proc mam zrovna tuhle lod

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

asketa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

proc mam zrovna tuhle lod

Příspěvekod asketa » úte črc 08, 2008 1:53 pm

vzdycky nejaka doma byla, ty nejlepsi jsem rozbil nebo prodal a vickrat je neuvidim, ta prvni byla 15cm parnicek, jezdil na kostku sucheho lihu, po valce se to tu vyrabelo a nedovazelo z ciny, pak prvni zazitek s lodi vybavene plachtou na pricnem rahnu, pak leta na jinych lodich, pak napad prozit pocit namornika v mladsi dobe kamenne, pul dne prace a uz jezdil prvni funkcni vzorek plavidla typu proa, ted to jeste proverit v podminkach kdy to ostatni radsi zabali, jednou to prislo, foukalo pekelne ale mohlo vic, jeste jsme nemuseli lezt po ctyrech, zadna lod v dohledu, stihlo se jen kus nastoupat a pak jet na zadak, pripravil jsem se zarvat na kosatnika skoc ke mne dozadu kdyby se zad zvedala, uz jsem videl takhle prevratit pres riditka maly roztomily katamaran pri slabsim vetru, ale k memu prekvapeni naopak lezla prid nahoru jak lod opoustela vytlacny rezim, tak takhle rychle uz urcite v zivote nepojedu, zatim dobry, jinou lod uz nechci, snad nejsme horsi nebo bojacnejsi jachtari nez ti tenkrat.
Naposledy upravil(a) asketa dne pát lis 19, 2010 4:06 pm, celkem upraveno 6 x.
asketa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

dalsi test

Příspěvekod asketa » úte zář 09, 2008 2:49 pm

4.8.2008 konecne fouka, vlny maji bile hrebinky, posadka ceska holka marie o. a jeji kamarad ze svedska oscar p., oba na vode jako doma, jedeme kus po vetru a v zavetri za takovou spickou svinuju kosatku a myslim si ze zacne ten test pri bocnim vetru, otez plachty neni v zadnem zaseku a uvolneni je otazka zlomku sekundy, zadna jina lod v dohledu, vyjedu z te tisiny, lod proti vetru, plachta skoro vyvlata, ted by nas to melo snaset po vetru, ale ku podivu nic takoveho se nedeje, tak lehce tocim jako na prejezd, plachta jen trochu pritazena co oni staci vyvazit, jelo to tak stredne rychle ale velmi pekne to stoupalo, vysledek, no nevim, aspon ve svedsku od tedka vedi jak se u nas taky jezdi, za spravnost odpovida asketa.

Zpět na