Molo

Vše kolem VN Slezská Harta

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Jarda
s/y Pietro Filipi
Příspěvky: 31
Registrován: stř lis 09, 2005 9:33 pm
Reputace: 0
Bydliště: Králíky

Molo

Příspěvekod Jarda » stř lis 09, 2005 9:42 pm

Čau v?ichni,
v Nové Pláni u? mám taky svou loď (pietro filipi). Souhlasím, ?e je to asi nejhezčí kotvi?tě na přehradě, ale chybí tam molo. Sly?el jsem pár drbů, ale v?echny typu "jedna bába povídala", ?e tam někdo z těch lidí co okolo bydlí chce molo stavět. Nevíte o tom někdo něco konkrétněj?ího???
Jarda
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvekod Libor » čtv lis 17, 2005 10:21 pm

Nic konkrétního se neděje dokud se do toho nepustíme sami. Nějakou představu mám a něco chystá Tomá?. Nejprve asi budeme muset zjistit podmínky na povodí Odry (co nám dovolí). Pak se uvidí co si budeme moci dovolit. Ka?dopádně asi bude výhodné, aby se spojilo více zájemců. Tímto dávám prostor a vyzívám případné zájemce, aby se ozvali na email.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

odpověď

Příspěvekod AdsBot [Google] » pát pro 02, 2005 3:03 pm

Ahoj,
u? mám fo?ny a závitový tyče.
Tom
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Molo

Příspěvekod AdsBot [Google] » čtv pro 15, 2005 8:38 am

Ahoj,
co se týká mola, případně ostatního jachtařského zázemí, tak doporučuju náv?těvu starosty Nové Pláně, kde je mo?no mo?no se informovat na toto téma. Před časem jsem viděl návrh maríny...myslím, ?e to byl dokonce územní plán, v kterém byla marina zakomponována. Domnívám se, ?e je lep?í se spojit a udělat něco pořádně, ne? vyrábět různé "mola", která jsou sice funkční, ale jinak hrozná - viz půjčovna loděk. Jsem ochoten se připojit.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv pro 15, 2005 9:02 am

To mě zajímá. Má? k tomu více informací? V kterém místě to je dle územního plánu? Myslel jsem, ?e v Pláni a? takový zájem o nějaký velký turistický ruch nemají. Spí?e klídek a setrvalý stav. Viz. situace s pozemky a výstavbou domků.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Molo

Příspěvekod AdsBot [Google] » sob pro 17, 2005 3:30 pm

Nevím, jestli v Nové Pláni přehodnotili priority, ale já se o mo?nost vybudování mariny kdysi...asi 5 let zpátky...zajímal, dokonce jsem měl snahu sehnat i nějaké sponzory a u starosty jsem tenkrát byl s nabídkou, ?e bych zpracoval dokumentaci. Skončilo to na nemo?nosti sehnat peníze a byl jsem v té době sám. Tenkrát v Nové Pláni snad je?tě ?ádná loď nekotvila. Marína by měla být někde v místě, kde letos kotvil elektrický parníček. Přesně si to ale u? moc nepamatuju.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon led 30, 2006 6:54 pm

Vá?ení, realizace mola na Hartě pokročila. Zájemci o stání u mola atd., případně spolupachatelé výstavby nech? se ozvou. Ve výhledu je i případné zalo?ení jachtklubu na Hartě. Informace podá také Jarda.
Naposledy upravil(a) Libor dne čtv úno 02, 2006 12:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon led 30, 2006 7:50 pm

[quote="Libor"]Vá?ení, realizace mola na Hartě pokročila. Zájemci o spoluúčast (zájemci o stání u mola atd., případně spolupachatelé výstavby a financování) nech? se ozvou. Ve výhledu je i případné zalo?ení jachtklubu na Hartě. Informace podá také Jarda.[/quote]

Budu Vám z dálky dr?et palce! Mohutně:-)

Zaznamenávejte si prosím ve?keré administrativní úkony s molem spojené. Celkový přehledný souhrn vykoupím pivem:-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti