Upozornění pro majitele lodí

Vše kolem VN Slezská Harta

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Upozornění pro majitele lodí

Příspěvekod Libor » pát říj 06, 2006 1:29 pm

Dnes jsem na Hartě viděl 2 bezprizorní lodě - utržené, neuvázané, pohupující se u břehu. Jedna v Nové Pláni a druhá v Rázové. Majitele té první jsem už zalarmoval a probíhá záchránná akce. U té druhé to nejde - nemá na sobě ani čárku a na Hrázi o ni taky neví. není tedy jak majitele upozornit. Chtěl bych navrhnout touto cestou - všichni kdo máte lodě na Hartě, dejte kontakt na sebe, nestačí to jen na Hrázi (mimochodem tam ani o jedné nevěděli). A taky na loď dejte alepoň telefon, nebo něco jak by se dal majitel najít a kontaktovat. Přes týden málokdo jezdí na lodi a nedá se vždy spolehnout na rybáře, že budou činit nějaká opatření. Zvažuji na novém místě založit nějaký seznam kontaktů - pokud tedy bude o to zájem. Když už se všichni mezi s sebou neznáme, stačilo by alepoň upozornění přes tyto kontakty. Kdo bude chtít, nechť pošle na sebe kontakt s uvedením lodě. Zpracuji ji to a bude to přístupné jen pro ty co se zúčastní.
Uživatelský avatar
bruno
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 25, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod bruno » pát říj 08, 2010 9:55 am

Ahoj Libore,
dobrý nápad , sice mám plachtu nahlášenou i na hrázi , ale bude další pojistka.
[spoil]Kovalančík Pavel
Jesenická č.p.466
Břidličná 79351
Mobil : 731852755
732601965[/spoil]
The Bandit Lavok
Jinak zítra na Hartě
koval
Uživatelský avatar
pripluv
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 199
Registrován: sob črc 03, 2010 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod pripluv » pát říj 08, 2010 10:05 am

Když kontakty budete Liborovi posílat přes SZ, vyvarujete se toho, že svá data sdělíte celému světu.
Uživatelský avatar
karf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 301
Registrován: pon říj 26, 2009 1:00 am
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod karf » pát říj 08, 2010 11:04 am

Jsem uživatel fora motorkari.cz a sdělování informací o parkování a zabezpečení na tomto foru je od doby, kdy uživateli alexgsxr pár týdnů napsání příspěvku o své hayabuse s úpravami a parkování na ulici ve vídni "zmizela", docela tabu. bohužel :x
proto doporučuju opatrnost i tady

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů