OBJEDNÁVKA VLAJKY, FINÁLE

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Achlamarin
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Achlamarin » stř říj 29, 2008 4:14 pm

Ahoj vsem na foru,

minuly tyden jsem stravila osm dni na pravobocnim stehu na lodi na kanarskych ostrovech. Vitr foukal neustale a tak jsem se pekne mohla porad ukazat, a protoze nebyla zadna vejicka, byla jsem take uzitecna. Tak, a od patku budu slouzit na Orliku,

papa

Vas vlajka Jachting.info pred Las Palmas

ObrázekObrázek
alffa
Site building team
Reputace: 2

Příspěvekod alffa » stř říj 29, 2008 4:56 pm

Achlamarin píše:Vas vlajka Jachting.info pred Las Palmas

Moc pěkně se tam vyjímá. :)
To bylo porát obav, že ta modrá nebude proti obloze vidět. :D
Děkujeme za zprávu. :)
alffa
MARIS
moderátor
Reputace: 5
Kontaktovat uživatele:

vlajka

Příspěvekod MARIS » stř říj 29, 2008 5:14 pm

no to je zajímavé,já jsem se asi rozdvojila,protože minulý týden jsem byla také na pravém vantu pod českou vlajkou v řecku a turecku.To jsou věci...... :D Tento snímek je z ostrova Milos,první zastávky po noční plavbě z Athén. :good:

ObrázekObrázek

co to kecám,samozřejmě pod levým sálingem.Ach jo... :(

No už jsem se chtěl dotazovat, jak jsi to myslel... ;) B.
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř říj 29, 2008 6:05 pm

alffa píše: To bylo porát obav, že ta modrá nebude proti obloze vidět. :D

Alffe, toto téma jsi už neměl otevírat. Já jsem to už zkousl, smířil se s tím a byl jsem jako pěna, abych pořád neprudil.

Ona je totiž vidět opravdu jen na těch 10-20 metrů. Rozezná ji jen posádka a loď co se vyváže vedle. Není poznat i když víš, že na druhém konci mola je kolega. Nikde v zátoce jsem ji neviděl a jediný kontakt mám z Primoštenu. Byl to kolega-uživatel Beda1. A právě že jsem musel dojít až k zádi, abych ji uviděl. Je to prostě pěkná (opravdu) dekorace, ale ten signalizační smysl, který jsem se snažil prosadit, prostě nemá. Po deseti týdnech na moři to snad mohu objektivně posoudit. Je to tak, a nic se s tím už nenadělá.
Pepa
moderátor
Reputace: 20

Příspěvekod Pepa » stř říj 29, 2008 8:02 pm

Abych podepřel prohlášení MARISE o vlajce J.I. v Turecku, dovolím si přidat své dvě fotečky pořízené za tímto účelem
ObrázekObrázek

ObrázekObrázek

Přidám jednu fotečku off topic pro naše stavebníky, charakterizující "turecké lodní hospodářství", kotvily s námi na jednom molu a byly jich tam desítky. Myslím, že více slov netřeba.
ObrázekObrázek
Pepa
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod Renda » čtv říj 30, 2008 8:44 am

Achlamarin píše:Ahoj vsem na foru, minuly tyden jsem stravila osm dni na pravobocnim stehu na lodi na kanarskych ostrovech. Vitr foukal neustale a tak jsem se pekne mohla porad ukazat, a protoze nebyla zadna vejicka, byla jsem take uzitecna. Tak, a od patku budu slouzit na Orliku, papa - Vaše vlajka Jachting.info před Las Palmas
Milá vlajko, sluší Ti to, ale jak jsi, prosím Tě, ukecala Tvého váženého kapitána, aby Tě vytáhl na pravý stěh (nebo vant), když tam se obvykle roztahují vlajky hostitelské země.
Ty jako vlajka v podstatě klubová přeci býváš na vantu levém případně společně s národními vlajkami členů posádky nebo se pletu? :-)
Hugo
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Hugo » ned led 25, 2009 4:48 pm

Zasílám také dvě fotečky, kde všude se toulala naše vlajka, první je nejsevernější cíp Korsiky - Cape Corso, srpen 08 a ta druhá je nejjižnější cíp Afriky - Mys Dobré Naděje, prosinec 08.
Hugo

[img][img]http://img244.imageshack.us/img244/9216/capecorserb5.th.jpg[/img][/img]

[img][img]http://img530.imageshack.us/img530/7195/capeofgoodhopeic1.th.jpg[/img][/img]
Libor
bez hodnocení
Reputace: 108
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » ned led 25, 2009 4:53 pm

To je pěkné Hugo :good:
Vypadá, že jsi ji zatím vyvezl nejdál, co já registruji.... :)

Zpět na