opravy příspěvků

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Dvojka
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 93
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dvojka » ned čer 13, 2010 12:56 pm

Přikláním se k názoru Denise (pokud tedy neexistuje něco jako záloha, ze které by bylo možné příspěvek viníka opětovně vložit do vlákna). Sama edity používám, mám problémy s gramatikou (přeci jen ji používám pouze pár let). Píši sice vše nejdřív ve Wordu, ale občas ani kamarád Tezaurus a automatické opravy nepomůžou.

Nechci nechat trpět čitatele mých příspěvků kvůli špatné češtině, překlepům a jiným nešvarům (ale snažila jsem se u editu uvést čeho se týkal – velikost fotky, překlepy, aby čitatel nenabyl dojmu, že jsem něco významově důležitého změnila).

Ovšem vlastní zkušenost mě přesvědčila, jak je nemilé, když pak nově příchozí hodnotí Vaše reakce na v podstatě neexistující podněty :hmm: .

Zastávám názor, že pokud něco na fóru řeknu, tak si za svým názorem musím stát (což ale neznamená, že časem pod tíhou nových skutečností a získaných zkušeností nepřehodnotím „svoji pravdu“ :? ), nebo se musím sklonit, omluvit, či uvést napsanou věc na pravou míru :) .
Ale ne mazat.

Chápu, že pro někoho je fórum kratochvíle, pro někoho možnost kontaktu s lidmi se stejným postižením (jachting zdá se není koníček, ale diagnóza).

Zpět na