přeplavba Itálie - Řecko

Poptávka na kapitány. (jiné nabídky/poptávky jako nabízení svých služeb atd. pouze po předchozí dohodě!)

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

Uživatelský avatar
Sachmet
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 109
Registrován: ned led 21, 2007 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

přeplavba Itálie - Řecko

Příspěvekod Sachmet » stř srp 22, 2012 9:08 pm

Na poslední chvíli nám odvolali do práce kapitána (ačkoliv měl půl roku předem nahlášenou dovolenou). Jde o přeplavbu 25/8 z Vibo Valentia přes Stromboli, Vulcano, Messinu, Zakynthos, Korint do Atén, kde se 8/9 předává loď. Najde se náhradní kapitán?
Pokud to nezvládneš tak rychle, můžeš přistoupit na loď 29/8 v Catanii, kam přiletíš z Prahy přes Milano.
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1113
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Příspěvekod RACEK » čtv srp 23, 2012 9:15 am

Ahoj Sachmet, trochu mě přijde, že toto forum a lidi tady jenom využíváš. Jachtingem se živíš, a když máš nějaký problém s posádkou, nebo s kapitánem, tak to řešíš tady. Jinak jsme se toho moc od tebe nedozvěděli. Žádná zpráva v sekci Lipary, nebo jinde se myslím od tebe neobjevila. Holt si se postavila na svoje nohy, a svoje informace si tajíš.
Je to škoda, protože pro hodně lidí tady je Chorvatsko obehraná lokalita, a každá jiná je zajímavá. Nějaký popis hezkých míst, občas fotka, ceny a kotvení, ale to je asi moc práce.
RACEK
Uživatelský avatar
Komín
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 225
Registrován: sob říj 20, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Komín » čtv srp 23, 2012 9:23 am

RACEK píše:Ahoj Sachmet, trochu mě přijde, že toto forum a lidi tady jenom využíváš. Jachtingem se živíš, a když máš nějaký problém s posádkou, nebo s kapitánem, tak to řešíš tady. Jinak jsme se toho moc od tebe nedozvěděli. Žádná zpráva v sekci Lipary, nebo jinde se myslím od tebe neobjevila. Holt si se postavila na svoje nohy, a svoje informace si tajíš.
Je to škoda, protože pro hodně lidí tady je Chorvatsko obehraná lokalita, a každá jiná je zajímavá. Nějaký popis hezkých míst, občas fotka, ceny a kotvení, ale to je asi moc práce.
RACEK


Teď ti zrovna Sachmet nabízí aby ses do jiné lokality než je zřejmě pro tebe a hodně lidí obehrané Chorvatsko podíval a ještě získal praktické zkušenosti jako kapitán. Tak nevím, proč ji za to osočuješ.

Mimochodem - jak bys podobnou situaci řešil ty? Inzerátem v Annonci?
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » čtv srp 23, 2012 9:48 am

Mimochodem - když pominu až hysterické napadání Sachmet z mě neznámých důvodů - tak Sachmet se jachtingem rozhodně neživí. To se starší lodí skoro nejde, potvrdí to každej, kdo to kdy zkusil. Je zajímavé, v jak nepřesných představách tady žijeme.

p.s. Sachmet navíc na psaní má dost málo času, protože má tříměsíční mimino a na Liparech nebyla.
Uživatelský avatar
Bubo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: úte lis 23, 2010 1:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bubo » čtv srp 23, 2012 10:06 am

RACEK píše:Ahoj Sachmet, trochu mě přijde, že toto forum a lidi tady jenom využíváš. Jachtingem se živíš, a když máš nějaký problém s posádkou, nebo s kapitánem, tak to řešíš tady. Jinak jsme se toho moc od tebe nedozvěděli. Žádná zpráva v sekci Lipary, nebo jinde se myslím od tebe neobjevila. Holt si se postavila na svoje nohy, a svoje informace si tajíš.
Je to škoda, protože pro hodně lidí tady je Chorvatsko obehraná lokalita, a každá jiná je zajímavá. Nějaký popis hezkých míst, občas fotka, ceny a kotvení, ale to je asi moc práce.
RACEK


Ahoj,
loď od Sachmet jsem měl (i díky JI) letos půjčenou.
Je pravda, že zatím tu žádný příspěvek od nás není, ale ne proto, že bychom informace tajili, jen prostě jsem se k tomu nedostal.
Tak nás nezatracuj a zkus vydržet. Určitě se chystám sem nahrát své "zápisky z plavby" jakmile je z papírové podoby přepíšu a trochu učešu. 8)

Ondra
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1113
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Příspěvekod RACEK » čtv srp 23, 2012 9:01 pm

Nechci nikoho ocočovat ani urážet. Naopak si myslím, že nabídky na plavby pro posádky i kapitány sem patří. Pouze jsem chtěl Sachmet vyburcovat k tomu, aby se s námi dělila častěji, než když má neobsazenou loď. Jestli jsem to přehnal tak promiň.

Na Liparech i Sicílii jsem jachtal hodně před tím než vzniklo toto forum, asi v roce kdy se začali vyrábět GPSky. Jakékoliv info které sem napíšu, bude hodně neaktuální.

Doufám, že až budete mít chvíli klidu, spácháte nějakou zajímavou reportáž.


Obrázek

Uploaded with ImageShack.us


http://img256.imageshack.us/img256/7483 ... n0001g.jpg



Šťastnou plavbu, ahoj RACEK
Uživatelský avatar
kanic
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 840
Registrován: ned led 06, 2008 1:00 am
Reputace: 21
Bydliště: Hukvaldy

Příspěvekod kanic » pát srp 24, 2012 4:18 am

Ahoj RACKU,
mám Magellan Meridian r.v. 1994. Bylo to o dost dříve ?
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » pát srp 24, 2012 9:11 am

Jo, reportáž bude... o shánění českého kapitána narychlo... :hmm:
Začíná to být akutní - fakt někdo o někom nevíte? Už by stačilo kdyby přijel 29. nebo 30.8. do Messiny nebo tam někam a po přeplutí by mohl třeba již ze Zakyntnosu nebo Patrasu odjet. V posádce jsou dva kapitáni, ale na samotnou přeplavbu si netroufají...
david
moderátor
Příspěvky: 5880
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Příspěvekod david » pát srp 24, 2012 10:24 pm

Lucifer píše:v posádce jsou dva kapitáni, ale na samotnou přeplavbu si netroufají...


nějaká chorvatská kapitánská machrovina??
Uživatelský avatar
pes
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 161
Registrován: pon čer 30, 2008 2:00 am
Reputace: 1

skipper itálie řecko

Příspěvekod pes » pát srp 24, 2012 10:45 pm

Pokud nebyli jinak předem domluvení tak odmítnutí kapitánování na plavbě kam se hlásili jako členové posádky /přesto že na plavbu mají formální průkaz/ považuji spíš za projev odpovědnost k ostatním členům posádky než za nějaký nedostatek.
Zdraví "pes"
Uživatelský avatar
skipper
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 261
Registrován: ned črc 01, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod skipper » sob srp 25, 2012 12:44 am

Měl bych několik otázek:

1. Jaká je to loď ?
2. Jaké má vybavení?
3. Kolik lidí je v posádce?
4. Co za to?
:)
Uživatelský avatar
bozakafka
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 823
Registrován: úte lis 30, 2010 1:00 am
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bozakafka » sob srp 25, 2012 6:17 am

Lucifer píše:Jo, reportáž bude... o shánění českého kapitána narychlo... :hmm:
Začíná to být akutní - fakt někdo o někom nevíte? Už by stačilo kdyby přijel 29. nebo 30.8. do Messiny nebo tam někam a po přeplutí by mohl třeba již ze Zakyntnosu nebo Patrasu odjet. V posádce jsou dva kapitáni, ale na samotnou přeplavbu si netroufají...


Tady je něco špatně se Sachmet :? psal jsem SZ že bych tu loď přeplavil a mněl jsem stejné otázky jako skkiper. bohužel žádná odpopvěď. takže asi tak nutně kapitána nepotřebuje.( nebo nějakýho joudu který jí to poveze zadarmo a ona si na krásně zkásne posádku) osobně už čas nemám a hlavně nemám čas na lidi kteří chtějí vytrhnout trn z paty a neumí se ani ozvat. :P

ta paní by měla hlavně něco k tomu povědět
Uživatelský avatar
RACEK
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1113
Registrován: pát čer 26, 2009 2:00 am
Reputace: 100
Bydliště: Praha

Příspěvekod RACEK » sob srp 25, 2012 9:25 pm

Chlapy co blbnete, jak jako za kolik? Ten kapitán musí určitě zaplatit, stejně jako posádka, jinak by to byla přeci komerční nabídka. :whist:

To jsem zvědavý, jaké reportáže se dočkáme, aby to nebyla spíš detektivka, kovbojka, nebo horor. :mad:

Hlavně, aby portál nebyl jenom jako Annonce - sháním, hledám, nabízím. :x

Ahoj RACEK

p.s. Raději jsem přidal smajlíky, aby to někdo nebral moc vážně

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti