbup:
Ty závady na lodi mě zajímají. Plachta propálená od cigaret - to snad musel být úmysl, s tím jsem se ještě nesetkal a nedokážu si to představit jako náhodu.
Jak jste prosím tě zjistili ten kýl a kormidelní list? To jste šli v maríně do vody?
Patras
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Příspěvekod Patras » ned črc 04, 2010 11:58 pm

To propálení plachty mi připadalo jako když někdo kouřil když plachtu roloval do stěžne a vítr mu tam sfoukl žhavé.Je zhruba v pulce plachty asi 20cm nad ráhnem dvě dirky.Když jsem to při přebírání lodi ukazoval předávajícímu, tak říkal,že to vzniklo již dříve a že to zapíšem do protokolu.
Velkou roli asi hrálo to, že jsem zaplatil 150€ nevratnou kauci.
Spodek lodi řikál, že je ok. Já to na místě nekontroloval až druhý den v bunkru na Visu.

Zpět na