charter na Balatone

Revír u našich "skoro" sousedů.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

andrej
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 4

charter na Balatone

Příspěvekod andrej » čtv lis 12, 2015 3:08 pm

Ahojte Má aj niekto osobnú skúsenosť s nejakou Charterovkou na Balatone, alebo vie dať nejaké odporúčanie na konkretnu firmu.
Na internete sú ich mraky. Len aká je skutočnosť. Ďakujem Andrej
pawlik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 8

Re: charter na Balatone

Příspěvekod pawlik » pát lis 13, 2015 8:24 am

Ahoj,
jestli si chceš trochu zajezdit, nepůjčuj si loď jménem Tekla, přestože je, nebo byla, levná. Tekla sice jen trošičku, ale nebýt našeho skippera, tak jsme snad ani nevyjeli (díky, Petře). Jako první doběhl koupit jezdce hlavní plachty, protože každý druhý chyběl, během cesty se porůznu uvolňovaly vanty, v silnějším větru jsme se hodně báli o hlavasku, tak jsme jezdili, pokud vůbec, jen na genu... o vnitřním vybavení se nedá vůbec mluvit, vodní rozvod jsme nerozpohybovali vůbec, že by měla být u vařiče taky bomba, byla novinka, nádobí žádné (opravuji, jeden ešus). Řekl bych, že ji nejčastěji použije někdo na odpolední vyplutí do půl kilometru od maríny, a následné koupání a piknik z donesených zásob. Ani nevím, kdo ji chartruje, nezařizoval jsem to.
topper
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 2

Příspěvekod topper » sob lis 14, 2015 10:20 pm

Ta loď kterou zmiňuje pawlik je od společnosti T-Flotta ze Siófoku (tímto pawlika zdravím). Řekl bych, že ostatní jejich lodě budou na tom podobně.

Letos jsem měl půjčenou loď Balaton 25 od společnosti Sail and Surf Schulle z Tihany, vede to tam chlapík jménem Andreas Novotny - seriózní člověk (jazykově vybavený rakušák), loď v technicky bezvadném stavu, kromě přenosného nespolehlivého vařiče fungovalo vše bezvadně, jen bych si příště vzal vlastní nádobí a hlavně otvírák na konzervy (moje chyba, že jsem na něj zapoměl, jelikož sehnat ho tam byl docela problém a když už jsem ho sehnal, tak stejně neotvíral). Převzetí a předání lodi v pohodovém a přátelském duchu, mohu jen doporučit.
mikeduck
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mikeduck » čtv zář 08, 2016 9:20 pm

Ahoj.
Léto ještě neskončilo a už bych měl dotaz na příští sezonu.
Jelikož se pár známým líbí naše dovolené na lodi,chtěli by zkusit něco podobného.Ale bez jakýchkoliv zkušeností je nechci hned tahat na třeba celý týden na loď.Takže jsme se zatím domluvili na lokalitě Balaton. Předběžně jsme asi tři rodiny s dětma což čítá 14 lidí.Máme předběžně vyhlídnuté domy k pronájmu.A zde začíná můj problémek.Chtěli bysme k tomu ještě půjčit loď na projížďky.Nějak se mi nedaří najít něco rozumného.Není potřeba nic velkého cca 7 metrů.Takže nemá někdo z vás nějaký tip na půjčovnu takových lodí.Nepotřebuju nic extra.Jen na plachtění.Za případné podněty předem děkuji.

Zpět na