Po Odře až na Balt

Kontakt na kapitány, kteří nabízejí volná místa na lodi. Pozn. POUZE NEKOMERČNÍ NABÍDKY! Tj. kapitáni se rovněž podílí rovným dílem na nákladech a majitel lodi si nenechá doplácet na údržbu lodě.
[u:]V textu vždy uveďte minimálne tyto údaje (povinné):[/u:] [b:]Oblast plavby, termín plavby, velikost a typ lodě, věk lodě, cena s příplatky, plánovaný počet osob na palubě.[/b:] Text bez těchto údajů bude smazán a inzerent může být vyloučen z JI!

Moderátoři: Pepa, david, vilma

mikiviki
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 178
Registrován: ned srp 19, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Po Odře až na Balt

Příspěvekod mikiviki » úte úno 26, 2019 8:38 pm

Zdravím. Na přelomu duben/květen hodlám plout po Polské části Odry až do Štětína na jezero Dabie do maríny Lubczyna, kde budu mít na tuto sezónu ustájení :) Původně jsem mou loď motorsailer LM24 chtěl převést autem, ale možnost plout a navíc jednodušeji po proudu takový kus, se nemusí opakovat. Takže: nabízím možnost zůčastnit se na tomto zážitku dalším lidem za naftový příspěvek. Na plavbu nemám stanoven časový termín a klidně se může plout na etapy a libovolně nastupovat a vystupovat! :) Přepokládám však že 14 dnů plavby by na to mohlo stačit. Pouštět loď na vodu budu zřejmě v Kędzieżynie Kożlu, v marine Lasoki ale možná o kousek výš po proudu někde pod Wroclaví. Najde li se případný zájemce (průkaz VMP a zkušenosti výhodou) , prosím o info do SZ nebo na telefon: 608 712 devět čtyři sedm.
Ahoj
Uživatelský avatar
hrad66
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: čtv zář 02, 2010 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Olomouc

Re: Po Odře až na Balt

Příspěvekod hrad66 » stř úno 27, 2019 8:45 am

Ahoj mikiviki, spouštění doporučuju v maríně Lasoki, kromě toho, že mají dobrý betonový slip se dá u místního správce koupit mapa horního úseku Odry až po Wroclav. Já tuhle plavbu absolvoval v roce 2016 a rozhodně to stojí za to. Kolem řeky je spousta míst, kde stojí za to zakotvit a jít se podívat. Takže držím palce a přeju stopu vody pod kýlem :thmbup:
mikiviki
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 178
Registrován: ned srp 19, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Po Odře až na Balt

Příspěvekod mikiviki » stř úno 27, 2019 12:10 pm

Ahoj , přesně toto doporučení na spouštění mám i z diskuze na polských stránkách. Ale protože bych při přepravě lodí s autem musel zbytečně zajíždět "dolů" tak pohledám ještě nějaké jiné vhodné místo které bude při transportu s lodí blíže. Každopádně budu rád za jakékoli informace o tvé plavbě a tak prosím o kontakt na tebe do SZ nebo jestli se nechceš rozepsat tady na fóru :) Koukám že bydlíme kousek od sebe a tak tě i rád uvidím! Ahoj. Michael
Uživatelský avatar
Michal123
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 563
Registrován: čtv říj 13, 2011 2:00 am
Reputace: 5

Re: Po Odře až na Balt

Příspěvekod Michal123 » stř úno 27, 2019 8:50 pm

Ahoj,
rád bych se přidal - poslal jsem soukromou zprávu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů