IRWIN 37

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

IRWIN 37

Příspěvekod Pajas11 » pát úno 26, 2010 2:11 am

Chtel bych Vam predstavit svoji novou krasavici. Ehm....... Mno jeste ne krasavici, ale bude. Tak jak je u mne zvykem, zase davam dokupy to co jiny hodil na smetak. Do lodi prastil blesk a sla pod vodu. Prorazeny kohout, puvodni majitel zachranil motor ( ikdyz o tom nevedel), pokousel se ho nastartovat. Spalil starter, zanesl palivove cerpadlo mixem slane vody a stareho paliva a od te doby lod stala na suchu a bez pece. Dneska motor slape jako hodinky- Perkins 401-7, 50koni. Popraskana takelaz pasuje z moji stare lodi - Irwin 30- se stejnym steznem. Predni steh je jina velikost - ten mam nahradni, ostatni je minimalni rozdil, kde staci dat redukci k prodlouzeni. Vnitrni poskozeni je na pohled nehezke, ale protoze uz vim jak na to, je to otazka minimalnho materialu a zbytek je prace. Ta je moje, takze je zadarmo :D . Oprava , nater paluby a takove veci, to delam porad, takze neni problem, krome casu. Vzhled a prubeh prace je na http://picasaweb.google.com/pajasaltydog/Irwin37#
. Data a originalni papiry od vyrobce http://www.irwinyachts.com/Centercockpi ... ockpit.htm
Je to Irwin 37, prvni verze, rozdil je, ma bowsprit a oplachteni ketch a shoal draft, tak jako MK III , jinak vnitrni usporadani je stejne jako u prvni verze.
Neni to lod puvodne myslena na ocean i kdyz par jich uz obeplulo svet. Ve slabem vetru si akorat zahrajete karty a ohryzete si nehty, dela ji dobre vitr od 20 uzlu vyse, to je idealni vitr . :whist:
2 loznice, centralni kokpit, 2 koupelny a misto pro preplavby pro 6 lidi komfort . No udelal jsem si radost. :drunk:
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » pát úno 26, 2010 9:19 am

Ahoj zase po čase! Jsem rád že tě moře nespolklo! :clap:
alffa
Site building team
Reputace: 2

Re: IRWIN 37

Příspěvekod alffa » pát úno 26, 2010 9:44 am

Pajas11 píše: No udelal jsem si radost. :drunk:

To věřím, že máš radost.
Další zachráněná loď a ještě k tomu krásná. To musí být nádherný pocit. :clap:
Gratuluji, alffa
Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pajas11 » pát úno 26, 2010 5:45 pm

Jo chlapi, more mne nesplachlo - neni tak snadny se mne zbavit- a radost opravdu mam. :whist: Jeste vetsi radost bude az tu holku vytahnu na cestu do Karibiku.
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 33

Re: IRWIN 37

Příspěvekod marks » pát úno 26, 2010 11:02 pm

alffa píše:To věřím, že máš radost.
Další zachráněná loď a ještě k tomu krásná. To musí být nádherný pocit. :clap:
Gratuluji, alffa

Kde ty další zachráněný lodě vidíš? :o
Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pajas11 » pát úno 26, 2010 11:24 pm

Treba tady????? http://picasaweb.google.com/pajasaltydog/HankSGulfstar# A to jen jedna z mnoha.
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 33

Příspěvekod marks » pát úno 26, 2010 11:49 pm

Teď jsi mě teda ohromil, zřejmě si za ten rok opravil mnoho a mnoho lodí, ale to se prezentuje poněkud jinak. Hele Pajas nemám vůbec zájem se s tebou bavit o čemkoli, nehodlám tady rozvíjet off topic, ptal jsem se alfy a to ty nejsi. Irwin 37 je dobrá loď, třeba jsi se i zlepšil v přístupu k opravám lodí a tak jí přeju ať v tvých rukách vydrží zdravá a plavebního provozu schopná dýl než ty dvě předchozí. Koneckonců aspoň budu mít na čem vybrat svoje zálohy na tříměsíční pobyt na lodi.
Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pajas11 » sob úno 27, 2010 12:19 am

Mas recht, nehodlam tady se tady hadat s encyklopedii na vsechno. :mad:
Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pajas11 » ned úno 28, 2010 9:24 pm

Abych nemusel odpovidat na osobni mail, pisu to tady. Slovni konflikt nebudu rozsirovat, jde o osobni vec. Nebudu se tady ani branit, ani napadat, to nepatri na verejnou diskuzi. pokud ma nekdo zajem mne poznat osobne, rad mu poskytnu ubytovani a uvitam ho tady. Prozatim zadny luxus, ale bude mit moznost posoudit mne a kvalitu mnou odvedene prace. Rad si pokecam konecne cesky a rad i na lodi svezu. Jen si neodpustim jednu reakci, ano, za ten rok jsem spravil nejednu lod, zivim se tim a Chinook byl plavbyschopny vic nez vyborne, to byla moje blbost. Ricochet je plavbyschopny dodnes. Bez opravy jsem ho donedavna pouzival a kyl porad drzi a ted jen vyprsel jeho cas. Howg

Zpět na