AC Zaton

Doporučení na dobré firmy z oboru

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Martin88
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 5

AC Zaton

Příspěvekod Martin88 » pon čer 25, 2012 1:34 pm

Pár poznatků ze zastrčené mariny a charteru
Malá marina kde zatím neúčtují poplatek za parkování - velké plus
V marině restaurace s dobrou pizzou a výhledem na zátoku - plus
Sociálky na počet lodí dostačující,není to taková hrůza jako např. v Biogradu - plus
Nákup potřebných věcí ve vesnici cca 2 km - plus
S autem se dá zajet až k lodi, takže není potřeba shánět rozvrzané vozíky - plus
V charteru podivná čtečka karet, nám nešla zaplatit kauce ani jednou ze tří - minus
Personál zaměstnaný tak akorát,takže předání lodě dle smlouvy - ani plus ani minus,prostě tak
Vybavení lodě B40 ok,vadný ovladač kotvy po nahlášení vyměněn,ale že by to nevěděli :?
Předání lodě po návratu ok, jen doporučuji se předem informovat o přítomnosti slečny v kanclu,
Radno vrijeme zde neznamená otvírací nebo pracovní dobu,ale čas,kdy je evtl.možno někoho
v kanceláři zastihnout,aby mohl vrátit třeba kauci a dotyčný mohl odjet domů - minus
Jel bych zase ;)
Jardasu
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 76

Re: AC Zaton

Příspěvekod Jardasu » pon čer 25, 2012 4:03 pm

Martin88 píše:Pár poznatků ze zastrčené mariny a charteru
V charteru podivná čtečka karet, nám nešla zaplatit kauce ani jednou ze tří - minus
)

Byli jsme v této marině koncem května a naprostá pohoda. Čtečka karet fungovala na prvý pokus. Doporučuji.
Mějte se
Jarda
Xakru
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Příspěvekod Xakru » čtv črc 11, 2013 1:46 pm

Ahoj

- změna 29.6.-.7.7.2013 v marině je zavřená restaurace nutno tedy do Zatonu
+ parkovné je stále zdarma
? obsluha mariny nikam nespěchá
+ loď předaná chartrovkou k převzetí v 13:00 a vše OK
při check-out na recepci 3 kapitáni s problémy s kaucí platí pravidlo co nenapíšeš při převzetí do check listu jako
závadu to neukecáš i když ti obsluha tvrdila že je to ok a že to vědí
+ česko polský check list
+ za poplatek lze udělat check-out kdykoliv v pátek nabo v sobotu ráno standart je 9:00 sobota

Petr
PerlaNegra
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

niee

Příspěvekod PerlaNegra » čtv črc 11, 2013 7:43 pm

ano, velkost mariny je dokonala, ziadny stres ALE staff mariny mi prisiel ako banda ingorantskych debilov, ktori sa naozaj nikam neponahlaju. Niekolko rokov som chartroval v Grecku a odvykol som si trocha od Chorvatskeho pristupu. Moja skusenost je, ze lode v Grecku su ovela lepsie vybavene, a kedze sme mali dve lode a chystali sme sa vyväzovat spolocne, potreboval som niekolko dlhsich lan. Ked som im to oznamil a aj to ze vyväzovacie laná vyzerali ako keby ich nasli v nejakych krikoch tak na mna vygulali oci a ked som im povedal ze neodidem z kanclu kym mi nedaju nove a k tomu 2 x 50m tak pohli ritami a nejako to zvladli. Odmietli mi dat 5l kanister do outboardu, to by mi ani nevadilo, keby najblizsia benzinka nebola az v Sibeniku. Ked som pritvrdil, doniesli aj 2x5l benzinu, okrem inych technickych problemov ako pokazeny rolfok, potrhana hlavna plachta o ktorej urcite vedeli sme si to nakoniec celkom uzili, ale moja nenavist k Chorvatom sa len dalej prehlbila.
MalyBob
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 9

Příspěvekod MalyBob » čtv črc 11, 2013 9:27 pm

Nemohu být tak příkrý jako PerlaNegra, neb neznám Řecko.

- hospoda v maríně nefunguje, hospody jsou v 10 min vzdáleném Zatonu (můžeme doporučit Porat?, snad se to tak jmenuje)
- teplá voda byla, WC poddimenzované
- slečny (jiná při check in a check out) katastrofálně pomalé
- check in lodi rychlý, udělali jsem si sami a ptal jsem se jenom na pár detailů, naložit a pryč
- check out začíná v sobotu po deváté, dočkal jsem se před desátou, pak jsem dvacet minut čekal na kauci před officem, odjezd 10,30
- check out celkem důkladný, ale korektní
- lodě (B46 Anastasia) udržované, vybavené ve standardu Adriaticu, u mně dobré
- velké plus je neplacení parkingu

Celkově působí personál neorganizovaně, třeba ve srovnání s AC v Sukošanu, kde dle mého každý ví, co má dělat a lítá to.
Zaton je zjevně ještě syrový, ale malá marína, krytá, dobře dostupná, nákup v Šibeniku, 2 benzinky. Příště klidně znovu.

Xakru, to jsi byl Ty na mé zádi, co reklamoval puklu ručicu za 30 eur, která už byla?
Naposledy upravil(a) MalyBob dne čtv črc 11, 2013 9:55 pm, celkem upraveno 1 x.
MarekM
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod MarekM » čtv črc 11, 2013 9:47 pm

Ahoj byl jsem v zatonu posledni tyden v kvetnu, charter u ac. pomalý check In i check out a celkově laxní a vlažný přístup s kartou problém také budu se snažit se jim příštĕ vyhnout .
MERCHANT
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod MERCHANT » pát črc 12, 2013 8:10 am

Do Zatonu jsem dorazil v 10:00 hod.
Loď již byla připravená. Předání bez problémů.
Při návratu je třeba dotankovat loď v Šibeniku a účtenku pak ukázat.
Vrácení lodě opět bez problémů.

Pro srovnání:
Marina Hramina - Murter.
Loď mi předali až v 18:30 hod.
Hramina už nikdy. :gun:
Xakru
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod Xakru » sob říj 05, 2013 9:27 pm

Xakru, to jsi byl Ty na mé zádi, co reklamoval puklu ručicu za 30 eur, která už byla?

to Malybob:
ne nebyl naštěstí jsem měl vše ok spíš jsem tam honil nějakého techníka na převzetí asi hodinu a za to ignorování jsem jim nedal ani pivo
(3x jsem ho prosil že jsem ready ,ale šel si vklidu zakouřit a pokecat s kámošem)
v recepci se ale dohadoval nějaký slovák už si přesně nepamatuji o co šlo a ještě jeden čech že má trhlé plachty (jednalo se o ochranou látku prý prodřenou až rozpadlou stářím)
co je na tom pravdy to opravdu nevím.

s AC jsem byl vícekrát z Trogiru a nikdy nebyl presonál takhle laxní a tolik závad k placení (možná jsem měl štěstí)
Supl
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

Příspěvekod Supl » ned říj 06, 2013 10:39 am

Ahoj, ze Zatonu jsme jeli letos i vloni v září(plus kamarádi ještě letos na jaře) a vše bez problémů. Letos jsme loď dostali už kolem poledne, po obědě jsme už odjížděli.
Loď (Bavaria 34 2001 - Daisy) nebyla nejhorší, i když věk už byl znát. Trochu problémy s elektrikou (12V zásuvka na jiném vypínači, špatný kontakt na kotevním světle - vše opraveno svépomocí), podtahující pumpa ke gumáku (také opraveno při plavbě) a nefunkční ukazatel paliva a vody. Vrácení lodi také bez problémů a rychlé. Nezažili jsme tam žádné problémy s tím, že by na nás zkoušeli nějaké podvůdky - ale možná je to tím, že máme kauci pojištěnou. Vloni jsme měli problém s rozlomeným rolfokem a tím jsme zničili celou genu. Bez větších řečí (spíše v takovém prátelském duchu) vše druhý den opravili a jeli jsme dál. Na Zaton nedám dopustit, přijde mi to mnohem lepší než v Sukošanu. Jen mě napadá, že letos se musel poplatek za člověka a den platit jen v kunách, eura nechtěla slečna na recepci vzít.

Druhá věc ale je, že podle Yachnet Zaton končí a místo toho bude Adriatic charter otevírat marinu v Pirovaci. Při odjezdu z mariny nám o nové marině říkal jeden z techniků od AC, ale pochopili jsme to tak, že to bude další marína a ne že Zaton končí. Ale možná jsme si ejnšpatně rozumněli a opravdu Zaton končí.
HoPrahok
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Zaton

Příspěvekod HoPrahok » pon říj 07, 2013 11:32 pm

Jeli jsme odtamtud 3xBav 34. Lodě byly vždy OK, personál vstřícný, rychlý moc ne, ale spolehlivý. Přesto jsme lodě přebírali vždy nejdéle v 15.00 hod.

V kontextu výše uvedeného připouštím, že jsou tam některé věci, které na to ukazují. Nezprovozněná pizzerie, sociálky, do kterých se neinvestuje atd.

Uvidíme příští rok, byl bych rád, kdyby marína fungovala, je to pěkné startovní místo. Připadne mi to milejší než ty masakry v Kaštele, Sukošanu atd.
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 3

Re: Zaton

Příspěvekod Bilardos » úte říj 08, 2013 5:00 pm

HoPrahok píše:... je to pěkné startovní místo...

Byl jsem tam 2x a to jen díky last minute. Už jen to, než se odtud vymotáš je pro mě nezajímavé.
Sociálky bída (nevybavuji i, že bych někde potkal horší), nákupní a stravovací možnosti také. To nevyváží ani parkování auta zadarmo.
Mě tohle místo chybět nebude, pokud skončí.

Zpět na