Bratislava - nema niekto volny prives pod lod, pozicat?

Technické podpůrné prostředky pro jachting (auta. přívěsy, šífy).

Moderátoři: Pepa, david, vilma

copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 27
Kontaktovat uživatele:

Bratislava - nema niekto volny prives pod lod, pozicat?

Příspěvekod copy » pon pro 15, 2014 10:11 pm

Potrebujem do Norimbergu ist zobrat jeden motorovy cln, ca. 250 kg, otvoreny 5metrovy. Nema nahodou niekto pozicat lodny prives? Ja mam velky platak, nejak to preveziem aj s nim, ale bolo by to pohodlnejsie, nez viezt ho na starych pneumatikach. Staci mi na otocku.
Ak by nahodou.
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 112

Příspěvekod Denis » úte pro 16, 2014 8:32 am

Kedy chceš ísť?
copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod copy » úte pro 16, 2014 10:34 am

Denis cim skor. Zajtra pozajtra? Zavolam ti
copy
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod copy » úte pro 16, 2014 11:19 am

Denis cim skor. Zajtra pozajtra? Zavolam ti
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 7

Re: Bratislava - nema niekto volny prives pod lod, pozicat?

Příspěvekod PEPO » čtv úno 28, 2019 12:33 pm

V mojom okolí sa mi nepodarilo nič zohnať tak skúsim aj tu či nemá náhodou tip na kúpu na vozík s celkovou hmotnosťou 1500 kg.Chcem to na prevoz 6x metrového člnu z francúzska..
Andrejjeep
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 17

Příspěvekod Andrejjeep » ned bře 03, 2019 10:22 am

Ahoj Pepo

Ja kupoval vozík zo Žiliny - Brenderup - nemal problém, boli ústretový a po cca 3 týždňoch si tuším šiel po vozík.
Posledne kupoval nejaké priečky nakoľko si pôjdem po plachetku tak ho potreboval upraviť.

Keby si nehladal 1,5t tak by ti môj pustil, ale je len 1t teda užitočná hmotnosť 720kg.

A.
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod PEPO » ned bře 03, 2019 11:00 am

Andrejjeep píše:Ahoj Pepo

Ja kupoval vozík zo Žiliny - Brenderup - nemal problém, boli ústretový a po cca 3 týždňoch si tuším šiel po vozík.
Posledne kupoval nejaké priečky nakoľko si pôjdem po plachetku tak ho potreboval upraviť.

Keby si nehladal 1,5t tak by ti môj pustil, ale je len 1t teda užitočná hmotnosť 720kg.

A.

Sevas ;) .
No už je to bohužial bezpredmetné.Už mi nemohli držať lod lebo som nevedel kedy budem mať príves že by som šiel po loď a dnes ráno mi poslali mail že lod je už predaná :x
Tú Zilinu som skúšal ako prvú..Skladom má len 1,5t ale ten je uzky.Má len 191cm a to je ma 2,3-2,4 lod úzky..To by som vždy trpol a v zákrutách by som si musel dávať dosť pozor.Tak som chcel od neho 1,8t ten má už šírku 2,2metra čo by už šlo..No ale nemá ho skladom a nevie ani kedy by vedeli naskladniť.Slúbil že obvolá aj ostatné pobočky no že taký príves nie je a že na niektoré pobočky sa nedovolal tak že mi dá vedieť v pondelok..Tak uvidím ale moc tomu neverím :( .Ale ako píšeš- tu je aspon ako taká ochota.
Lebo po skúsenostiach s viacerými výrobcami mám len zlé a ešte horšie skúsenosti..No proste nezáujem..Naivne som si myslel že ked dáš niekomu náznak že máš záujem tak to isté som očakával aj z druhej strany..Poslal som ponuku..Další den som volal či ju dostali a či je to zaujímavé, potom som sa ešte raz pripomenul a žiadna odozva :hmm: ... V CZ som ako tak mal jeden vyhliadnutý a bol som aj ochotný na nový vozík absolvoval papierovačky na SK ale trochu som zavtipkoval a odpoved bola že mám si teda kúpiť inde :shock: ...
Aj do firmy BAN som volal písal a to som od nich kupoval už 2.vozíky a doteraz čakám aspon na nejaké vyjadrenie a už ma to ani nebaví..Aj do UNICOLU som skúšal a ani mail a ni telefonát...
Vážim si tvoju ponuku,ale ten príves je málo..Aj ostatné člny čo mám vo výhlade majú niečo pod 1tonu takže aj tá 1,5t je len tak ktak s odretími ušami.Lebo chcem čln s dlžkou 5,5- 6 metrov.
Andrejjeep
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Andrejjeep » ned bře 03, 2019 9:26 pm

Ahoj

no to poznám pred dvoma rokmi som tak prišiel o plachetnicu .o( tiež sa pánovy z Č.B. nechcelo moc čakať.

Tak Ti prajem veľa úspechov jednak pri zháňaní vozíka, a následne aj kúpe lodi.
Pred tými cca 3r. čo kupoval tak okrem môjho tam bolo ešte zopár ďalších, ale asi je popravde, že prívesi na loď sa nekupujú často.

Čo sa týka šírky tak tá 1t je rovnaká ako 1,3/1,5 šírkou nápravy tuším a viezol na nej loď širokú 2,2m teraz budem 2,5. Ale v zásade nemal pocit žeby bol problém, ale veľa zívisí aj od lode a jej ťažiska a kde je sústredená váha, plachetnice sú na tom čosi lepšie ako motoráky.

A.
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod PEPO » ned bře 03, 2019 9:34 pm

Andrejjeep píše:Ahoj

no to poznám pred dvoma rokmi som tak prišiel o plachetnicu .o( tiež sa pánovy z Č.B. nechcelo moc čakať.

Tak Ti prajem veľa úspechov jednak pri zháňaní vozíka, a následne aj kúpe lodi.
Pred tými cca 3r. čo kupoval tak okrem môjho tam bolo ešte zopár ďalších, ale asi je popravde, že prívesi na loď sa nekupujú často.

Čo sa týka šírky tak tá 1t je rovnaká ako 1,3/1,5 šírkou nápravy tuším a viezol na nej loď širokú 2,2m teraz budem 2,5. Ale v zásade nemal pocit žeby bol problém, ale veľa zívisí aj od lode a jej ťažiska a kde je sústredená váha, plachetnice sú na tom čosi lepšie ako motoráky.

A.

Ano ,áš pravdu.
Vozíky 1-1,3-1,5tony majú rovnakú šírku.
Preto chcem až 1,8t kde je šírka 2,2m- teda pri tom prívese brenderup.
Ja chcem kajutový- čiže stabilita ešte o čosi horšia.Preto chcem široký príves ;)
Dakujem ti- uvidíme ako to vlastne dopadne :?
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod PEPO » pon bře 04, 2019 11:49 am

Andrejjeep píše:Ahoj Pepo

A.

No vypadá že krok číslo jedna -vozík by mal byť do týždňa vybavený vďaka tomu pánovi zo Ziliny..A tak mal záujem ,tak takým dám zarobiť... ;)
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 112

Příspěvekod Denis » pon bře 04, 2019 8:24 pm

No a kupoval si, alebo si si požičal?
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod PEPO » úte bře 05, 2019 8:09 am

Denis píše:No a kupoval si, alebo si si požičal?

Budem kupovať nový...Inakadial cesta nevedie..
avalon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 6

Příspěvekod avalon » sob bře 09, 2019 9:37 am

a obvolat jachtarske obchody v Ba si neskusal? urcite by nejaky prives vedeli pozicat
ballo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 6

Příspěvekod ballo » sob bře 09, 2019 2:28 pm

Skvelu vydrz a ochotu predajcu v Ziline potvrdzujem.
Pred mesiacom som si tam objednal 3,5t. Tiez som predtym skusal rozne firmy a neochota nemala hranic.
Po mojej predoslej skusenosti s kupou 1,7T a 1,3T som niektore aj zo zoznamu vynechal.

S predajcom som volal cca 3x 30 min pokym sme sa dohodli na konecnej verzii. Dokonca mi sam volal naspat po 20 hod vecer, ked mal cas sa mi naplno venovat.

A verte mi, ze ja nie som jednoduchy zakaznik. Sam sebe by som asi po 10 min. tel polozil telefon.

3 naprava, povodne podpery zrusit - odratat z ceny vozika. Namiesto toho nahodit vodiace kolecka dopredu, vysoke vodiace tyce (ktore este ani nedodaval) do zadu + podpery s plynule volitelnou vyskou, zmeny v papieroch.

Zatial z mojej strany absolutna spokojnost. Uvidime ako prebehne samotne dodanie. Dam samozrejme vediet do tohto vlakna.
martin76
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 4

Příspěvekod martin76 » ned bře 10, 2019 7:59 am

Ja som tiež kupoval v Žiline 1.8t Brenderup vozík som do týždňa mal doma.
Voda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 13

Příspěvekod Voda » ned bře 10, 2019 11:37 am

Před časem jsem si rovněž vybíral vozík. Všude měli nějaký problém a to jsem chtěl jen naprostý standard. Dokonce jsem se dozvěděl, že v jisté prodejně koupíte vozík a za branou už na vás čekají......
Pak jsem rovněž našel Branderup v Žilině. Vozík už na první pohled..... V pohodě jsem si všechno dopředu vybavil. Dovezl jsem si jen značku, pan Přeček už měl všechno připravené. Stačilo jen zapřáhnout a odchod. Tak to má být. Dnes mám vozík třetím rokem a nedám na něj dopustit. :)
Andrejjeep
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod Andrejjeep » ned bře 10, 2019 7:06 pm

Voda píše:Dokonce jsem se dozvěděl, že v jisté prodejně koupíte vozík a za branou už na vás čekají......

Ja keď kupoval v Žiline tak si od nich zapožičal prepravné značky, doklady na prihlásenie dávajú automaticky k vozíku. Potom keď zaparkoval doma vozík poslal značku UPS predajcovi.

Ako bez prevoziek by som vozík z predajne nebral.

A.
Voda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 13

Příspěvekod Voda » ned bře 10, 2019 7:32 pm

I tak še da, i tak še da. Já to chtěl mít rovnou z jedné vody načisto. Fajn je, že tam má hromadu doplňků, takže si ten vozík člověk může přizpůsobit a vytunit podle svého a to i dodatečně. Ale důležité je jednání prodavače a dlouhodobá (v této chvíli 3 roky) spokojenost z vozíkem. A v tomto směru +++.
PEPO
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod PEPO » ned bře 10, 2019 8:22 pm

Ja ho už mám vozík od včera doma..
Zobral som 1,8t.Na SK ho nemali a le v CZ bobočke áno a tak pán zo Ziliny ho dal stihnuť na SK..
ústretovosť,dobrá kvatita, cena fajná- čo viac si priať 8) 8)

Zpět na