Monty a Loefsteker.

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon dub 13, 2015 8:23 pm

Líbí :thmbup:
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » úte dub 14, 2015 12:52 pm

Přidám ještě pár fotek. Za chvilku vyplouvám na Mallorcu ,budu tam celej květen a pak,snad s návštěvou břehů sladké Francie se přesunu na Elbu a plout se bude celé léto kolem Elby,Korsiky a Sardínie....a třeba i jinde,jako Lipary,Italské pobřeží,Sicilie a pod. Tak kdo ještě nemá dovolenou a nebo chce plout s Loefstekerem,ať písne,místa a času je dosti ;)

howk
Monty

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » stř dub 15, 2015 5:58 am

Mi někdo v noci ukradl člun...by ho do rána bílou křídou na chodníku obkreslovali. To nám ten návrat do Evropy hezky začíná... :hmm:

howk
Monty
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » čtv dub 16, 2015 3:59 pm

Poslední pozdrav z Gibraltaru...next destination....unknown. Život je hezký,pokud se umí žít... ;) God save the Queen.

howk
Monty

P.S vice,ale ne moc fotek na FB

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » úte dub 21, 2015 6:32 pm

Jsme v Almérii...co jsi o tom myslet, fakt nevím. Nějak se to vymklo kontrole.... a já pevně věřím,že tomuhle nikdo věřit nebude.
17.4 pátek
17:65
Pluje se dál, jenom se ještě neví kam a kdy... :D . Vyplout se mělo včera,ale motor nějak vynechal. Průser. Nicméně už zase jede jak má, jenom to stálo majland, ale div se světě, na to že je tohle Španělsko, šlo to jako na drátkách. Monty to zařídil... :D ... den a noc se maturovalo. V Gibu se vysralo snad všechno...a jedna věc obzvláště, jenomže s tím nic nenadělám... Almérie 150 mil a mně zbylo jenom dva dny na to se tam dostat, bo wind pak 100km/h do rypáku...a to tři dny. Zato se tady pilo jako v Rusku... na dvou Ruských katamaránech,na jednom Holandském a jednom Anglánském. Ty katy jdou nějak do módy,bo jinde se snad už ani nepije . :D. U Rusů čtyři cтакани водки, u Holanďana pastis a u Anglána... Bůh mu žehnej,Johny Walker... :D Nabírám dojmu,že bych měl rychle vypadnout...tady to je furt stejný... už roky :D . Já ty Anglány miluji,jenom kdybych jim něco rozuměl ,zato Ruštinu oprášit nebyl zas takovej problém . U Holanďana kecáme dlouho, bývalej vlastník stejné lodi jako moje, jenom motor Thornycraft 154( trochu odlehčená verze), né 230.... Ale říkal, že je to jedno a motor tu loď přežije. :D
21:40
Z mariny to plulo,v zálivu i bez motoru,bo odliv, a teď... voda jako roztavené olovo,tlačím to na motor a vítr,jenž měl tady zuřit až 3Bf to nějak neví...pátek. Kolem šutru, jako tradičně, vítr ze všech stran,jednou pluji 6kn,pak za dvacet vteřin dva a půl ,ale jsu už mimo jeho vlivu,jsem v Mediteránu... jsem doma. Všichni v hospodě na pivě, jenom já se tady plácám jako idiot. Už abych byl na Baleárech...tam to doběhnu. Po půlnoci ten vrčák vypnu a jdu na kutě
18.4.15
10:40
Že se nemá vyplouvat v pátek vím a že jsem se na to teď vyprdnul je fakt . Ode dneška na tyhle tradice věřím bo celé tohle dobrodružství nabírá podivnej spád a fakt nevím,co si o tom myslet. Těch průserů za poslední tejden by stačilo na zbytek života....a to jsem ani zdaleka nenapsal vše.
Ve tři v noci slyším motor nějaké lodě nedaleko ode mně, tak lezu ven to checknout. Z levýho zadoboku pluje rychlostí cca 3-4 kn katamaran, vysvícenej jako vánoční stromeček...ale přímo na mně. Nejdříve si myslím,že jde na mně podívat,ale na co by čuměl, pozičky mám zaplé, kolem dosti silnej provoz parníků, valících na Gib a nebo z něho, že se nedá jít ani spát. Když ale vidím, že mně míří přímo na komoru a jaksi nebrzdí zjišťuji, že je zle. Okamžitě startuji motor a plný knedlik dopředu.....nestihnul jsem, ale alespoň mně nenabral přímo na bok. Chyběli mně tak dva metry a uhnul jsem mu. Dostávám ránu na záď ,ale více méně už skoro jenom na jeřáby na člun,kterej tam ale už nevisí... slyšet praskání laminátu. Odhazuje mně mírně zadek a kat skoro okamžitě zastavuje. Začíná nadávání na obou stranách,kontroluji škodu... jenomže ten kat mně nezajímá,klidně ať jde pod vodu... ocel je hold ocel a na trupu, kromě odřeného a trochu provaleného rantlu není žádná škoda...Kdybych to byl chytnul přímo na bok,tak nevím,myslím že bych i já měl kuchyň u kapitánského stolku. Odnáší to ale silně rám soláru a ze začátku si myslím,že i solár... ten naštěstí ne. Milej kápo z druhé lodě to checkuje taky,tam je to horší,ale vzal mně přímo špicí levého plaváku... ten je trochu popraskanej a urval si idiot reiling. Vymlouvá se,že neviděl moji zadní pozičku,bo že je špatně umístněná a bla bla bla...Posílám ho do háje... tady není o čem a on to ví. Řve na mně,že má už 70 tis majlí a ...i to mně zajímá jako loňskej sníh... Nakonec zklidňuje,bo ví, že tady to je jednoznačně jeho průser. Veze úplně novýho Lagoona 400 z Francie do Řecka... . Píše mně jeho registraci (je to profesionální skipper), Police n°, a všechny možné a nemožné údaje a prý bude ráno volat na firmu a ty mně vyplatí škodu buď cash a nebo z pojišťovny...ha ha ha... Vsadím boty,že o nich více neuslyším,ale proto,že to bude chtít jenom práci, tak natahovat se s nima,volat policii a pak to tady v nějakém placeném portu řešit se mně nechce,to by mně vyšlo dráž,jak pospravovat a nanovo povařit držák soláru.
Pravda je, že je toho na jednu hromadu trochu moc i na koně. Od doplutí do Gibu jenom samej průser,problém a z toho jsem si jeden udělal já sám. Já jsem vám ho pánové a dámy napral bokem do betonového mola,bo ten motor vysadil,když jsem chtěl brzdit....Trochu jsem to provalil,ale opět díky Bohu za ocel.To je další práce a je toho už jako na kostele... Motor ale včera v testu dopadl dobře a jede zase jako dobře namazanej stroj. Tak alespoň doufám, že to tak zůstane. Motoroval jsem včera od vyplutí až asi do jedné v noci. Fouká teď prd a i to čistej zadek, sunu se dopředu rychlostí kolem dvou uzlů a prognózy opět jaksi nevychází. Vsadím ale boty, že v pondělí, kdy se mně to má otočit přímo do čumáku a má to funět tři dny v nárazech kolem 100km/h se prognózy plést nebudou :D . To bych potřeboval už být v Marině u Almerie, jenomže s tímhle větrem to nestihnu ani náhodou ,budu muset moc motorovat a doufat,že mně nedojde nafta, bo té jsem od Kanárů spálil 200 litrů a ještě asi stovku mám... Teď je to ale trochu naprd, bo proud se tady furt otáčí,jednou pomůže,podruhé brzdí a i s motorem,proti větru by to šlo ztuha.... Zato delfíni mně dělaj společnost víceméně nepřetržitě a v noci je to teprve podívaná...tohle neomrzí... Lítaj jako torpédá, za nimi jenom svítící čáry od rozčileného planktonu a nektonu, kolem nich to fosforeskuje a je to jako podvodní ohňostroj...škoda že to nejde vyfotit. Je to nádherný a baví mně na to čumět i dvě hoďky v kuse.
15:00
Vítr měl sílit, místo toho padá už úplně.... co se tohle, ke všem čertům už děje...??? To si to asi budu muset vypít až do dna :D . Nahodil jsem udici,ale už je malá pravděpodobnost něco chytnou...Blízko břehu a tady jsem myslím jakživ nechytnul nic...tak jsu v klidu,bo i kraken v téhle rychlosti nedělá skoro nic a ryby z něj mají asi jenom srandu. Rychlost 1.7kn to jistí, vítr čistej zadek a plujeme na motýla...
19.4
8:50
Tak jsme něco v noci napluli. Vítr sice čistej zadek,musel jsem vě dvě v noci udělat halzu a vlny nás houpou, ale přifouklo. Ty vlnky narostly malinko více,než by si zasloužili,bo vítr to zase nepřehání a je jasné,že za prdelí to někde fouká líp....no pluje se v tom,co je. Trochu se to stočilo a zase plný prádlo venku....stejně to moc nepomáhá. Pobřeží je tady hodně vysoké a ty hory tady někdy s tím větrem dělaji zmatky.... a to na vrcholkách ještě leží sníh. Hodně hezká scenérie u vycházejícího slunce.
Od Almérie jsu ještě asi 40 mil,snažím se stáhnou čerstvá prognózy, ale jsu trochu ještě dál od pobřeží a nejde to a nejde to. Nicméně nám to má už na poledne zvadnou plně a asi zase nezbude, než motorovat. Rychlost během hodiny padla z 3.5 kn na 2.5kn a už to dneska lepší nebude. Se nicméně musím někam schovat,bo od pozítří nás tady čeká vítr rovnou do čumáku, tak bude líp být někde zakurtovaný v marině... Nevadí,bude vejlet. Už dlouho jsem si nevzal bágl a nevyšel do kopečků.
21.4
12:20
Po více jak dvou dnech jdu psát zas....nebylo kdy ,bo co se tady zase děje, už překračuje schopnosti mého chápání... ale nepředbíhejme.
Přes den jsem na volání kytovců vyběhnul z boudy,bo nedaleko od lodi na mně píská parta asi třímetrových kulohlavců. Jsu cca 16 mil od Almérie a zase došel vítr...nefoukne ani prd, proud mně nese k majáku,tak nezbejvá,než zase motorovat. Startuji,nechám to rozklepat a je zaděláno na další problém. Po asi minutě motor zháší a doteď nejede. Proud mně nese na maják a nezbejvá,než čekat,kdy něco foukne...cokoliv,ať se můžu posunout dále od břehu. Nefoukne nic. Situace se začíná stávat trochu zlá. Čerstvé prognózy sice tvrdí, že už fouká,ale někde se zase stala chyba a já jsu už asi míli od majáku,rychlost driftu je kolem 0.6Kn a to přesně maják. A i když vím, že proud mně na maják nedonese, situaci to opět neřeší, bo zanese mně na plitčinu a těch je tady více, jako Bohů v Indii. Nefoukne nic a já si ho valím na místo, kterou mapy označují jako „ Rybářské kůly“. Drtivou většinou jsou podobná místa normálně splavná, ale je tma jak v rohu a kdo má vědět, kde je tam nějaká síť, i když třeba jenom omylem natažená. Tenhle průser a byl bych na břehu i s lodí. Naštěstí fouklo. To nic co fouká mně alespoň dostává na kurz od břehu...ale jenom na chvilku a situace se opakuje....no popisovat to celé nemá významu, jesti jenom nutno říct, že byl to boj do osmi rána a to o každejch pár stovek metrů. Nepamatuji situaci, kde bych musel tolik krát měnit oplachtění a hrát si s plachtama. Fouká 20 vteřin NE,pak jako když pleskne bičem,60°jinej směr...to vydrží dvě minuty , pak to lehne a foukneSE...a za dvě minuty SW... všechno do 3kn síly. Slabej vítr, měnící se každejch deset minut a k tomu dosti silnej proud. Přiznám se, a to jenom by měl váženej účastník zájezdu přehled situace, že jsem si zbalil věci k opuštění lodě dofouknul náhradní dingy,jenž ale má velikost plavacího kola a je bezpečnější pkavat a do něho vůbec nesedat. Doklady,počítače,nějakou elektroniku a pár hader,abych měl co na sebe. Tak to jenom pro ilustraci, by bylo jasno,že zase sranda šla poněkud bokem.
Po osmé ráno začíná přifukovat, a jak bylo v prognózách,tak přímo mezi oči.... ale i to,díky bohu. Za celou noc jsem naplul 4 míle a i to ne vždy to, co bych v tom zoufalství potřeboval. Začínám lavírovat proti větru, a dík Bohu mně pomáhá proud. Vplouvám do zálivu, kde už se rozfukuje cca 20 kn ENE-NE, takže na stoupáka směr marina Aquadulce. Záliv je snad úplně bez lodí a to zrovna tady normální není. Plavba je dobrá, jenom se muselo zrefovat a se mně daří krásně držet kurz. Náklon trochu větší, ale na to se vyprdnout. Vedle lodi veliké hejno lovících, asi metrových tuňáků.... a to se opakuje počas plavby k marině ještě tři krát...loví jako vzteklí, že kolem vře voda. Volám vysílačkou marinu.... no nejraději bych tu ženskou poslal někam, ale co mně jiného zbejvá, než být na ni hodnej. Nakonec se domlouváme, a nutno říct ne jednoduše, že jak budu u mariny, pošle mně člun, kterej mně vtáhne dovnitř...alespoň to. Jenomže chybička se vloudila. Před marinou padá vítr a já k marině poslední míli pluji hodinu. Volám opět marinu a ženská říká, že teď nikdo nemá čas, mám zakotvit a počkat...no jsem myslel, že vylítnu z kůže. Což o to, zakotvit na plachty není problém, ale pak musím tahat kotvu rukou a to už je trochu dřina. Kotvím asi 2OO metrů od mariny....a čekám...a nic. Klid trvá asi půl hoďky a začíná foukat přímo k pláži, od které jsu něco málo přes 200 metrů. Začínaj se dělat vlny.....a když narůstaj asi na jeden metr, kotva povoluje a vítr, jenž už dosahuje rychlosti 20-25kn mně žene na břeh. Řvu na ženskou do vysílačky, ale je mně to platné asi jako slepému fullHD. Prý mám čekat.... Okamžitě ven hlavní plachta a tahám kotvu na palubu. Baterka je za chvilku v prdeli, tak rukou, ale to v tomhle větru moc nejde. Jsu vysílenej jako pes, ale nezbějvá, než odkotvit a doufat,že vítr mně hodí na stranu od mariny,kde sice není skoro vůbec místo,ale je šance se dostat zpět na otevřenou vodu. Když vytáhnu kotvu na palubu, a to už skoro bez sil,je zase zle... jsem se stočil na pláž vedle mariny. Stehovka je okamžitě venku a musím do mariny na plachty, bo na obrat už není místo. Loď na zrefovaný plachty jenom velice pomalu nabírá rychlost a více driftuji směr pláž,než pluje do mariny...jsu na hloubce tři metry a loď začíná plout...pomalu,ale směr do vjezdu. Míjím ochranou hráz a mířím na molo u pumpy. Bez fenrů a lan...ale dobrý, na pumpě jsou pevný fendry,jenom musím rychle vymotat nějaké to lano. Řvu opět na ženskou do vysílačky....marně. Jenomže, jak míjím hráz, padají sice vlny, jenž stihly narostnou na více jako metr, ale ouvej,padá vítr a to skoro nadobro a i když se zdá,že pořád mířím k molu,pohled na GPS mně okamžite vyvedl z omylu. Už zase driftuji na pláž. Vjezd je tady dosti ouzkej,jenom tak 70-80 metrů,tady nejde nic dělat a kotva letí opět do vody a loď zastavuje asi 5 metrů od vnitrní hráze na dvou metrech vody...ufff,tohle bylo o fous. Z yardu ale pro mně už jede člun...trochu pozdě,už jsu v bezpečí. Dotahuje mně k pumpě,uvazuji loď a tohle dobrodružství končí. Nikdy v životě,a to jsu na moři už nějakej pátek jsem neměl blíže ke ztrátě lodě a tohle,co se zvládlo je více méně zázrak....ale co si povídat. Hodnotíc celou situaci opět, byla to serie dobrých rozhodnutí, co mně z toho všeho dostalo. Tomuhle normálně bych dal 99.9% šanci,že už není co dělat....dalo se. Po tomhle už vím,že na tuhle loď se můžu spolehnout,že i když se stane průser,je schopna plout co potřebujeme a já,že už na moři s Loefstekerem přežijeme snad všechno....a to opravdu není málo.
Po uvázaní u mola,nechávám loď jak je,nezbalené plachty,bordel jako v Ruském tanku a jdu na jedno pivo. Sedám v baru dávajíc si jedno studené točené,potkávám staré známe z Kanárů,co vyrazili zpět dva tejdny přede mnou...Chvilku kecáme,postavím se jdu objednat ještě jedno pivo...a pak to všechno na mně došlo. Podlamují se mně kolena, nohy vypovídají službu a chytám se ke zděšení celého baru vedlejšího stolu ... jsem rád,že neseknu sebou na zem. Dobíhá ke mně Anglán,jestli jsu OK...jsem tady nějak všechny vyděsil. Ono se to nezdálo,ale posledních 24 hodit to stálo asi více sil,jak jsem si ze začátku myslel a jsu rád,že opět sednu na židlu. Nohy nějak vypověděli poslušnost a jenom vůle mně na nich nakonec udržela...ale co si říkat,víte jaká by to byla ostuda... :D .
Je to už 24 hodin, našel jsem chybu na motoru,započal jsem ji řešit ...španěláci sice jednu chybu odstranili,ale se zfušovanou prací udělali další a ta se projevila. Teprva teď mně dochází, co se všechno stalo. Tohle bylo doposud asi nejhorší období a nejtěžší plavba, co jsem prozatím absolvoval... naštěstí jsme s toho vyvázli beze ztráty věnečku, až na ten incident s tím katošem...by se do rána potopil. Porovnám li Plavbu do Almerie z plavbou do Gibu,měli společné rysy. Slabší vítr jak proroctví pravila, pak se to do změny větru nestihlo a pak to končilo jako na střelnici... Někde je chyba...ale já ji najdu :D
A pořád toho není dost. Jsem akorát zjistil,že jsem ztratil peněženku... a v ní 80 juro... No to už začíná být k smíchu.

Více fotek TADY

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
martinptacek
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 626
Registrován: pon kvě 02, 2011 2:00 am
Reputace: 21

Příspěvekod martinptacek » úte dub 21, 2015 6:53 pm

ty seš bejk monty. Jakto, že nemáš záložní motor?
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » čtv dub 23, 2015 6:40 am

Záložní motor...??? Ještě i dingy s osmikoňovkou mně v Gibu ukradli... :hmm: a tá by tenhle tank proti tomu větru stejně neutlačila.

howk
Monty
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » čtv dub 23, 2015 3:09 pm

Aquadulce-Almeria... Poslední pohled,plachty ven a padáme domů. Naposled. Touhle cestou se už domů asi vracet nebudu...a budu li kdy se vracet,bude to z druhý strany...od Suezu. Motor zase jede,Monty to zařídil a další destinace... Ha...kdo ví??? Tak zase zítra... :D

howk
Monty

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv dub 23, 2015 3:56 pm

Monty, to musí bavit :lol: :lol: :lol:

Aquadulce jako jedno z mála míst která popisuješ znám. Končili jsme tam s Tatínečkem a jeho Eva-Márií. Evča šla na zimu ven a my letěli z Granady domů. Nádherně posazená marína, ale jinak pr*el světa.
Tak ať se daří. :thmbup:
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » pát kvě 22, 2015 10:55 am

Mallorca.... tak tady to asi letos doklepu. Pak na zimu ven z vody a kompletní refit. Solár zmizel v hlubinách moře,člun už Loefsteker dostal novej, zatím bez motoru a motor už běží,jak má. Tak kdo by chtěl strávit léto na Mallorce, nebo na Mennorce a Ibize, jesti dosti volného času i místa. Psát zase není moc kdy,bo jaksi se furt něco děje,počasí nádhera a letos chci proplout zátoky,kam se normálně člověk nedostane....tak se uvidí. Baleáry mají nesporně svoje čaro, letenky jsou za babku so why not. Více fotek na FB TADY

howk
Monty

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » ned kvě 24, 2015 10:45 pm

...a takhle nějak to bylo,jedlo se, zpívalo, pilo. Z Puerto de Pollenca do PalmaNova, večer trochu gžundy a...pak jsme s holkama trochu užili neděle.. Více fotek na FB TADY

howk
Monty

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 8898
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 136
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » ned kvě 24, 2015 10:49 pm

Hele budes muset tech provokaci tady nechat neb ten tvuj topic zacina byt tezce navykovej....
Ja se na to tady ........ a odj..... prec do p..... odtialto. ;)
Uživatelský avatar
bozakafka
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 821
Registrován: úte lis 30, 2010 1:00 am
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bozakafka » pon kvě 25, 2015 4:52 am

Ze se nestydi.......gauner jeden.......... :D
Uživatelský avatar
dan
s/y Hannah
Příspěvky: 746
Registrován: ned úno 26, 2006 6:49 pm
Reputace: 2
Bydliště: Denia,Espana

Příspěvekod dan » pon kvě 25, 2015 8:13 pm

Zacinam chapat proc se ti z ty mallorky nechtelo 8) ...to bylo furt technicka zavad :lol: :lol: a,pak zas silny vítr... a ono ejhle...
david
moderátor
Příspěvky: 5425
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 161
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Příspěvekod david » pon kvě 25, 2015 11:53 pm

ty prciny bych bral taky. nechtěj někam na řeku? ;)
Uživatelský avatar
bozakafka
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 821
Registrován: úte lis 30, 2010 1:00 am
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bozakafka » úte kvě 26, 2015 4:58 am

Stejne je to vymysleny :?
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » pát črc 10, 2015 1:53 pm

Další fikce... :D Pořád se něco děje. Mallorca je jedna velká párty....a s excelentní kuchyní,posledně Thajskou. vice fotek na Fejzbůku

howk
Monty

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Monty dne sob črc 11, 2015 10:09 am, celkem upraveno 2 x.
lynx
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 3141
Registrován: pon říj 01, 2007 2:00 am
Reputace: 314
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lynx » pát črc 10, 2015 11:45 pm

Jak píše Bóža – je to podfuk.
Všimli jste si, že na sedmé fotce je jedna holka strašně fousatá? :lol:

Monty, mluví z nás závist. Já si třeba teď můžu taky fotit palubu, ... ale prázdnou. :-(
A i kdyby tu se mnou byla nějaká krasavice inteligentní, stejně by se v té zimě nesvlékla. :-(
Uživatelský avatar
RACEK
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 837
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 70
Bydliště: Praha

Re: Monty a Loefsteker.

Příspěvekod RACEK » čtv lis 12, 2015 3:00 pm

Monty, jak žiješ?
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Re: Monty a Loefsteker.

Příspěvekod Monty » stř lis 18, 2015 4:32 pm

Jako furt...fajnově. Až bude čas,pošlu pár řádek.
howk
Monty
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Re: Monty a Loefsteker.

Příspěvekod Monty » úte kvě 01, 2018 1:42 pm

Hele holky a kluci. Kdysi tady bylo něco jako inzerce a teď, ani po pátraní tady nic nevidím. Zrušeno???...Přesunuto...???
howk
Monty
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2132
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 125
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Monty a Loefsteker.

Příspěvekod geronimo » čtv kvě 03, 2018 6:39 am

zrušeno ale slíbeno... :lol: (ale už hodně dlouho... :whist: )
je tu jen vlákno lodní bazar
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Re: Monty a Loefsteker.

Příspěvekod Monty » stř led 09, 2019 10:31 am

IMG_0053 (2).JPG


Goodbye sailor, R.I.P.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti