Nefunkční odkazy

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 628
Registrován: pon črc 16, 2007 2:00 am
Reputace: 36
Bydliště: Znojmo

Nefunkční odkazy

Příspěvekod ferdas » stř pro 01, 2010 8:41 pm

Dobrý den - na levé straně ve sloupečku CONTENT jsou praktické odkazy CZ, HR a podobně. Po kliknutí na kterýkoliv se zobrazí, že nemám oprávnění, nebo stránka neexistuje. Co dělám špatně? Díky za odpověď. FerdaS
Uživatelský avatar
Wlady
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 617
Registrován: ned led 21, 2007 1:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wlady » stř pro 01, 2010 9:03 pm

dtto :cry:

Wlady
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř pro 01, 2010 9:08 pm

Jerryx říkal že dnes večer a v noci bude kvůli nějakým programovým změnám odpojovat část stránek.
Nevím jestli to je ono, ale možná to s tím souvisí. :roll:
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » stř pro 01, 2010 9:08 pm

Nějak nevím co vám poradit, mě i v této chvíli všechny odkazu fungujou. Někdy pomůže odhlásit se a zase přihlásit. Občas tu zkrátka úřadují skřítci - vím to. :)
Pepa
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř pro 01, 2010 9:11 pm

Opravdu? Mě teda ne. Myšleno odkazy až v těch odkazech.
Třeba hned první: "Výstava Lodě & Karavany v Praze"
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř pro 01, 2010 9:24 pm

Tak to Vás bohužel zklamu, nefunguje a hned tak nebude. Chyba není ve vašich přijímačích, ale ani zde.
Služba force (http://net.force.sk/) přestala nedávno fungoval a přes ni byly dělané všechny odkazy.

Zatím lze použít jen jako seznam pro další využití ve vyhledávačích... :hmm:

Více by mohl vysvětlit jerryx.

Nejsou volné ruce, které by to předělali (dobrovolníci vítáni), takže toto je momentálně odloženo.

Za to se finišuje na Downloadu a dalších modulech (mají vyšší prioritu).
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » čtv pro 02, 2010 1:06 am

jj, bohuzel je to presne tak, jak napsal libor ... vyuzivalo to netforce, kde byly ty adresy ulozeny a ten je mrtvej :cry:, tudiz je potreba ty adresy znovu posbirat ...
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » čtv pro 02, 2010 12:34 pm

už jsem to tu někdy někde psal ... tohle je nebezpečí všeho, co je uloženo mimo "mateřský server". Týká se to i všech obrázků co tak nadšeně umísťujeme na imageshack .... je tam skoro všechno - fotky, plánky, obrázky. Stačí jen jediná změna majitele, obchodní politiky a jdeme .... použiju-li citaci ze svého oblíbeného sci-fi filmu pak lze jen parafrázovat : ".... všechny ty vzpomínky, budou ztraceny jako slzy v dešti .. " - napadá mě vložená soutěž - kdo ví o jaký film jde? Protože je to pravdepodobně velmi jednoduchá soutěž, není žádná cena :-)

Na druhou stranu je mi jasné, že hosting takového kolosu jakym je JI nebude jednoduchá věc a přidat k tomu ještě vlastní úožiště dat a obrázků ten problém ještě znásobí
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv pro 02, 2010 1:02 pm

Máš pravdu indiáne.... ;) Na řešení se pracuje, zatím fáze úvah a návrhu řešení....

Částečné uspokojivé řešení tu však je o počátku vzniku webu ...časově pomíjívé záležitosti v pohodě na ImageShack....je jich většina (typicky fotky z dovolené).

Cenné materiály (menšina) každý do své galerie a linkovat tento odkaz - typicky plánky, mapky atd. Co mě pamět sahá zatím požádali o zvětšení přiděleného prostoru cca 2 uživatelé.....
Ale to je asi pro většinu uživatelů nad jejich síly...něco takového :hmm:
ImageShack je pohodlnější...
Nezbývá mi než konstatovat, každý strůjcem svého.....
Uživatelský avatar
Akrastan
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 104
Registrován: pon srp 23, 2010 2:00 am
Reputace: 2

Příspěvekod Akrastan » čtv pro 02, 2010 2:08 pm

Vložená soutěž: Blade Runner...

OT - mazat :)
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » čtv pro 02, 2010 2:16 pm

Akrastan - zas tak jednoduchý to přeci nebylo, sakra ! ;) ;) ještěže za to fakt nebyla žádná cena .. soutěže asi nebudou můj obor 8)

Libor - ona to z žádném případě něměla být kritika. Jen že jsem si povšimnul, že naprostá většina uživatelů strká svoje fotky a obrázky na imageshack a když jsem před nedávnem toto fórum poctivě procházel včetně starých příspěvků, zjistil jsem že už řada fotek, plánků, mapek prostě není k dispozici ... což mi přišlo jako škoda = jinak zajímavá témata tím byla docela degradována. Navíc, každý nový příchozí je odkazován na archív, ale právě tam nejčastěji nastavá problém.

Ad vlastní galerie - asi nejsem nejpozornější uživatel fóra, ale o možnosti něco uložit do vlastní galerie, potažmo mít možnost jejího zvětšení, jsem až doteď netušil :?
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv pro 02, 2010 2:29 pm

Tak já nevím na co se s těmi návody vůbec dělám :hmm: , když všichni čtou jen fórum a nic víc je nezajímá...asi to promažeme a bude fúúúúúúúúra prostoru... :D

Zkus se podívat vlevo, ne vedle sebe, ale sloupeček"Navigace" a trochu níž jedna z položek "NÁVODY&KONTAKT" a co najdeš? Jistě spoustu zajímavého a mezitím mimo jiné taky mezi častými dotazy toto jednou pro vždy zodpovězeno:
http://jachting.info/modules.php?name=F ... s&id_cat=7

Víc snad není potřeba psát.... :whist:
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » čtv pro 02, 2010 2:42 pm

Libor píše:Zkus se podívat vlevo, ne vedle sebe, ale sloupeček"Navigace" a trochu níž jedna z položek "NÁVODY&KONTAKT" a co najdeš?

už jsem chtěl napsat že nalevo de mě sedí zrzavej pes, jehož jediným zájmem je házet tenisák a ten mi proto nijak nepomůže ... ;)
ale už vím na co mě odkazuješ ... omlouvám se za svoji tupost (snad bych tak mohl vyhlásit další, tentokrát už složitější vloženou soutěž, opět na téma citátu "... nechť má lehká neuróza neurazí...." - opět scifi, ale tentokráte knížka - cena 1 velký panák vybrané lihoviny protože je to už asi těžší :) - prostuduji ten návod a budu chytřejší.

A jen dodatek - je mi jasné jak frustrující musí být psát návody a rady pro uživatele, kteří je pak většinou ani nečtou a pak si stěžují, že něco nefunguje nebo nedává smysl nebo neví jak to udělat. Ale jen můj soukromý názor - JI má na rozdíl od jiných webů velmi komplikovanou strukturu. Na spoustu míst se lze dostat několika různými způsoby a některé věci lze udělat několika různými způsoby. Pokud na JI přijde uživatel se zkušenostmi z jiných diskuzních webů, jen tiše přepodkládá, že to bude stejně jednoduché jak je zvyklý odjinud. Na první pohled to tak je ... až později zjistí, že to zde chodí nebo může chodit trošku jinak. Proto možná ty občasné zmatky a nedorozumnění.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv pro 02, 2010 3:55 pm

To by nevadilo, učený z nebe nespadl....
A když nevím, optám se, jak tu kdosi má...není hloupé otázky....

Ale ty již jednou zodpovězené se sluší alespoň jednou přečíst.

Ano struktura je košatá, rozmanitá..zato si každý může najít to svoje.

Nevím jak to dělat jednosušeji...
Ale pokud vím Nuke je +- všude stejný a jeho vnořený modul phpBB je naprosto szejný jako jinde. Tedy kdo se s tím setkal nemůže čekat nic jiného a nemělo by to dělat problém...

Vidím, že bych měl pokračovat v psaní v tématu Víte, že ... http://jachting.info/modules.php?name=F ... pic&t=3985

Tam taky očekávám případné dotazy jakobyl tento...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti