Chartrovka v Gizycku

Jachting u našich severních sousedů.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

mozeg
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 9

Chartrovka v Gizycku

Příspěvekod mozeg » stř říj 28, 2009 10:03 pm

Nakolko buduci rok planujem 7dnovu plavbu po Mazurach a vyplavam z mesta Gizycko, rad by som sa opytal, ktoru chartrovku by ste mi v tomto meste odporucili. Na stranke Mazur je ich strasne vela a tazko vyberat. DIK
Lode: twister 800,780, Laguna 730, Tango 780 a pod.
Rumex
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 5

Příspěvekod Rumex » čtv říj 29, 2009 6:34 am

Zdarec
V Gizycku mám osobně otestovanou chartrovku Top yacht (www.topyachting.pl) a ještě, sic skrze rodiče Sailor ( www.sailor.pl ), obě bez problému lodě čisté a připravené a u Top yachtu ještě dobře vybavené.

V Gizycku je hromada chartrovek, ale jelikož jsem tam nikde nic nepůjčoval tak nemohu doporučit.

Celkem dobré stránky jsou i ( http://na-mazurach.pl ) :gun: :D
host60
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod host60 » čtv říj 29, 2009 10:44 pm

Já jsem využil možnosti online objednávky včetně zaplacení zálohy kartou na http://www.mjacht.pl/. Je zde nabídka všech možných lodí od různých chartrovek po celých mazurách. Výběry podle lodí, přístavů, termínu ... Akorát že v této chvíli je tam těch lodí v nabídce jen pár, protože je po sezóně. Naběhne to zase až po novém roce. Myslím si, že v této nabídce je výběr těch lepších chartrovek.
golas
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod golas » pát říj 30, 2009 11:50 am

já jsem jel na Mazury jen tak a v Gyzicu jsem se ze správcem v marině domluvil on zavolal tři pronajimatele lodí a ti mi nabídli cca6 lodí na charter všechny byly slušně vybaveny čisté nové plachty byl jsem velice spokojený cena 12000kč po přepočtu v ceně 10litrů benzínu podle mně nemá smysl chartrovat loď dopředu lepší je se přímo na místě domluvit s majitelem loďě všeci jsou velice ochotní a příjemní přeji příjemné plachtění po Mazurských jezerech
MalyBob
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod MalyBob » pát říj 30, 2009 12:32 pm

Jak to funguje na Mazurech s mapama, příp. pilotem, mají nějakou obdobu "Male karte" ? A dá se to někde koupit?
Díky
host60
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod host60 » pát říj 30, 2009 2:56 pm

Map je k sehnání spousta, dobrá firma má mapy na lodi. My jsme měli na lodi 2 a jednu nám majitel věnoval. Vyloženě jachtařskou příručku jsem neviděl, resp. jsem po ní ani nepátral. Hodně informací jsem vyčetl po různu na internetu.
golas
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod golas » úte lis 03, 2009 2:27 pm

já jsem taky dostal mapu od majitele lodě přehlednou s různými informacemi zatavenou ve folii
mozeg
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod mozeg » ned úno 21, 2010 11:56 am

No a na strankach mazur je aj GPS mapa mazur do garminov takze pohodicka.
DonEmilio
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod DonEmilio » ned úno 21, 2010 7:01 pm

Já v r. 2008 čártroval u Korksail v Pienkne Górze - asi 3 km od Gizycka. loď TES tuším 781, Bezva přístup, vybavenost i servis. Bez problémů. Mapy nekupovat v marketech. Na netu se dá někde (už nevím kde) stáhnout ta vektorovka, jak psal MOZEG výše. Něco jsem skenoval a kalibroval peo OZIho.
vonkounic
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod vonkounic » ned úno 21, 2010 11:03 pm

Ahoj,

ja jsem byl na Mazurach už 7x a letos jedu zase.Absolutně doporučuji www.sailor.pl lodě, marina, služby, ochota vše super. Byl jsem i s Ahojcharter z Wegorzewa, lodě slušny, ale jednaní na nic, neochotny, protivny.
Jinak přesně jak pišete chartrovek je tam mraky a ve většině na velmi slušny urovni.
Mapu jsem před 8 lety koupil tu zalitou ve folii. Už si bohužel nepamatuju co stala, ale rozhodně toho nelituju, hodi se mit ji pořad při ruce, mockrat jsem s ni zmokl, některý místa jsou dost uzky a rozhodně není čas běhat do kajuty kouknout na suchou mapu. Takže
vždycky když tam jedu akorat šahnu do knihovny a jsem ready ;) . Pro koupi týhle mapy mam ještě jeden argument, většina lidi kdo kdy na Mazury jel a plachtil na nich, tak se tam vrací :) protože tamní atmosfera vás uplně dostane.Když si to pak rozpočtetetak vyjde na pakatel. :D

Nashle na Mazurach

Von Kounic

Zpět na