Námořnické škopek ve Štatlu (pravidelné setkání v Brně)

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Máte o podobnou akci zájem ?

Jojo, asi bych se podle možností pravidelně zúčastnil
17
30%
Jsem z z Brna/okolí a snad bych se někdy, ale víceméně výjimečně ukázal
10
18%
Jsem z z Brna/okolí ale kašlu na vás
1
2%
Jsem zdaleka, ale když by to šlo, zašel bych .....
22
39%
Jsem zdaleka a kašlu na vás ...
6
11%

Celkem hlasů: 56
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 8

Námořnické škopek ve Štatlu (pravidelné setkání v Brně)

Příspěvekod TashonkaWitko » stř úno 09, 2011 3:56 pm

Za uplynulých x měsíců jsem dostal několik SZ, kdy jsme se s dotyčným domlouvali, že skočíme na pivo. No a tak mě napadlo, zda by nestálo za to, udělat nějakou pravidelnější akci, kde bychom se sešli, poznali se, hrdinské příběhy porozprávěli, nějaké budoucí akce naplánovali atd atd ... Jen takhle od pasu (jako příklad) mě napadá třeba 1x měsíčně, první úterý v měsíci, nějaká dobrá hospoda víceméně v centru nebo poblíž, rozumně dosažitelná i pro ty co dorazí třebas vlakem ... atd atd ... to vše je samozřejmně na další diskuzi, ale nejprve by bylo dobré vědět, zda je o podobnou akci vůbec zájem. Osobně si myslím, že by to bylo fajn ... pozná se pár nových lidí, líp se budou domlouvat i nějaké akce na moři, a nakonec .... budu mít komu vyprávět své hrdinské historky ... přítelkyně je slyšela už tolikrát, že ji to už nebaví a začíná to dávat najevo (otázka je, zda ji raději nevyměnit :mad: )

Některý měsíc se to vůbec konat nemusí (např. prázdniny), jindy to může být příjemné rozptýlení (sviňská zima) - bude to spíš o domluvě tady.

No jsem zvědav :?
Naposledy upravil(a) TashonkaWitko dne pát úno 11, 2011 10:49 am, celkem upraveno 1 x.
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » stř úno 09, 2011 4:16 pm

Az ted jsem zjistil, ze anketa sice sbira hlasy, ale neni videt kdo jak hlasoval ... pokud je tedy nekdo touto myslenkou vyslovene nadsen, poprosil bych, aby treba taky dodal nejaky prispevek ve smyslu "super .. nema chybu .. jeste ze Te mame Tashonko " a tak ;) Jenom abych vedel s kym se, pripadne, bavit o detailech ....

Edit : tedy ja jsem bohopytelne hlasoval ... ze bych chodil pravidelne .... ale to neni zadne prekvapeni ,... nabidnete mi pivo a ja se prihlasim kamkoliv ... :mad:
halladin
vytrvalý návštěvník
Reputace: 2

Příspěvekod halladin » stř úno 09, 2011 5:14 pm

Ehm, nějak tu chybí odppovědi, tak připojím návrh :D

Napiš , že každého x-tého v měsíci budeš sedět v té a té hospodě, a zaplatíš pivo každému kdo příjde , a ohlasů bude až až ! :mad:
DarkDruid
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DarkDruid » stř úno 09, 2011 5:21 pm

Nápad chválím a pokud mi do toho zrovna něco nevleze, tak rád pravidelně zajdu na jedno ;)

Ještě že Tě máme Tashonko :good:
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř úno 09, 2011 5:23 pm

Hlasoval jsem pro čtvrtou možnost. Ale to bude platit za předpokladu, že neprojde to úterý.
Ani jedno úterý během celého roku nemůžu. :hmm:
catamaran
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catamaran » stř úno 09, 2011 5:34 pm

Super nápad! Když budu doma, tak jdu. :-)

Už to vidím, limonády, křupky, tyčinky a jídlo, jídlo, jídlo....... 8)

Jednou mě vzala kamarádka do Žabin do jedný hospůdky. Myslím, že se jmenovala U námořníka, ale to hádám. Celý to tam bylo ve stylu plachetnice.. Ale je to daleko od hlaváku...
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » stř úno 09, 2011 5:43 pm

halladin - jak "ja koupim kazdemu" ???? ... cele je to tom "ze kazdy koupi me" ... ostatne proto to poradam :-)), ze ? :-)

Baharis - utery byl pouze navrh .. ostatne ani ja jsem neprepodkladal, ze by to utery skutecne bylo .... tohle vse je pouze a jen napad .. vse ostatni je zalezitosti dalsi diskuze a dohody ... jen mi proste prijde skoda, ze do hospody kazdy chodime vcelku pravidelne (aspon ja jo, a doufam ze i ostatni) jen kazdy jindy a jinam ... ;) Takze az se tu sejde par zajemcu, zacneme davat dohromady kama kdy ...
Anonym
účet uživatele zrušen

Příspěvekod Anonym » čtv úno 10, 2011 4:30 pm

Tak prosím, může se plánovat u čistého (téměř) stolu. :)
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » pát úno 11, 2011 10:51 am

jen jsem si dovolil trošku upravit název vlákna - nějak mě iritovala podobnost s tou pražskou kopií :lol:
Naposledy upravil(a) TashonkaWitko dne pát úno 11, 2011 10:52 am, celkem upraveno 1 x.
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » pát úno 11, 2011 10:51 am

No ale hoši neváhejte, pište, anketa stále trvá .. pomalu přichází čas vymýšlet kde a kdy ..
Anonym
účet uživatele zrušen

Příspěvekod Anonym » pát úno 11, 2011 1:11 pm

To ale musí místňáci.
Kdo se moc ptá, moc se dozví. Nebo také nic. Bohaté zkušenosti. Někdo místní musí mít tu odvahu a říct, bude to tehdy a tam. Pak se může pokročit dál.
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » pát úno 11, 2011 1:21 pm

no ja jen za sebe a uprimne ... rad bych aby ta hospoda splnovala cca tato kriteria :
- byla dosahu rozumne chuze od nadrazi .. znam par dobrych hospod, ke kterym se musi jit cca 3/4 hodiny pesky ale ty mi nejprijdou jako optimalni
- cepovalo se tam dobre pivo - kousek za barakem (v Kurimi) mam hospodu, kde cepuji jen Starobrno ... ano jsem patriot, ale musim souhlasit, ze tohle je vazne humus. Na druhou stranu chapu, ze nekdo odmita pit pivo za 37 kacek ... teda nechapu, ale rozumim ...
- dalo by se tam kourit - aspon nekde na baru nebo tak .... civilizovane - nevim jak zbytek zajemcu, ale me striktne nekuracke hospody stvou ... nejsme zadni cyklisti
- nemeli by problem nam tam bloknout stul pro cca 4-8 lidi ... nejaky salonky jsou v dane chvili asi uplne mimo
- cely vecer by se personal netvaril, jako ze je vyslovene ser***

ono to zni jednoduse, ale praxe byva slozitejsi. Ja prave moc zkusenosti s hospodami v centru nemam. Bud chodim doma v Kurimi, nebo zajdu na Blahovku. Ani jedna z techto hospod ale vubec nevyhovuje kriteriim vyse uvedenym. Proto se zde nezavazne ptam, zda nekdo zkusenejsi nema lepsi tip. Pokud ne, zacnu neco hledat sam, ale nad osobni zkusenost neni ... klidne to pak muzeme zmenit, ale nekde se zacit musi ..... mne se treba libi Mamut (plzen, samovycep, 100m od nadrazi) ale vubec nevim jak se tam tvari trebas na rezervacky ?
pavel99
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod pavel99 » pát úno 11, 2011 10:15 pm

Bez rezervace si U mamuta v pátek večer nesedneš a celkem pochybuju že i v jiný den.
Anonym
účet uživatele zrušen

Příspěvekod Anonym » pát úno 11, 2011 10:42 pm

Jenom takový typ pro místní organizátory.
Před dvěma lety jsme měli sraz portálu během Boat Brno, v jakési pizzerii na Křížove ulici. Byl tam pěkný prostorný salonek... :?
vilma
moderátor
Reputace: 44

Příspěvekod vilma » sob úno 12, 2011 12:06 am

byla to Gingila nebo tak něco ?
Anonym
účet uživatele zrušen

Příspěvekod Anonym » sob úno 12, 2011 12:14 am

Skvělá paměť! Google dílo dokonal:
http://www.gingilla.cz/
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » sob úno 12, 2011 8:40 am

Gingilu znam - tedy vim kde je a byl jsem tam kdysi, hodne davno - to byvala jeste "delnicka palusa" ... prijde mi trosku z ruky. Navic ja osobne bych o nejakem salonku moc neuvazoval - tohle neni setkani JI 1x rok, kde dojde 10-15 lidi, tohle by mela byt opakujici se akce, panbuhvi kolik nas tam vzdy dorazi a blokovat salonek pro 3 lidi a pak koukat na nastvany personal .. ?

Mamut - libi se mi tim kde je a co toci a jak toci (samovycep). JInak ho neznam a ani na nem netrvam. A rezervacku si budeme muset domluvit v kazde hospode, at to bude jaka bude.

Ale tohle dozajista nejsou jedine dve hospody v Brne ... a termin - no vynechal bych pondelky a patky to ma kazdej jiny starosti. Tak treba streda nebo ctvrtek mi prijdou jako dobry,

Edit- ted me napadl Pegas - je to v centru, prostredi pokud si pamatuju je fajn, a vari vlastni pivo a dobry. Otazka je jak moc nacpany to byva navecer, ale rezervacku na stul tak pro 6-8 lidi snad zvladnou.
DarkDruid
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod DarkDruid » sob úno 12, 2011 12:31 pm

Tak já neznám Gingillu ani Mamuta. Já v centru nejčastěji asi zajdu do Modré růže (http://www.hospodyvbrne.cz/modra-ruze), Pod Lékárnu (http://www.hospodyvbrne.cz/pod-lekarnou) nebo do Zelených dveří (http://www.hospodyvbrne.cz/zeleny-dvere). Řekl bych, že tahle místa splňují všechny požadavky s vyjímkou jednoho - není to úplně u nádraží. Všechny tři jsou na Moráváku nebo o kousek dál, podle google něco málo přes kilometr vzdušnou čarou od nádraží. Jinak ale výběr piva je poměrně široký a ani ceny podle mě nejsou nijak přehnané. Jídlo připravují do 2 nebo 3 hodin ráno. Ovšem rezervovat místo se tam obvykle musí tak týden dopředu.

Takže toliko můj návrh. Pokud je ale stěžejní ta vzdálenost od nádraží a nejsou žádné námitky proti Mamutovi, proč to nezkusit tam a pokud to nebude vyhovovat, můžeme se příště přesunout někam o kousek dál.
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » sob úno 12, 2011 1:13 pm

Diky za tipy ... necham to tu par dni bezet takhle "na volno" at se muzou lidi vyjadrit ... treba je tu i nejakej majitel hospody :-)
mezitim by se mozna stalo za to vyjadrit se i k vhodnemu dni - zatim mi to prijde jako streda, ctvrtek, (pondeli a patky jsem vyhodil kvuli obecnym duvodum a utery jsem prozatim vyhodil protoze se nelibilo Baharisovi) ... me osobne je tohle fuk ....
jak jsem rekl, je tu volno pro vase napady a navrhy ... az prijde cas, zcela nedemokraticky to nejak rozhodnu ... ostatne nikdo nerika, ze tam kde zacnem musime i skoncit ;)
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » úte úno 15, 2011 2:38 pm

OK, cas prejit od slov k cinum :-) O vikendu jsem se nahodou ocitl ve meste a zasel se podivat do jiz zminovane pivnice Pegas. 1) se mi tam libilo 2) je to primo v centru 3)maji dobre pivo 4)chlapik, se kterym jsem mluvil se tvaril ze s rezervaci stolu nema zasadni problem 5)je tam docela srumec a kraval, takze i kdyz si nebudeme mit co rict, nebudem si pripadat jak blbci - muzem poslouchat co si rikaji ostatni ;) .... takze zcela nedemokraticky jsem zvolil toto misto jako optimalni (pro tentokrat)

a termin ? Treba pristi stredu - tedy 23.2.2011. Takze si dovolim vyhlasit :

*** prvni jachtarske a namornicke setkani v Brne
*** streda 23.2.2011 v Pivnici Pegas - Jakubska 4 (vice na http://www.hotelpegas.cz/)
*** zacatek v 18:30 konec neznámý

Poprosim ty, co se chystaji prijit aby mi to sem napsali. Pokud ma nekdo zasadni problem s mistem, casem, terminem ale jinak chce chodit, napiste to sem co nejrychleji .. pokud by vas byla vetsina, jeste to lze zmenit ... pokud vas bude min, muzeme na to brat ohled pri planovani dalsiho setkani

Potrebuji udelat rezervaci a to co nejdriv - idealne o vikendu ... takze jeste jednou prosim ... vymacknete se ... tentokrat uz ne v hlasovani vyse, ale primo sem do fora. Staci veta, dve ...
Anonym
účet uživatele zrušen

Příspěvekod Anonym » úte úno 15, 2011 3:02 pm

Moc se neztotožňuji s kladem rušné pivnice. Vzpomínám na setkání JI v pivnici po Boat Brno r.2009 a nebylo to úplně ideální. Ale uvidíme. Necháme se překvapit a kdyby jsme byli překvapeni moc, příště se může vybrat něco jiného.
Já ANO ;)
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod TashonkaWitko » úte úno 15, 2011 3:08 pm

Baharis - mas u me jedno pivo za nejrychlejsi reakci :-)

s tim srumcem a kravalem to nebude tak horky - psal jsem to abych podporil i ty ostychavejsi a bazlivejsi z nas :-) navic poprosim pana vedouciho o stul v nejake klidnejsi casti ..
a jak rikas ... kdyz to bude stat za prd, vyberem napriste neco jinyho ... podstatny je nejak zacit :-)
catamaran
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catamaran » úte úno 15, 2011 6:26 pm

To je smůla, 23.2 odjíždím na Regatu do Chorvatska. Tak příště. :cry:

Jinak souhlasím s Baharisem, 2009 jsem tam byl taky a bylo to fakt divoký. Volil bych klidnější.

Ale pokuď nezkusíme to špatný, nebudeme vědět co je dobrý :shock:

Cat.....
karaya2
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

re:

Příspěvekod karaya2 » úte úno 15, 2011 10:02 pm

Ten čas je pozdě , moh bych ve čtyři :hmm:
Svobodak
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Svobodak » stř úno 16, 2011 8:36 am

Budu se vracet ze 'zapadnich teritorii', tak bych se tak kolem osme mohl stavit na kus reci. Da se kolem nejak rozumne zaparkovat???

Pavel

Zpět na