VYPADEK

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

jerryx
Site Admin
Reputace: 87

VYPADEK

Příspěvekod jerryx » ned úno 27, 2011 1:38 pm

omlouvam se vsem za nemoznost odpovidat ve foru ... a urcite i jinde se to projevilo.
byla chybka v konfiguraci, ktera se projevila pri poslednich zmenach :?
ti co pouzivali jen kratky link jachting.info se budou muset znovu prihlasit ;-)

kdyby nekdo nasel jeste nekde nejakou musku, tak mi prosim dejte vedet. dik
mirinekk
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 0

Příspěvekod mirinekk » ned úno 27, 2011 2:09 pm

A já hledal a hledal kde je chyba :hmm: třikrát jsem psal Montymu a pořád jsem nemohl pochopit proč to nejde :x Hlavně že už je vše O.ka ;)
Surcouf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 2

výpadek

Příspěvekod Surcouf » pon úno 28, 2011 12:46 pm

Zdravím,

taky mi nešlo na Internet Exploreru se dostat do schránky ani odpovídat a vůbec nic, i když jsem figuroval jako on line registrovaný. Na Mozille se mi to nakonec povedlo, ale nevím, zda na IE to bude fungovat.

Zdraví Surcouf
Surcouf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Výpadek

Příspěvekod Surcouf » pon úno 28, 2011 1:04 pm

Tak jsem to znovu zkoušel na IE, ale tam mi to přihlášení nebere. Sice mě to ukazuje on line, ale přihlásit to nejde.
Co se s tím dá dělat?

Surcouf
jerryx
Site Admin

Příspěvekod jerryx » pon úno 28, 2011 1:19 pm

odhlasit (kdyz to pujde), vymazat cookies, zavrit prohlizec, otevrit a prihlasit se ;-)
Surcouf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Výpadek

Příspěvekod Surcouf » pon úno 28, 2011 6:23 pm

Díky za snahu o radu, ale na IE to nechce vůbec fungovat . Nejde odhlásit, nejde přihlásit, nejde nic, i když jsem se snažil o postup jak jsi mi radil. Taky to asi nepřijímá SZ, protože mi volal Jarda, že mi psal SZ, ale mě nic nedošlo. Tak nevím, kde je zakopaný chcíplý pes. možná to souvisí s tím, že včera se mi poda
řilo po několikátém úsílí nainstalovat ten nový servispack 1 pro Win7.

Surcouf
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon úno 28, 2011 6:30 pm

jerryx
Site Admin

Příspěvekod jerryx » úte bře 01, 2011 10:35 am

to se dale spatne radi :-( ... tak si zkus pozvat nekoho, kdo tomu aspon malinko rozumi - ono to neni tezke. ale tady je to OK. vzdycky za to muzou cookies nebo spatne zakesovano ...

jenom mirna OT: proc se chces znovu prihlasovat, kdyz uz jsi prihlasen ? kdyby si nebyl, tak by si nemohl ani odeslat tyto prispevky ;-)
Surcouf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Surcouf » úte bře 01, 2011 9:02 pm

Pokud chci být plnohodnotně přihlášen, tak musím přes Mozillu, a nebo jak jsem zjistil, přes jiný počítač. protože když vstoupím do Fóra, tak mne to sice identifikuje automaticky, figuruji jako registrovaný online, ale dole mi to hlásí, že nemám na nic oprávnění a vyzývá mě to k novému přihlášení, které se samozřejmě nedaří. Tudíž to vypadá, že se něco bloklo v mém počítači v Internet exploreru. takže budu muset hledat v čem je problém. Mozillu tam sice mám taky, ale "starej pes se nerad učí novým kouskům" a v IE mám všechny odkazy za řadu let nasbírané. Člověk je v podstatě tvor pohodlný a pokud nemusí, tak nerad mění své automatické návyky. Holt, bude-li nutno....

Díky za snahu mi pomoci. JJR - alias Surcouf
smucek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 5

Příspěvekod smucek » úte bře 01, 2011 9:33 pm

2 Jerryx, proč musím 2x deně mazat cookies a historii aby se mi zobrazovaly nové příspěvky, nebo abych mohl na ně odpovídat? Tento týdento už bylo aspoň 3x. Díky
jerryx
Site Admin

Příspěvekod jerryx » úte bře 01, 2011 10:40 pm

2 smucek: uprimne, nevim, kdyz nesedim u tveho pocitace, tusim, ze se ti tam kopou ty cookies ...
2 oba: zkuste pouzivat jen plnou adresu www.jachting.info a ne tu zkracenou jachting.info ... ale popravde i kdyz se ty adresy budou mixovat, tak dusledek by mel byt jen ve dvojim prihlaseni ... prijde mi to jako, kdyz se ty cookies neodmazou uplne

Zpět na