Google Chrome a Safari od Apple

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Lakomec

Google Chrome a Safari od Apple

Příspěvekod Lakomec » stř říj 28, 2009 6:19 pm

Ahoj , mám takový malý problém a prosbu zároveň. Přemýšlím o novém NTB, asi od Apple. Takže teď testuji a zkouším všechno možné. Když spustím stránky jachting.info přes Safari nebo Google Chrome, nevleze se to na stránku, je to široké, musím dole posunovat šipkama, no opruz. Jiné stránky se zobrazují normálně, třeba seznam, vodafone atd. Umíte mi někdo vysvětlit proč to tak je? Děkuji
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » stř říj 28, 2009 7:04 pm

umime to vysvetlit, ale nebudem to vysvetlovat :sorry:
uz jsem to tady psal mockrat, staci jen cist - kod proste neni validni, tudiz tyhle prohlizece maji smulu.
vim, ze to neni profesionalni, ale nejsou lidi - pomalinku se to zlepsuje, ale opravdu jen pomalinku :-(
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř říj 28, 2009 7:09 pm

Protože naše stránky nejsou 100% validní pro všechny prohlížeče.
Když tyhle stránky vznikali, tak po nějakém Google Chrome, nebylo ani vidu, ani slechu.
Zkus třeba operu, nebo tak něco. ;)
alffa

Koukám že jerryx byl rychlejší. :)
Uživatelský avatar
lada0712
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 165
Registrován: pát lis 02, 2007 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod lada0712 » stř říj 28, 2009 8:52 pm

pro Lakomce: na Apple prohlizec Firefox ten s tim problem nema, jablko si urcite porid :)
Lakomec

prohlížeč

Příspěvekod Lakomec » stř říj 28, 2009 9:52 pm

To Alffa a jerryx: moc děkuji za vysvětlení. Teď vím, že problém není na mojí straně a to mi stačí ke spokojenosti.
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » čtv říj 29, 2009 12:26 am

Lakomec: Já má Chrome pod XP a taky pod Vistama a široký to mám jen když nejsem přihlášený. Když přihlášený jsem, chová se jachting.info kulantně...
Lakomec

děkuji

Příspěvekod Lakomec » čtv říj 29, 2009 8:51 am

To JardaF: skvělé, je po problému. Už stačí jen zjistit, jak nastavit aby jsem se se spuštěním počítače přihlásil automaticky.
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » čtv říj 29, 2009 9:54 am

Lakomec: To je takový trošku oříšek :-) chvilku mi trvalo, než jsem na to přišel. Přihlášení z Hlavní stranky nebo z Hlavní nabídky fakt nemá volbu pro automatické přihlášení. Takže:
Když jsi odhlášený, tak neklikej ani na "Hlavní stranka" ani na "Hlavní nabídka", ale klikni rovnou na "Vstup do fóra". Objeví se uvodní stránka fóra na které je vpravo nahoře tlačítko "přihlášení". Když na něj klikneš, tak se objeví stránka pro přihlášení včetně zaškrtávacího políčka "Přihlásit mě automaticky při každém..." A to stačí zaškrtnout...
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: děkuji

Příspěvekod alffa » čtv říj 29, 2009 11:45 am

Lakomec píše:To JardaF: skvělé, je po problému. Už stačí jen zjistit, jak nastavit aby jsem se se spuštěním počítače přihlásil automaticky.

Jenom JarduF trochu doplním.
Já to automatické přihlášení samozřejmě mám. Tak upozorňuji, že i přes to se musím čas od času přihlásit znovu. V podstatě to ale takhle funguje.
Jo; mám to v takzvaných „záložkách“. Takže nejprve na tu záložku musím kliknout. Teprve pak se načte stránka. :)
Pokud chceš aby se Ti otevřela stránka JI automaticky při každém otevření prohlížeče, musíš si v tom prohlížeči nastavit tu stránku jako výchozí (domovskou). V různých prohlížečích je to různé.
Mohlo by to třeba vypadat takto:
Obrázek
U mě je to v prohlížeči takto:
1.) Nastavení
2.) Možnosti internetu
3.) Obecné.

Chrome nepoužívám. Může to být trochu jinak ale určitě to najdeš.
Kdyby bylo nejhůř tak si ho halt nainstaluju a najdu Ti to. :)
alffa
Lakomec

poděkování

Příspěvekod Lakomec » čtv říj 29, 2009 12:16 pm

dĚKUJI VŠEM , KTEŘÍ MĚ NAVÁDĚJÍ. dOMOVSKOU STRÁNKU MÁM JINOU, A DOKONCE SI JI v Nástrojích atd. umím sám nastavit. Jachting.Info mám v záložkách, dokonce na liště, protože má ikonku pěknou barevnou. Stránky které ikonku nemají, mám v záložkách, abych je neviděl.
Takže moc děkuji, už si s tím snad poradím, jak psal JardaF. To, že to nebude fungovat pořád, beru jako velký nedostatek celé sítě a proto ji nemám rád.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti