Editace existujícího vlákna založeného neexistujícím uživatelem

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

lisak.petrik
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 22, 2019 5:10 pm
Reputace: 1

Editace existujícího vlákna založeného neexistujícím uživatelem

Příspěvekod lisak.petrik » pon kvě 27, 2019 9:54 am

Lze nějak řešit přístup k editaci prvního příspěvku v existujícím vláknu, který postnul již neexistující uživatel?

Konkrétní případ se týká vlákna Orlík. Prošel jsem aktuální stav kotvišť a půjčoven na Orlíku pro 2019. Nejdříve jsem prošel fórum Orlík, ale je to jen řada roztříštěných příspěvků a některé už jsou poměrně staré.
Přemýšlím tedy založit nové vlákno, kde by první příspěvek obsahoval jakýsi přehled, pravidelně aktualizovaný více editory (pravděpodobně nebudu schopen udržet sám dlouhodobě). Ideální by bylo editovat první příspěvek v existujícím vlákně Orlík (dle fóra již uživatel neexistuje).

Je to celé dobrý, nebo blbý, nebo jaký nápad...jde to vůbec realizovat?
Uživatelský avatar
Viky_CZ
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2304
Registrován: ned led 02, 2011 1:00 am
Reputace: 43
Bydliště: Tynec n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Editace existujícího vlákna založeného neexistujícím uživatelem

Příspěvekod Viky_CZ » pon kvě 27, 2019 10:01 am

Kdysi jsem na tohle zalozil Plavebni Itinerar. Kdyby se nasel někdo, kdo by byl ochotnej v nem data aktualizovat, bylo by to moc fajn. Prehrady na tom nejsou s presnosti dat moc dobře. :-(

Edit: Zde vic informaci: viewtopic.php?name=Forums&file=viewtopic&t=7396
lisak.petrik
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 11
Registrován: stř kvě 22, 2019 5:10 pm
Reputace: 1

Re: Editace existujícího vlákna založeného neexistujícím uživatelem

Příspěvekod lisak.petrik » úte kvě 28, 2019 9:17 am

Zkoušel jsem ten itinerář zobrazit, ale asi to má nemocný backend:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function MySQL_Connect() in /data/web/virtuals/208265/virtual/www/forum/iti_connect.php:15 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/208265/virtual/www/forum/iti_find.php(9): include() #1 {main} thrown in /data/web/virtuals/208265/virtual/www/forum/iti_connect.php on line 15

Jedna věc je udržování aktuálnosti dat (nejlépe komunitní forma, pokud to bude záviset na jednotlivci, dlouho to nevydrží) a druhá je pak samotná platforma (tady by to chtělo něco jednoduchého a stálého, třeba právě fórum jachting a nebo možná něco jako mapy.cz nebo google?).
Pro Orlík jsem si do mapy.cz naházel seznam "waypointů", vypsal všechny mola s tel. kam volat před přistáním. Ale jestli to bude fungovat, to nevím. Každopádně je to těžkopádné na údržbu.
Uživatelský avatar
Viky_CZ
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2304
Registrován: ned led 02, 2011 1:00 am
Reputace: 43
Bydliště: Tynec n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Editace existujícího vlákna založeného neexistujícím uživatelem

Příspěvekod Viky_CZ » úte kvě 28, 2019 1:36 pm

Jo, to bude ten zatracenej upgrade fora. :(

Napisu webmasterovi at na to mrkne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů