Hledám zkušenější parťačku/kapitánku

Poptávka na kapitány. (jiné nabídky/poptávky jako nabízení svých služeb atd. pouze po předchozí dohodě!)

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

jim.bim
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 11
Registrován: ned pro 22, 2019 5:35 pm
Reputace: 0

Hledám zkušenější parťačku/kapitánku

Příspěvekod jim.bim » sob kvě 30, 2020 8:23 pm

Ahoj,
začínám a moje představa je spíš singl plavby. Nicméně učený z nebe nespadl a tak bych rád našel někoho s trochou zkušeností a podobnými představami. Podobnými proto, že na delší plavby mi zkušenější tvrdí, že singl je velmi náročná plavba. Tedy při troše společných zájmů (kromě plachtění) by se někdo takový hodil. Rád bych na své lodi našel klid a trochu té relativní samoty. Ale jak říkám, mé představy naráží na upozornění zkušených. Rozumím si spíš se ženami (nejsem popíjecí typ co pořád něco řeší) a proto hledám skiperku, bez závazků a s volnějším časovým prostorem do budoucna. Nejsem mladík (50++) a rád bych trávil na své lodi co nejvíc času, převážně na moři. Kde a kolik záleží na tom co přinese čas a případně tato zpráva. Loď bych chtěl koupit až s poradou zkušenější. Nespěchá to nijak extra, protože bych nejdřív rád trochu komunikoval s "posádkou" předem, vzhledem k tomu, že by to nebylo na týden nebo čtrnáct dnů.
Pro "posádku" - neplánuji hlavně koupání ale cestování. Tedy lokality jsou otevřeny.
Nějakou představu o lodi mám, měl jsem už i vybráno, ale virus mi to vše zhatil. Ale na druhou stranu se objevily i pěkné kousky v Česku, tak se zase tolik nestalo.
Doufám, že to nebudou správci chápat jako seznamku, ale jde mi primárně o spolupráci na mém začátku, což nevylučuje volné pokračování po nabrání více zkušeností.
Jim

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host