Prohlášení k pravidlům

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Prohlášení k pravidlům

Příspěvekod Anonym » čtv lis 01, 2012 2:13 pm

Poslední dobou se potýkáme s gradujícími a nic neřešícími debatami, co dělají moderátoři, jak to dělají moderátoři, jestli by to moderátoři nemohli dělat nijak. Moderátor je dobrý akorát tak na to aby držel hubu a bryskně dělil, slučoval a přesouval špatně zařazené příspěvky a vlákna.
Vatikán neplatí moc a v tom případě práce na plný úvazek musí bavit. A přestává to bavit mě i některé mé kolegy.

Proto jsem řekl dost. Někdo skoro před sedmi lety napsal nějaká pravidla a budeme se jimi řídit. Poctivě jsem na to upozornil:
Baharis píše:Vzhledem k posledním zkušenostem s potřebou některých demokraciechtivých uživatelů o bezbřehé diskuzi o práci moderátorů a jejich urážení vyhlašuji, že pravidlo č. 7 začnu/neme striktně dodržovat.

Dění posledních hodin ukázalo, že se na adminy kašle. Cha, cha, cha, co si to zase vymýšlí, co si to vůbec dovoluje? Ukážeme mu že to bude po našem.

NEBUDE! Nebude dokud tu budu já. Což není samozřejmě zaručené.

Ale pokud zde budu, budou se všechny připomínky na případné chyby moderátorů řešit soukromou cestou, tak jak je v pravidlech.

Zpět na