Euronautic

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Martin88
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 3

Euronautic

Příspěvekod Martin88 » sob říj 02, 2010 9:12 pm

Biograd,Kornati West - tak jsem tu s další zkušeností chartrovky.
Asi to bude jen chvála, protože ve 12:00 mě hezká slečna v kanceláři charteru Euronautic oznámila, že skipper přijde kvůli check in do pěti minut, za 3 tam byl a ve 13:00 byla loď předaná, opravdu důkladně, vše mi vysvětlil, mnou zjištěné závady ochotně zapsal, takže jsme mohli brzy vyplout.Trochu vyšší kauce /2000,-teuro/ odpovídala stavu lodě, r.v.2008,
takže jsem našel jen pár kosmetických vad ale jinak vše funkční.
Po návratu opět důkladný check out, využívají i služby potapěče, tedy po technické stránce bych v budoucnu problémy nepředpokládal.
Celkově bych hodnotil Euronautic nejlépe z mnou zatím poznaných charterů, i lepší než NYA,u E. sice nebylo na lodi připraveno občerstvení, zato loď byla v opravdu dobrém stavu.
Jedinou chybičku bych viděl pod vodou - nejsem odborník,ale místy cca 2 cm dlouhými řasami porostlý trup mi nepřipadá obvyklý, celkově mi připadal antifouling dost opotřebený.
Na bezpečnost nebo funkci toto vliv nemá, jen to trochu zbrzdí už beztak pomalou loď,
ale to už je jiná mísa, která by se mohla třeba jmenovat "Nejpomalejší necky Jadranu"
:D

:mad:
za mě tedy SO39i již nikdy více :gun:
Benji
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Benji » pon čer 04, 2012 12:01 pm

Žiadne ďalšie novšie info o tejto chartrovke ???? Od 18.8.2012 by sme chceli ich BAVARIA 37 cruiser, r.v. 2006
aTrej
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 21

Příspěvekod aTrej » úte čer 05, 2012 3:37 pm

Mam skusenost z aprila a mozem iba odporucit. Startovali sme z Biogradu, lod vo vynikajucom stave, dokonca s novou genou a plotrom. Odovzdanie trvalo cca 15min a bez problemov. Technik bol Filip.
mikel
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 7

Příspěvekod mikel » sob zář 22, 2012 12:47 pm

Taky jsem teď měl od nich loď, vše celkem ok. Jeden těžší člen posádky při výstupu na loď z vody
utrhnul teleskopické schůdky. Technik pak řekl, nic se neděje, to se může stát...a bezproblémů vyměnili
Benji
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Benji » ned zář 23, 2012 10:26 am

mikel píše: .. Jeden těžší člen posádky při výstupu na loď z vody utrhnul teleskopické schůdky.

... deja-vu. Presne toto sa podarilo aj mne na ich B-37 YURKA. Schodíky vymenené po telefonáte za podobné do 15 min.
DarkDruid
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DarkDruid » sob říj 20, 2012 9:50 am

V půlce září jsem měl půjčenou loď od Euronatic i já (B36). Loď byla už starší (2004) a bylo to na ní trochu vidět, ale všechno alespoň trochu důležité fungovalo tak jak mělo. Přístup personálu byl přátelský a bez problémů. Odlišnou zkušenost než tu byla popsána mám pouze s předáváním lodi, resp. čas kdy se dostaví technik na předání se několikrát změnil a nakonec jsme čekali několik hodin navíc, ale údajně měly nějaké nečekané problémy s jednou jejich lodí, takže to jim asi nelze dávat tak úplně za vinu.

Za mě tedy s Euronautic v Biogradu taktéž spokojenost a plul bych s nimi s radostí znovu :good:
lukash
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod lukash » ned říj 21, 2012 9:30 pm

Taky jsem využil služeb téhle charterovky. Asi neměli dobrou náladu jediná příjemná byla slečna na recepci. Doporučuji raději zaplatit pojistku než kauci, protože to co si při přebírání všechno vymysleli je děsné. již nikdy více. Lukas
zdenek132
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod zdenek132 » pon říj 22, 2012 4:04 pm

V červenci jsem měl u nich půjčenou loď (NIKA r.v.2002). Loď perfektně čistá a vypadala že v sezoně jde z mariny poprvé ven tak chvíli trvalo něž zprovoznili technici všechna světla a sehnali náhradní žárovky do výbavy. Asi po třech dnech vypadla GPS a odmítala naskočit. Jinak vše fungovalo perfektně a uměrně věku. Při vracení technik na nefunkční GPS řekl že je to starý krám a není se co divit že nefunguje. Benzín do přívěsného motoru byl gratis, nádrže na naftu plné, všichni usměvaví a v pohodě. Já můžu doporučit.
greg
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod greg » čtv črc 18, 2013 1:57 pm

Minulý týden z Biogradu Bavaria 30C MALA (r. 2006), vše na 100%, loď perfektně připravená, čisto všude, přívěsný motor v ceně, personál přívětivý, profesionální, v pátek při check outu se věnovali přednostně těm co chtěli jet domů už večer, ale snažili a se a vyšlo i na nás. Problémy jedné cizí posádky, co se nechala natlačit větrem napříč na přídě už uvázaných lodí, vyřešili s úsměvem a s přehledem. Jednoznačně kladná zkušenost.
DonEmilio
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod DonEmilio » pát črc 17, 2015 10:01 pm

Teď v termínu 4 - 11.7. Bavaria 36 C z Biogradu, marina Kornati. Jednání v kanceláři i s technikem OK. Řekla, že technik za 10 minut přijde - přišel. Jednání rychlé, vše předvedl, ukázal, dotazy zodpověděl a pár dodatečných drobností na požádání telefonem osobně a rychle vyřešil. Loď z r. 2003, plachty 2012. motor a baterie loňské. Trup čistý. Takže i letitá loďka fungovala bezvadně. Checkout navrhl buď už v pátek s tím, že loď vyklidíme normálně v So ráno, nebo až v sobotu. Udělali jsme to už v pátek. Předání bezvadné, byl i potápěč, bez problémů.
Za sebe můžu Euronautic jen doporučit.

Zpět na