Horní menu

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 628
Registrován: pon črc 16, 2007 2:00 am
Reputace: 36
Bydliště: Znojmo

Horní menu

Příspěvekod ferdas » čtv lis 15, 2012 2:35 pm

Prosím znalé o objasnění funkce horního menu - přesně položky " přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv" úplně vpravo.

Pokud nejsem přihlášený a kliknu na ni, pouze mě to upozorní, že je to chráněný prostor a mám se registrovat.
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » čtv lis 15, 2012 4:05 pm

ferdas
Jsi li přihlášen, dostaneš se touto ikonou do své soukromé pošty - přijaté a odeslané SZ
Pokud nejsi přihlášen - systém tě nezná - tak tě samozřejmě pošty nepustí a informuje tě o tom.
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » čtv lis 15, 2012 4:30 pm

... a musíš se napřed přihlásit v políčku hnedle vlevo ...
Uživatelský avatar
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 628
Registrován: pon črc 16, 2007 2:00 am
Reputace: 36
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod ferdas » čtv lis 15, 2012 5:22 pm

Tedy pro nepřihlášeného nemá tato položka význam, přihlášenému už sděluje něco jiného. Jakž takž to chápu :?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv lis 15, 2012 5:31 pm

No... :?
Já na ni nikdy neklikal, takže ji asi nepotřebuji, ale mě to tak jasné není. Logicky, když nejsem přihlášený, nemůžu tam mít přehled o nepřečtených zprávách, nemůžu jít do modulu SZ.
Ale když už tam je "Přihlaste se...", měl bych se po kliknutí mít možnost přihlásit. Což je ale pravda vedle. Informace o tom že se mám zaregistrovat mě ale k ničemu není...
Asi zůstanu u toho, že na to nebudu klikat... :crazy:
Uživatelský avatar
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 628
Registrován: pon črc 16, 2007 2:00 am
Reputace: 36
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod ferdas » čtv lis 15, 2012 5:35 pm

taky na ni neklikám :) jen jsem ji vyzkoušel.. Tedy doufám, že nejsem za rejpala, takhle to určitě nemyslím.

edit

šlo by tam změnit položku (třeba) "sem neklikejte"
Beda
radioamatér
radioamatér
Příspěvky: 2300
Registrován: pon pro 01, 2008 1:00 am
Reputace: 12
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Beda » čtv lis 15, 2012 8:33 pm

Nevim v cem je problem. Kdyz me dojde SZ, tak me prijde zprava na email, kliknu a jsem tam.
Kdyz chci psat, tak tam kliknout musim. To snad nemuze nikomu ublizit. Aby se WEB upravoval po kazde pripomince je hloupost.
Hodne toho funguje ledaskde systemem pokus-omyl a kdo neutrpel uraz hlavy si to zkusi a zapamatuje.
Kdyz jsem prihlaseny, tak me to hned napise, mate SZ, nebo nemate SZ. Kdyz nejsem prihlaseny, tak na to neni treba kliknout. Pokus-omyl a vis na cem jsi.
Je tam psano
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv

Kdyz dostanes SZ prijde Ti hlaska na email, kdyz hlasku nedoek.stanes, zadnou SZ tam mit nebudes, teda neprectenou a tak me to kliknui zajima jen kdyz chci poslat SZ a to jeste nekomu jinemu, nez tomu co ctu jeho prispev
Po nekolika debatach na ruznych vlaknech si myslim ze je tady dost lidi jen pro zabavu a nekdy mam dojem ze je tady dost nesvepravnych lidi...... Nechci se nikoho dotknout, ale ta debata o klikani me tak pripada.

Kazdy mesic mam tak 10 SZ a zadny problem nemam a jsem rad ze to tak funguje. Tak se to nesnazte pokazit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů