Když zhavaruje odesílání příspěvku

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Když zhavaruje odesílání příspěvku

Příspěvekod vilma » čtv lis 13, 2008 10:00 am

Tato část byla vystřžena původně z reportáže S Lakomcem do Řecka, aby to tam bylo kompaktnější.
Jelikož čas od času se proces odesílání příspěvku nedokončí a následuje jeho ztráta, ponechali jsme to tu začátečníkům pro ponaučení. V.



tatinečku, i ostatní, napsala jsem Vám podrobnou půlmetrovou odpověď, ale po stisknutí tlačítka odeslat se mi objevil formulář pro přihlášení, ač jsem byl přihlášená, a odpověď zmizela v nenávratnu, já se snad picnu, to se mi ještě nestalo. Teď už musím do práce, tak to napíšu jindy. Sorry.
Naposledy upravil(a) vilma dne pát lis 14, 2008 8:45 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Bilardos » čtv lis 13, 2008 10:12 am

vilma píše:tatinečku, i ostatní, napsala jsem Vám podrobnou půlmetrovou odpověď, ale po stisknutí tlačítka odeslat se mi objevil formulář pro přihlášení, ač jsem byl přihlášená, a odpověď zmizela v nenávratnu, já se snad picnu, to se mi ještě nestalo. Teď už musím do práce, tak to napíšu jindy. Sorry.

Toto zná asi každý z nás (a nemusí to být tady). Pokud píšu delší příspěvky, napíšu si to doma ve Wordu a do diskusí jen překopíruju. Nebo někdy před odesláním ještě text dám zkopírovat.
Každopádně doufám, že pobereš síly to znovu napsat. Těšíme se všichni na další pokračování.
Uživatelský avatar
smike
moderátor
Příspěvky: 1384
Registrován: pon bře 19, 2007 1:00 am
Reputace: 18

Příspěvekod smike » čtv lis 13, 2008 10:13 am

na to je dobré si ty delší příspěvky psát třeba do wordu a pak překopírovat sem... ;)
když se přihodí to co Tobě, jednoduše opět kopíruješ se slastným pocitem, žes na ten web vyzrála.

edit: Bilardosi - se nevopičim, jen jsem druhej.... :D
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » čtv lis 13, 2008 10:18 am

Ale jo, já vím, ale když já jsem na to líná.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 13, 2008 10:28 am

Já jsem na to také líný, navíc mám dojem, že ten text je pak trochu rozhozený. Dělám to úplně jednoduše. Pokud nezapomenu :hmm:
Text si označím, zmáčknu CTRL+C a pokud nespadne celý comp, mám to uložené v paměti. :D
Uživatelský avatar
Milos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 668
Registrován: pát zář 14, 2007 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Milos » čtv lis 13, 2008 11:10 am

vilma píše:tatinečku, i ostatní, napsala jsem Vám podrobnou půlmetrovou odpověď... já se snad picnu

Súc starý PC matador, ktorý prešiel celou vývojovou radou od IBM PC (4.7MHz, 128kB RAM, 2x 360kB Floppy, 0 HD :lol: ) tiež som sa nechal na toto nachytať :gun: :cry: ... úprimnú sústrasť! Ak si ešte náhodou nevypla predmetný comp, dá sa obvykle k textu dostať tlačítkom "nazad" - prehliadač si drží stránky v pamäti (Prehliadač Firefox štandardne aj po vyp/zap PC), prípadne skús prehrabnúť históriu (stlač Ctrl H). Ak sa k textu dostaneš, označ ho (hmátni Ctrl A) skopíruj ho ako múdro radí Baharis hmatom Ctrl C do "schránky", a následne - po príhlásení do nového okienka nakopíruj hmatom Ctrl V
Veľa šťastia a nenechaj sa prosím, odradiť /znechutiť bezduchým strojom ! ;)
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » ned říj 11, 2009 12:10 pm

Pro podobne zoufale situace, tedy pokud pouzivate Firefox, se docela hodi plugin Lazarus. V kratkosti - pamatuje si vse co pisete do formularu a da se k tomu dostat zpetne - tedy i v pripade nepovedeneho odeslani a to i tehdy kdyz jiz doporucovany Back/Zpet nejak nefunguje. Take jsem driv pouzival zkopirovani textu pred odeslanim, ale jak na svinu jsem u tech nejdulezitejsich veci vzdy zapomnel - a pak me malem ranilo, kdyz se to smolil cely znova. Od te doby co pouzivam tento doplnek, mi uz parkrat zachranil krk - tedy spise nervy a cas :-)
Macek0585
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 570
Registrován: pon kvě 19, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Macek0585 » pát lis 13, 2009 8:37 am

Nevím jestli jsem v tom správném vláknu ať nejsem ukamenován za OT, ale počítač mi po vložení komentáře napíše toto:

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 251
File : emailer.php

Neříká mi, ať už se na to vykašlu?? :D
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » pát lis 13, 2009 8:54 am

Macek: jasně, že jo, to je taková nová utilitka :D
né vážně, mě to píše taky, ale příspěvek se vloží a vše je normální, tak se snažím toho nevšímat... :whist: (uznávám, že je to metoda pštrosí... :?
Uživatelský avatar
JirkaK
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 35
Registrován: stř kvě 28, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Hodonín

Příspěvekod JirkaK » pát lis 13, 2009 11:19 am

Mně se to stalo taky, tak jsem "odeslat" odklikl ještě jednou a ejhle: příspěvky se zobrazily oba! :whist:
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát lis 13, 2009 11:22 am

No a já jsem ti ten druhý hned smazal. :lol:
Když to udělá, je potřeba okno zavřít červeným křížkem vlevo nahoře.

Dělám to denně několikrát, a stále častěji. Už by se kluci ta chybka mohla najít... :cry:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát lis 13, 2009 4:48 pm

Baharis píše: Když to udělá, je potřeba okno zavřít červeným křížkem vlevo nahoře.

On tam Baharisi ten křížek nemá. Není moderátor. ;)
alffa
Uživatelský avatar
pecho
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 633
Registrován: pon zář 03, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: hradecko

chybka

Příspěvekod pecho » pát lis 13, 2009 6:21 pm

Alffíku, mě to taky dělá, zachovávám paniku a vyskakuju z toho ven, jako že se vracím zpět tou šipkou vlevo nahoře na stránce a ejhle on se ten příspěvek tam objeví, nevím proč. :) Zdraví Pecho
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: chybka

Příspěvekod alffa » pát lis 13, 2009 6:54 pm

pecho píše:Alffíku, mě to taky dělá, zachovávám paniku a vyskakuju z toho ven, jako že se vracím zpět tou šipkou vlevo nahoře na stránce a ejhle on se ten příspěvek tam objeví, nevím proč. :) Zdraví Pecho

Jasně starej kocoure, :)
přesně tak to je.
Tohle to delá všem. mě taky ;)

Prostě když se to stane, tak se musí každý přesvědčit jestli tam příspěvek je, nebo není.
Podle toho teprve konat dál.
Je to trochu nepohodlné ale snad to vydržíme.
Věřte jeryxovi. On tu chybku najde. ;)
alffa
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Re: chybka

Příspěvekod jerryx » ned lis 15, 2009 2:07 am

alffa píše:Věřte jeryxovi. On tu chybku najde. ;)


to mi dela dobre, takhle ve me verit ;-)
ale bohuzel, o te chybce uz vim skoro od zacatku co se zacala objevovat (resp. co jsem se dostal na portal, nejak nestiham), ale ma to jeden
hacek - v kodu chyba neni, bohuzel je to na providerovi, ja mam v podstate jen jednu moznost a to je zrusit tu hlasku, bohuzel za cenu, ze nebude
info o nefunkcnosti dodatecne funkce :-(
ale asi to bude jedina moznost, mam pocit, ze stejne z toho nikdo neni moudrej, co se vlastne stalo ;-)
tak prosim o trpelivost, behem zitrka (teda vlastne dneska ;-)) s tim neco provedu :-)
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » ned lis 15, 2009 11:49 am

tak uz je to opraveno, resp. zakazano ... 8)

vedlejsim negativnim efektem je, ze ne vzdy dojde mailem upozorneni na novy prispevek tem, kteri to pozaduji :cry:
az provider odladi novou konfiguraci mail serveru, tak to zase pojede spravne ;-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů