Automatické přihlašování

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

martinptacek
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 628
Registrován: pon kvě 02, 2011 2:00 am
Reputace: 21

Automatické přihlašování

Příspěvekod martinptacek » pon bře 10, 2014 7:04 am

nešlo by nějak vyřešit automatický přihlašování? Z jachting.info vyberu aktualní témata. přečtu příspěvky a když chci něco napsat tak teprve potom mě to přihlásí. Takže když chci později editovat svůj příspěvek. Tak se musím přihlásit, pak už nemůžu jít na jachting.info, protože tam jsem opět něpřihlášen a musím svůj příspěvek hledat v hlavním rozřazování. Jelikož jsem na něj šel napoprvé z hlavní strany, tak ani nevím v které kategorii to je.

Stejně tak pro kontrolu SZ musím pod nějakým příspěvkem kliknout na reagovat, abych si zkontroloval zprávy. Velmi nepraktické.
david
moderátor
Příspěvky: 5880
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: Automatické přihlašování

Příspěvekod david » pon bře 10, 2014 7:33 am

šmarjájósefe, je todlencto vůbec možný??
Uživatelský avatar
tataS
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2380
Registrován: ned bře 02, 2008 1:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Praha

Příspěvekod tataS » pon bře 10, 2014 7:52 am

Snad šmarjámartine ne?
david
moderátor
Příspěvky: 5880
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: Automatické přihlašování

Příspěvekod david » pon srp 20, 2018 8:42 pm

Tak sem na tom docela stejně jako Tatas. Z PC ok., z tabletu ani kdybych se posral. Jednou jo, desetkrát ne. Poslední dva příspěvky sem odesílal třičtvrtě hodiny.
Přihlásit se, napíšu, dám odeslat - nejste přihlášen. Přihlásit se a příspěvek je v hajzlu. Dám dvakrát zpět, mám příspěvek, dám odeslat a někdy odejde, někdy ne a někdy se tváří že neodešel, ale odešel.

Má někdo inteligentní radu?? Na jinCh webech se to neděje.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů