Potlach v Hodoníně

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Zdenek2013
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 18

Re: Potlach v Hodoníně

Příspěvekod Zdenek2013 » pát říj 13, 2017 9:05 am

Prosím o zopakování místa,data a času pro nás všechny zvlášť nadané...
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 132
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » pát říj 13, 2017 10:58 am

Milí přihlášení a zvláště nadaní..... :lol:

Já to tedy shrnu. Termín setkání je v rozmezí 27. až 29. 10. 2017, jak kdo může nebo je mu libo. Velitelský stan rozložíme ZDE na pozici "Baharis" s tím že příjezd je možný v pátek, tak jak jste se nahlásili. Čtyři kolegy mohu uložit na lůžku, další pak na nafukovacích karimatkách. Mám tři. Pokud se někdo bude přibližovat prostředky hromadné dopravy dejte prosím vědět přibližně kdy a kam pro vás bude potřeba dojet. K vůli úpravě pitného režimu. Auto sice nebudu mít, protože žena odjíždí na víkend k mamince ( :D ), ale mám skůtříka nebo někdo z již zaparkovaných.

V sobotu, asi kolem deváté, zajdeme na mapě na pozici "Mavic", kde si ukážeme a případně sami vyzkoušíte letové vlastnosti dronu. Když nás opozdivší se nenajdou doma a budou chtít, vědí kde nás najdou. Počítám i s cestou (pěšky) tam a zpět tak dvě hodinky.
Oběd, kávička a vážnější část programu - tak jak jste se presentovali. Jak jsem již předeslal, slušný dataprojektor i plátno mám doma. Ale když budete chtít vlastní, budete mít vlastní. Do báglu si určitě neberte nic na jídlo a na pití. To je moje starost.
Večer tak na šestou se posuneme do pozice "Štěpán". Autem to je 5km, na kole 4km. Místní na kolech (jedno manželky bude k dispozici), přespolní auty. Zde bude opět občerstvení (zajištěné místní cateringovou agenturou), no a víno co kdo snese. Soutěž Lynxi nebude, nicméně pokud je někdo moc soutěživý a najde protivníka, bilaterální soupeření se nevylučuje. Na vlastní nebezpečí.
Spaní je tam trochu spartánské, bez většího sociálního zázemí, takže kdo se bude chtít po vyspání trochu zkulturnit (nebo pokecat), může v neděli před odjezdem ještě k nám. Jinak odjezd domů.
Jediné co po vás budu chtít, je co vypijeme a sníme ve sklepě. Cenu se ještě dozvím na následném jednání a písnu sem.

Pokud jsou ještě nějaké nejasnosti/otázky, tak sem s nimi.
MalyBob
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 5

Příspěvekod MalyBob » pát říj 13, 2017 11:16 am

mi se trochu zkomplikovala neděle, takže za mne aktuálně a předpokládám definitivně:

příjezd pátek kvečeru, pokud bude kde přespat (jak píše Baharis u něj či někde v dochůzím okolí) a bude šance si dát večer pokec a pivo/víno/rum (teda já budu tiše naslouchat zkušeným :good: )
cestou jsem schopen nabrat lidi na trase Ostrava-Hodonín

pokud by pátek z nějakého důvodu nevyšel, budu vyjíždět v sobotu ráno někde 6-6,30 z domu.

sobota komplet celý program, kvečeru vypadnu směr Ostrava, počítám určitě s transferem zájemců na pozici Štěpán, příp. někoho k nám na sever.
Zdenek2013
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 18

Příspěvekod Zdenek2013 » pát říj 13, 2017 4:42 pm

děkuji za podrobný rozpis,těším se
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 132
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » úte říj 17, 2017 12:04 pm

Tak mám za sebou několik jednání a zde je výsledek:

- Ve sklepě to bude vypadat tak že když se tam sejdeme kolem šesté, bude asi 3/4 hodiny řízená degustace s výkladem á 50,- CZK. Pak se z toho vybere co budeme chtít pít a to bude podle kvality v ceně 60-80 CZK za litr. Nemyslím si že se vypije více jak litr na hlavu, takže počítám že celkově za konzumaci cca 150,- CZK. Kdo bude spát, počítá se na šesti postelích ve vlastních spacácích, říkal cenu 100,- ale myslím že to dá aj za 50,-
Prosím vás k té degustaci. Lidé kteří to neznají se odbourají už při ní a když se pak zeptá co se bude pít, je to už dost často každému jedno. Vzorků bývá hodně, nechávám si do koštovačky nalévat jen 1/2 cm a nebojím se vylévat do nachystaného kýblu.

- Protože nebudeme večeřet, odpoledne jenom něco pochytnem (třeba Moravské chipsy), objednal jsem dovézt tam na tu šestou od místní cateringové společnosti nějakou obloženou mísu, řízečky ze 2kg masa a pečivo. Celkem cca 1500,- CZK, když nás bude deset tak opět 150,- na hlavu. Kdyby jste mysleli že to je málo, nebo že to chcete rozmanitější, můžu přiobjednat. Udělají cokoliv.
Richard
věčný začátečník
věčný začátečník
Reputace: 61

Příspěvekod Richard » stř říj 18, 2017 4:51 pm

Je mi líto - 28.10. nebudu ... rodina. Omluva.
Nu a v lednu budu chybět rovněž - Brazílie.
Omen
vytrvalý návštěvník
Reputace: 114

Příspěvekod Omen » stř říj 18, 2017 7:22 pm

Richard píše:Je mi líto - 28.10. nebudu ... rodina. Omluva.

:o
:cry:
Hlavně se neodmlč a hoď sem prosím (na portál) pár postřehů z letošní sezóny.
err_
bez hodnocení
Reputace: 96

Příspěvekod err_ » stř říj 18, 2017 7:35 pm

Richard píše:Je mi líto - 28.10. nebudu ... rodina. Omluva.

No vidis, zrovna tebe jsem potkat i chtel. A mel nachystany nejake ty otazecky na lod :-)

Zpět na