Charter lodí na lipně.

Zajímavosti, ceny, lokality apod. firem z oboru

Moderátoři: Pepa, david, vilma

ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Charter lodí na lipně.

Příspěvekod ivik » úte čer 24, 2008 7:50 am

Ahoj všem,

Chtěl bych si letos půjčit na pár dni jachtu na Lipně. Našel jsem 3 firmy...

NOESAILING, HEIDISAILING a JACHTING 104. Máte zkušenosti s těmito firmami?? Myslím tím jednání, solidnost stav plachetnic atd atd.

Díky za jakoukoliv reakci

Pěkný den všem :)
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod teista » úte čer 24, 2008 8:41 am

Mám ve všech směrech dobrou zkušenost s jachting 104, p. Šesták.
Ahoj, teista
libor.janko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod libor.janko » úte čer 24, 2008 10:21 am

Ahoj všem,
já osobně mám výborné zkušenosti s firmou NOESAILING p. Šámala. Lodě sice starší, ale v naprostém pořádku, dobré plavební vlastnosti, příjemný přístup p. Šámala s ostatními jsem bohužel neměl tu čest. Na mém webu je i několik článků a fotky, týkající se této firmy a Lipna.
Koral
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

Příspěvekod Koral » úte čer 24, 2008 10:51 am

Mám zkušenost s Heidisailing, kterou vlastní p.Krpejš. Vždy vstřícný, usměvavý, atd. Mohu také doporučit.
Myslím si, že citované firmy spolupracují. Vždyť kotví v jednom přístavu...(Frymburk)
toma
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod toma » úte čer 24, 2008 11:42 am

Již několikrát jsem měl půjčenou loď od Heidisailing a byl jsem vždy naprosto spokojen. Pan Krpejš je velmi příjemný a vstřícný člověk a jednání s ním bylo vždy korektní a bez jakýchkoli problémů. Ona celá jejich partička z YC Azura je vůbec veselá kopa. Každá s uvedených firem nabízí trochu něco jiného a jde o to si vybrat. Heidisailing nabízí starší plachetnice, které jsou však v dobrém stavu a dobře vybaveny pro běžný jachting. Oproti tomu flotila pana Šestáka disponuje trochu jinými loděmi s možností vypůjčení spinakru apod., tedy třeba něco pro zkušenější. Noesailing neznám, ale vím, že nabízí určitě dvě lodě stojící ve flotile pana Krpejše, jinak snad kotví až v Maríně Lipno. Jinak nové molo ve Frymburku, kde kotví lodě pan Krpejš a snad z části pan Šesták (alespoň loni tomu tak bylo), je na pěkném místě v relativním závětří (oproti stavu před dvěma lety) a Frymburk je také pěkné městečko. Lipno mám moc rád a lidé jsou tam velmi příjemní. Snad se tam ještě na podzim dostanu. Přeji ti šťastnou plavbu.
libor.janko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod libor.janko » úte čer 24, 2008 11:46 am

Co se týká Noesailingu, jejich lodě kotví v Marině Lipno. Pěkná marina, osobně jsme tam byli. Chráněná před vlnami, takže pohodlné a klidné stání. Mám pocit, že celá jejich flotila je jejich vlastní. My tedy byli na té jejich největší Aquile, kterou teďka ovšem už půjčují jenom s kapitánem.
S panem Krpejšem jsem jednal jenom jednou a sám za sebe můžu říct, že velice příjemný a ochotný pán.
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod teista » úte čer 24, 2008 11:54 am

Tak jak je vidět milý iviku, nemůžeš sáhnout vedle. 8)
Kdy jedeš? teista
ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod ivik » úte čer 24, 2008 12:02 pm

Díky moc :)
To teista: prvni tyden v srpnu...Chtěl jsem právě jen asi na 3 dny, tak jsem předběžně domluvenej s panem Šámelem, že mi týden před zavolá a určitě se domluvíme. Jde totiž o to, že o prázdninách pronajímají přednostně na týden...
Teď ale přemýšlím - bude nás 6 - tak doufám že se nebudeme moc mačkat :)
libor.janko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod libor.janko » úte čer 24, 2008 12:25 pm

Záleží, co si od něj vyberete? My jsme měli Aquilu, byli jsme tam 4 a bylo to akorát. Pro 6 lidí na přespání si myslím, že je každá loď na Lipně malá. :? Mimo té veřejné dopravy :)
ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod ivik » úte čer 24, 2008 12:35 pm

No toho se právě taky obávám....Ale jde spíš o to, že pojedeme na lipno a okolí na tyden a ta jachta je spíš spestření na 2-3 dny..Každopádně jsem s tolika lidma nepočítal a na týdení plavbu by to asi nebylo :?
libor.janko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod libor.janko » úte čer 24, 2008 12:39 pm

Ono záleží na lidech. Na týden by to asi opravdu nebylo. Na denní plavbu, když se tam nespí, tak v pohodě, ale otázka je právě toho spaní. A pak taky jak si budete vzájemně překážet. Ale je to o lidech ... :whist:

Zpět na