Přihlášení mne vyhodí jinam

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
Nemo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 10, 2007 1:00 am
Reputace: 3
Bydliště: Šimonova 1100, Praha 17
Kontaktovat uživatele:

Přihlášení mne vyhodí jinam

Příspěvekod Nemo » ned říj 31, 2010 3:50 pm

Zdravím moderátory tohoto webu,
mám problém: Na svém e-mailu najdu odkaz na tento web, že mám novou zprávu nebo reakci na můj příspěvek a tak se kliknutím na odkaz ze svého e-mailu připojím. Přečtu si odkaz či odpověď na můj příspěvek a chci zpětně reagovat. Bez přihlášení to ale nejde. Když se přihlásím, automaticky mně to vyhodí z aktuálního fóra na hlavní nabídku. Mám pak problémy v ní nalézt (už jako přihlášený) znovu uvedený příspěvek, na který chci odpovědět. Co je špatně?
Nemo
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » ned říj 31, 2010 6:05 pm

Ahoj Nemo,

Zkus známý všelék „vymazat cokies“. Pokud chyba přetrvává, vyměň prohlížeč.

Nouzové řešení:
Abys nemusel hledat příspěvek znova, zkopíruj nejprve adresní řádek. Následně se opětovným vložením, lehce vrátíš bez hledání. ;)
alffa
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » ned říj 31, 2010 7:11 pm

... uvedu na pravou miru, tentokrat vsemocny lek 'vymazat cookies' nepomuze ! :cry:
je to dano tim, ze prispivat muze jen prihlaseny uzivatel. kdyz nemas nastaveno automaticke prihlaseni nebo stridas pocitace (resp. prohlizece apod. - to nepomuze ani automaticke prihlaseni), tak po kliknuti na odkaz jsi jako neprihlaseny, tudiz nemas pravo prispivat. po prihlaseni jsi hozen na vychozi stranku - slo by to sice zmenit a 'pamatovat' si tvoji predchozi stranku, ale s tim se bohuzel nikdo delat nebude ...

takze mas dve moznosti:
1, mit automaticke prihlaseni nastaveno (a nemenit pocitadla :P)
2, nejdrive se prihlasit a potom teprve jit na odkaz - to jde i tak, ze si otevres jeste jednu kartu a v te se prihlasis a potom i v te puvodni pujde odpovidat ;-)

pozor, musi sedet adresy, portal je pristupny pres http://jachting.info i pres http://www.jachting.info, ale neni to totez z hlediska prihlaseni
Uživatelský avatar
Nemo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 112
Registrován: sob úno 10, 2007 1:00 am
Reputace: 3
Bydliště: Šimonova 1100, Praha 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Nemo » pon lis 01, 2010 5:46 pm

alffa píše:Ahoj Nemo,

Zkus známý všelék „vymazat cokies“. Pokud chyba přetrvává, vyměň prohlížeč.

Nouzové řešení:
Abys nemusel hledat příspěvek znova, zkopíruj nejprve adresní řádek. Následně se opětovným vložením, lehce vrátíš bez hledání. ;)
alffa


Díky Alfo,
zkopíroval jsem adresní řádek a jde to! O.K. Díky za radu. :good:
Nemo

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů