Hledání uživatele

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Lakomec

Hledání uživatele

Příspěvekod Lakomec » ned srp 31, 2008 8:10 pm

Ahoj, zase já počítačový analfabet. Můžete mi prosím říct, jak najít uživatele, který se třeba jmenuje od k...., chci mu poslat SZ. Když dám hledat uživatele podle abecedy, nabídne mi to jen první tři stránky a poslední tři, takže jsem jako kretén rozbaloval stránky po jedné, než jsem na něj narazil. Pochybuji, že to tak je správně, tak potřebuji návod. Děkuji
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned srp 31, 2008 8:18 pm

Nahoře je "Hledat" a pak je volba "Hledat autora". ;)
Stačí napsat začátek jména a doplnit hvězdičkou...
Uživatelský avatar
Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1171
Registrován: pon kvě 07, 2007 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Strycek_Bidlo » ned srp 31, 2008 8:23 pm

Což třeba zkusit Pokročilé vyhledávání a tam zaškrtnout, že hledám uživatele :?
Lakomec

hledání

Příspěvekod Lakomec » pon zář 01, 2008 8:13 pm

Strýčku bidlo děkuji, funguje to. Baharisi děkuji za návod, ale nefunguje, pokud uživatel ještě nepublikoval, takže není autor. Děkuji
Uživatelský avatar
pinmikaa
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 27, 2015 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod pinmikaa » úte led 27, 2015 1:49 pm

Ahoj, zase já počítačový analfabet. Můžete mi prosím říct, jak najít uživatele, který se třeba jmenuje od k...., chci mu poslat SZ. Když dám hledat uživatele podle abecedy, nabídne mi to jen první tři stránky a poslední tři, takže jsem jako "censored" rozbaloval stránky po jedné, než jsem na něj narazil. Pochybuji, že to tak je správně, tak potřebuji návod. Děkuji...






You can easily check out our high quality learning spanish which prepares you well for the real http:calarts.edu You can also get success in real hodges
Naposledy upravil(a) pinmikaa dne čtv úno 19, 2015 12:51 pm, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » úte led 27, 2015 4:06 pm

ahoj, nový uživateli,
koukám jsou tu nějaké pokusy naučit se přispívat. To je chvályhodné, využij na to, prosím, sekci PÍSKOVIŠTĚ A BÁBOVIČKY.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti