Finn

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

jerryx
Site Admin
Reputace: 87

Re: Finn

Příspěvekod jerryx » pát črc 14, 2017 5:38 pm

jj, to ti verim ;-)
ale s tim cadetem si mozna udelal dobre, ze ho nemas - co by si s nim delal ? na tebe je malej a na "jen" dcerku jeste velkej ;-)
jestli ji to oslovilo, tak ji opravdu zkus dat do cadetu - vlastni lod nepotrebujes, vzal by si ji pod kridla nejaky kormidelnik (nebo spise kormidelnice - tech je ted podstatne vice), bude jezdit zavody a za chvilku bude umet vic nez ty ;-) ... decka tam maji fakt bezva partu a kosatniku je stale malo, ty stavajici strasne rychle rostou a prechazeji na kormidlo ;-)
Jardasu
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 76

Příspěvekod Jardasu » pát črc 14, 2017 7:49 pm

Ahoj kluci a holky,
fandim vsem nadsencum, kteri si jdou za svymi sny a neboji se vypadnout od televize a jinych oblbovadel.
Musim rici, ze na pocatku tveho vlakna jsem byl ponekud na rozpacich, aby se toho adrenalinu nedostalo tve dcerce az prilis a nezacala se bat vody.
Ted bych se priklanel k nazoru zkuseneho zavodnika Jerryxe . sup s ni do kolektivu.
tata je fajn, ale kamaradi stejneho veku jsou autorita, pro nas stare fotry bohuzel smutna realita. Ale nasi tatove na tom nebyli lepe, to je utecha.
olin
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 51

Příspěvekod olin » pát črc 14, 2017 7:55 pm

Viky_CZ píše:Zazitky nemusi byt vždy hezke, hlavne ze jsou silne! :-)

Gratuluju k uspesne marinizaci. :good:

To mě se včera tak nějak neplánovaně na Labi v Ltm zmarinizovala šestiletá dcerka.
https://youtu.be/GhwdlYysSFQ
Ta starší po plachtě prahne už delší dobu, tak jsem ji chtěl přihlásit na jachting do Duchcova. Problém je ale v tom, že od nás není spojení a se ženou by jsme jí tam nestíhali vozit. Minulý týden jsem ale úplně náhodou natrefil v Ústí na lidi z Ltm jachťáku a po optání, zda nevědí o nějakém opťákovi pro tu starší, mi bylo nabíduto, abych holku rovnou přivez. Domů přijela úplně nadšená a včera přišla ta menší, že chce jet s námi. Zatím si vyzkoušela pár obratů a je z toho úplně unešená. No Triton není pro holky to pravý ořechový, optíka za výkend nepostavím. Takže zítra se jde horkou jehlou sešít z obalovky PDR, aby měly holky do začátku s čím řádit ve volných chvílích na pískovně a za týden na Orlíku.
sedivak
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 4

Příspěvekod sedivak » sob črc 15, 2017 12:19 pm

jerryx píše:jj, to ti verim ;-)
ale s tim cadetem si mozna udelal dobre, ze ho nemas - co by si s nim delal ? na tebe je malej a na "jen" dcerku jeste velkej ;-)
jestli ji to oslovilo, tak ji opravdu zkus dat do cadetu - vlastni lod nepotrebujes, vzal by si ji pod kridla nejaky kormidelnik (nebo spise kormidelnice - tech je ted podstatne vice), bude jezdit zavody a za chvilku bude umet vic nez ty ;-) ... decka tam maji fakt bezva partu a kosatniku je stale malo, ty stavajici strasne rychle rostou a prechazeji na kormidlo ;-)

To je pravda. Zkusím oslovit klub v Neratovicích- to máme asi nejblíž.
O jakém cadetu píšeš? Jaký klub znáš?
sedivak
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod sedivak » sob črc 15, 2017 12:38 pm

Jardasu: naštěstí se dcerka jen tak odradit od ničeho nedá a s těma kamarádama stejného věku máš pravdu :hmm: budu se s tím muset smířit...
Olin: Evička je moc šikovná a vypadá, že jí to fakt baví :)
jerryx
Site Admin
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » sob črc 15, 2017 1:00 pm

sedivak
: ja jsem zrovna z neratovic ;-) ... ale nera neprosazuji - i kdyz je to samozrejme ten nejlepsejsi klub :-P :lol:
ale jinak mas v podstate jen tri moznosti (v pripade cadetu) - nera, tousen nebo prazsky cyk, vsechny tri kluby uzce spolupracuji, protoze cadetu je malo, jezdi tedy spolu, pujcuji si decka mezi sebou, je to jedna velka parta - opravdu se mi to v tomhle strasne moc libi, to se neda vubec srovnavat treba se situaci v opticich. sam s nima jezdim, kdyz nemam sve zavody, takze je moc dobre znam, mam tam taky dcerku ;-)
jejich hlavni trener mama tata je z tousene - zdenek paruzek, je to byvaly fireballista a ten by se pro ne rozdal :-)
jestli teda chces, tak klub nemusis vubec oslovovat (stejne by te odkazali na zdenka ;-) ), bud ti zaridim sam nebo ti na zdenka dam kontakt sam, pripadne na dalsi.
jde tedy jen o to, jak to chces. lode jsou oddilove (az na vyjimky) a maji je prideleni kormidelnici, takze by slo jen o to, kdo z kormidelniku ted nejvic kosatnika potrebuje ;-) - nejvice se shaneji pred sezonou, pac starsi kosatnici prechazeji na kormidlo ;-)
mozna by bylo uplne nejlepsi, kdyby si vzal holku a jel se s ni podivat na nejake zavody - kdyz bude opravdu chtit, tak zapadne hned.
bohuzel ted pres prazdniny tady zavody nemaji, ted maji jen mistrovstvi sveta v holandsku za 14 dni. nejblizsi zavody maji pak az prvni vikend v zari na lipne - boruvkovou regatu, to by se holce asi libilo, vsechno jidlo z boruvek ;-) :D :D
jen pak bude potrebovat tvoje dcerka vyjimku (kdyz bude chtit zavodit) kvuli veku, ale to je v podstate jen urednicka formalita, nebyla by v tom ani prvni ani posledni, nastesti mrnata pribyvaji a je to pro ne moc dobre - cim drive zacnou, tim jsou pak lepsi ;-)
olin
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 51

Příspěvekod olin » sob črc 15, 2017 4:29 pm

sedivak píše:Olin: Evička je moc šikovná a vypadá, že jí to fakt baví :)

Jó Evičku to fakt chytlo. Bohužel ale Simonka se nějak blokla a nebaví ji to tak, jak jsem čekal. Docela se divím, protože síma byla do plachet blázen a pořád chtěla někam přihlásit. Dnes si poprvé zaplachtila a nějak jí to omrzelo a po cestě domů mi říkala, že chce svojí plachetnici, ale na kroužek že nechce. Možná je to tím, že do optíka má ve svých jedenácti problém se naskládat. No posuďte sami:
https://youtu.be/R5y9esss81o
Možná zkusit něco většího, třeba Evropu a bude to OK.
sedivak
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod sedivak » sob črc 15, 2017 4:56 pm

Jerryx: no tak to jsme skoro sousedi :) nejlepsi by bylo vzit ji na nejake zavody, aby videla poradnou akci. No ale nejdriv musime hlavne presvedcit maminku, ze se jedna o bezpecny sport. Ta musi videt na vlastni oci jak, by bylo v oddilu o nasi Kacenku postarano. Z taktickych duvodu jsem i nas" prvni silny zazitek z plachteni" nepopisoval nijak do detailu. :whist:
Jinak dik moc za nabidku kontaktu, po rodinne rade dam vedet....

Zpět na