Off Topic

Vše kolem potřeb k potápění, jachting o potápění tak nějak patří k sobě.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » pát čer 22, 2007 10:02 am

Baharis píše:BTW: Sám jsem se o to částečně přičinil :oops: , ale nešlo by "očistit" toto téma a nesouvisející příspěvky dát do nové kategorie "Potápění s přístrojem"?


no, ja ti nevim, ale od ceho mame tady na webu MODERATORY ? 8)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát čer 22, 2007 10:25 am

No moderátoři tu jsou úplně na houby a normálně bych je zrušil. Člověk jim vloží důvěru, těžce si je platí a oni na to vyloženě kašlou. :wink:
Jinak to od tebe byla vyložená podpásovka. Já do teď nevěděl, že jsem tu nějaký moderátor a už vůbec né, jestli můžu něco dělat. :shock:
Toto fórum je takový samochodný útvar, kde se odbočení od tématu nějak nežere a poklidně si plyne svou cestou. To na ce4you.cz, nebo poi.cz, jen pípneš o něčem jiném a hned dostaneš za ucho. Jednou, v mých začátcích, jsem se celkem dost porafal s jedním moderátorem na ce4you, ale nakonec jsem mu musel dát za pravdu.

Takže: Tvá impertinentní poznámka byla o tom korigování diskuse, nebo snad můžu sám (s Denisem) nějak zahýbat s tématy :?:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát čer 22, 2007 2:59 pm

Baharis píše:
Takže: Tvá impertinentní poznámka byla o tom korigování diskuse, nebo snad můžu sám (s Denisem) nějak zahýbat s tématy :?:

Ahoj,
už jsem to chtěl udělat včera ale nějak jsem nestíhal.
Teď už to nechám trénigově na vás :wink:

Obrázek

Kdyby něco nešlo, ozvi se na SZ nebo ICQ
alffa
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » pát čer 22, 2007 4:07 pm

Baharis píše:No moderátoři tu jsou úplně na houby a normálně bych je zrušil. Člověk jim vloží důvěru, těžce si je platí a oni na to vyloženě kašlou. :wink:
Jinak to od tebe byla vyložená podpásovka. Já do teď nevěděl, že jsem tu nějaký moderátor a už vůbec né, jestli můžu něco dělat. :shock:
Toto fórum je takový samochodný útvar, kde se odbočení od tématu nějak nežere a poklidně si plyne svou cestou. To na ce4you.cz, nebo poi.cz, jen pípneš o něčem jiném a hned dostaneš za ucho. Jednou, v mých začátcích, jsem se celkem dost porafal s jedním moderátorem na ce4you, ale nakonec jsem mu musel dát za pravdu.

Takže: Tvá impertinentní poznámka byla o tom korigování diskuse, nebo snad můžu sám (s Denisem) nějak zahýbat s tématy :?:


:offtopic: :admin:
impertinentní nebo neimpertinentní (za prve nevim co to je a za druhe mne to urazi) - koukej neco delat za ty prachy 8)
to si pis, ze to muzete udelat - presne jak psal allfa a klidne se muzes podivat i na dalsi cudliky ;-)

.. a ta buzerace uz pomalinku zacina byt na miste, zacina se tady delat pekny bordel :-(
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát čer 22, 2007 6:51 pm

Tak dobře. Trochu jsem to tu uspořádal a toto téma ZAMYKÁM
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát čer 22, 2007 7:08 pm

Baharis píše:Tak dobře. Trochu jsem to tu uspořádal a toto téma ZAMYKÁM

To nemusíš zamykat. Jsi moderátor. Jedná se jen o služební kecy.
Klidně to celé smaž. Trénigově :lol:
P.S.
Je to ten úplně první čudlík ;)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát čer 22, 2007 8:10 pm

No právě - JSEM MODERÁTOR.
Tíha této odpovědnosti na mě dopadla plnou vahou a já se velitelsky rozhodl, že těchto pár příspěvků až tak nezatíží tento server, zanesený spoustou daleko větších hovadin. Nýbržto pěkně ukazují proč a jak došlo k rozdělení potápění na dva různé směry.
Proto jsem se rozhodl, že tento dokument ponechám, pouze jej zamknu, aby tu už nikdo dál nekecal!!! :lol: :lol: :lol:
Raději mě na SZ písni, jak mám přesunout určitý příspěvek do jiného, správného topicu.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát čer 22, 2007 8:50 pm

Baharis píše:No právě - JSEM MODERÁTOR.
Tíha této odpovědnosti na mě dopadla plnou vahou a já se velitelsky rozhodl, že těchto pár příspěvků až tak nezatíží tento server, zanesený spoustou daleko větších hovadin. Nýbržto pěkně ukazují proč a jak došlo k rozdělení potápění na dva různé směry.
Proto jsem se rozhodl, že tento dokument ponechám, pouze jej zamknu, aby tu už nikdo dál nekecal!!! :lol: :lol: :lol:
Raději mě na SZ písni, jak mám přesunout určitý příspěvek do jiného, správného topicu.

Rozhodl jsi se jako správný kapitán.
Tvé rozhodnutí ctím.

Jednotlivý příspěvek do stávajícího topicu, bohužel zatím přesunout nejde.
Na to by se musela napsat extra php funkce + příslušný čudlík.
Kdysi jsme to měli na photoshop-foru. No bylo to děláno na míru, naším codérem.
V tomhle já Ti nepomůžu.
Máš ale jdinečnou příležitost napadnot jerryxe, například u "kulatého stolu".
Jako moderátor tam máš přístup a můžeš mu tak vrátit tu "podpásovku" :lol:
alffa
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » sob čer 23, 2007 12:45 pm

alffa píše:Rozhodl jsi se jako správný kapitán.
Tvé rozhodnutí ctím.

teda fakt ses dobrej :good:
treba se to jeste naucis :P

alffa píše:Jednotlivý příspěvek do stávajícího topicu, bohužel zatím přesunout nejde.
Na to by se musela napsat extra php funkce + příslušný čudlík.
Kdysi jsme to měli na photoshop-foru. No bylo to děláno na míru, naším codérem.
V tomhle já Ti nepomůžu.
Máš ale jdinečnou příležitost napadnot jerryxe, například u "kulatého stolu".
Jako moderátor tam máš přístup a můžeš mu tak vrátit tu "podpásovku" :lol:
alffa

ja vam dam podpasovky!! :gun:
ted delam :type: na downloadu, tak nemam cas, ale kdyz to zapisete do todo, konceptu, tak se na to mozna i nezapomene :P - a napad to neni spatnej

:admin: jedna z vyhod admina (teda mimo tech penez - rozumej vejvaru ;-)) je, ze nemusim ctit :lock:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti