kurz freedivingu

Vše kolem potřeb k potápění, jachting o potápění tak nějak patří k sobě.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
mysacek
s/y Kirké
Příspěvky: 752
Registrován: stř říj 24, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Martinique
Kontaktovat uživatele:

kurz freedivingu

Příspěvekod mysacek » pon bře 30, 2009 6:10 pm

Ahoj lidičky,
předběžně zjišťuju, jaký by byl zájem o kurz freedivingu. Bylo by to týden na Elbě, základna na Kirké, předpokládaná cena za osobu sedm tisíc, v ceně by byl pobyt na lodi, instruktor freedivingu a já, mimo by se platila nafta, případné maríny a lodní kasa.
Instruktor - psal Dan Exner, že sám má nabito, ale poslal by někoho dobrého :)
Něco o freedivingu třeba tady.
Pro někoho, kdo jezdí na lodi často se to rozhodně hodí, třeba když se mu sekne kotva ve dvaceti metrech :D
Uživatelský avatar
tataS
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2380
Registrován: ned bře 02, 2008 1:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Praha

Příspěvekod tataS » pon bře 30, 2009 6:14 pm

Je ovšem otázka jestli ta nová kotva nepříjde o dost levněji.
Uživatelský avatar
mysacek
s/y Kirké
Příspěvky: 752
Registrován: stř říj 24, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Martinique
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » pon bře 30, 2009 7:00 pm

...no i s řetězem ne, pokud jde o pořádnou kotvu.

Ale to bylo jenom pro ilustraci, každopádně je to nádherný sport, možná pro někoho, kdo neví o co jde je lepší info tady.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte bře 31, 2009 11:10 am

Mě tady toto téma celkem dost zajímá. Už asi dva roky si říkám, že bych mohl "někdy" "někde" se "něco" naučit....
Jenomže program tohoto roku je již dávno naplánovaný a těžko se tam vměstná něco dalšího. Navíc bych to asi doma nerozchodil. Ženu pod vodu nedostanu a sám natrhnout rodinný rozpočet, to asi nepůjde.
Ty stránky jsem si prošel a je to opravdu zajímavé. Ale třeba nějakou literaturu jsem k tomu nenašel. Právě že mě o tom před pár lety vyprávěl jeden člen posádky. A když se na 1 -2 minuty zanořil, byli jsme všichni jak na trní, kdy a kde (jestli) se vynoří. Pro lidi co to neznají to je hrozná doba!!! Ale říkal, že se to dokáže naučit každý.

Přesto by jsi mohl napsat něco bližšího. Kde a jak to probíhá, co musí mít člověk s sebou, na kolik to vyjde?
Jsem byl loni na Elbě a zas až tak mě neuchvátila. Myslím vodu. Porto Ferraio - hnus, Porto Azzuro - stoka, Marina di Campo nebyla přes les stěžňů ani vidět. Připadá mě to jako malá aglomerace a obrovské množství lodí. Tím nechci říct, že se mě tam nelíbilo. Třeba Golfo dela Lacona nádherná. Nebo ty červené útesy (Cala Zupignano) po levé straně, když se vplouvá do Porto Ferraio. Tam jsme kotvili celé jedno odpoledne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti