Pochvala - Blu Team (Marina di Scarlino)

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Jezura
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 7

Pochvala - Blu Team (Marina di Scarlino)

Příspěvekod Jezura » ned říj 02, 2011 12:40 am

Zas po čase jsem musel na Elbu, tentokrát jsme brali Bavárku 44 v Marině di Scarlino.

Marina je nová, kousek pod Piombinem, autem to z Prahy trvá i s přestávkama 12 hodin. Loď,byť devět let stará, byla v perfektním stavu a skvěle vybavená (tekuté mýdlo u dřezu a na obou toaletách jsem fakt eště neviděl)

Takže zas mi nezbývá než vychvalovat Yachtnet, přes který jsme loď brali....

Martin

P.S. pokud tam pojedete a chcete se trochu protáhnout, lze udělat jednodenní přechod Elby z Marciana Mariny do Mariny di Campo (přes Monte Cappane) - akorát si domluvte, aby tam zbytek posádky dovezl loď
copycut
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochvala - Blu Team (Marina di Scarlino)

Příspěvekod copycut » čtv črc 12, 2012 5:21 pm

Jezura píše:Zas po čase jsem musel na Elbu, tentokrát jsme brali Bavárku 44 v Marině di Scarlino.

Marina je nová, kousek pod Piombinem, autem to z Prahy trvá i s přestávkama 12 hodin. Loď,byť devět let stará, byla v perfektním stavu a skvěle vybavená (tekuté mýdlo u dřezu a na obou toaletách jsem fakt eště neviděl)

Takže zas mi nezbývá než vychvalovat Yachtnet, přes který jsme loď brali....

Martin

P.S. pokud tam pojedete a chcete se trochu protáhnout, lze udělat jednodenní přechod Elby z Marciana Mariny do Mariny di Campo (přes Monte Cappane) - akorát si domluvte, aby tam zbytek posádky dovezl loď

Jooo, pan Francesko s manzelkou a mobilni kancl v tranzitu :-) tam bylo hezky, byl jsem tam v dobe, kdy fouklo pres noc v marina di campo tech 55 uzlu nad ranem a my jsme se vratili jako jedini s neposkozenou lodi (ikdyz jsme dostali na prdel, nic se nerozbilo a projeli jsme to) a jeste mu pomahali opravit ty dalsi lode po nasem navratu do mariny, byl tak stastnej, ze mi poslal i vanocni prani :-) .. v tu dobu prisel o 3 lode (ma asi 5 celkem) a i svou, co mel na elbe. Jsme si tam s nim pak povidali, ze je dost na mizine, protoze do srpna vydelava charterem jen na naklady a stani v marine a az od zari, kdyz uz moc lidi nejezdi, tak teprv na sebe.

tom

Zpět na