jak vložit fotku do svého profilu

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Lakomec

foto

Příspěvekod Lakomec » stř pro 05, 2007 6:45 pm

moc děkuji za návod, picture manager je fakt skvělý. Je fajn, že myslíte i na nás, kteří s PC spíš bojují.
Petr
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » stř pro 05, 2007 7:08 pm

13paja píše::? Co se týče neho odhlašování, používam diskuse na tomto principu již asi 4 roky a nikde a nikdy jsem žádné problémy s odhlašováním neměl.
Co se děje: řádně se odhlásím (hláška "Vaše odhlášení proběhlo úspěšně) a dále jsem na straně jako neregistrovaný uživatel. Při následném vyvolání adresy "jachting.info" se mě úvodní strana otevře jako přihlášenému uživateli (prostě jsem zalogovanej a nevím proč?)
To je celý :hmm:
Ne že by mě to vadilo ale jestli mě někdo vidí, tak si může myslet, že od rána do rána pořád visím na webu a nemám co dělat :)


Podobný, či opačný problém jsem také řešil. Rozhodně se domnívám že ti pomůže tento postup, zvol :

NÁSTROJE
MOŽNOSTI INTERNETU
VYMAZAT SOUBORY COOKIE
OK

Pepa
Uživatelský avatar
13paja
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 111
Registrován: pon črc 30, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Rosice

Příspěvekod 13paja » čtv pro 06, 2007 7:58 am

:good: Děkuji kapitánovi Baharisovi za řezačku (ty pixely jsem nevěděl :( ) Teď už to ale vím a proto můžu vyhodit svůj ksichtík na veřejnost.
Ještě vyřeším to odhlašování a bude to :)

:) Díky všem co chtějí a pomáhají. Krásný den :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů