není už moc starý?

Nejen na "velkých" lodích se plavíme ...

Moderátoři: Pepa, david, vilma

mobilms
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: pon črc 24, 2023 12:15 pm
Reputace: 0

není už moc starý?

Příspěvekod mobilms » pon črc 24, 2023 12:37 pm

Dobrý den,

jako nováček bych chtěl požádat o radu. Rád bych pořídil tento člun ale nejsem si jistý jestli stáří není už na hraně (dočetl jsem se, že gumáky vydrží cca 20let) a člověk tím pádem kupuje zajíce v pytli. Jedná se o Adventure M470 s motorem Tohatsu 30. Rok výroby 2004. Délka 4,7M

Cena by byla za mě velmi příznivá a to vč. vleku 55.000,-
Přílohy
a1.jpg
a2.jpg
a3.jpg
Husky
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 349
Registrován: stř čer 10, 2020 7:13 pm
Reputace: 35
Bydliště: I.Chomutov, II. Rovanjska

Re: není už moc starý?

Příspěvekod Husky » úte črc 25, 2023 10:23 am

...za ty prachy to klidně vezmi. I když půjde gumenjak do kytek, tak ti zbyde prikolica, řízení i s konzolí a hlavně motor a zrovna tenhle dvoutakt tě přežije :crazy: , tedy když mu dáš aspoň základní péči
Až u toho upadne zrdcadlo, což se stane, tak kup novýho RIBa a vystrojení na něj už máš.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: není už moc starý?

Příspěvekod Denis » sob črc 29, 2023 11:42 pm

Závisí na tom ako ho skladoval, ak bol celé roky na slnku, tak ma na kahánku, ak bo zložený v garáži, tak v pohode. Ak nefúkal balóny na plný predpísaný tlak a ťahal lyžiara, alebo vodné hračky, tak zrkadlo dostalo zabrať. Spýtaj sa čím ho fúkal a či má k lodi aj tlakomer. Ak tlakomer nemá a fúkal ho originál pumpou, tak to nie je moc dobré.
karabinka
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 20, 2019 7:57 pm
Reputace: 2

Re: není už moc starý?

Příspěvekod karabinka » ned črc 30, 2023 6:28 pm

ted jsem odstavil cerveny adventure vesta 450 RIB.rozlepil se na boku po 17letech.uz ho nebudu nechavat spravovat.sve si odslouzil.ted nam stavi novy adventure v500.jen jsem musel koupit vetsi vlek.na stary se uz nevejde.nebo by se mozna vesel,ale chci uz vzhledem k manipulaci vlek brzdeny.koupil jsem TPV treilers.skvely prodejce v černčicich.ochotny.komunikativni.muzu jen doporucit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host