úprava profilu

Ptejte se co Vás zajímá a kdo ví nechť neprodleně odpoví. Když ne, budu se toho muset ujmout já a moderátoři fóra. Pozor bude se i hodnotit :-)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1416
Registrován: stř pro 26, 2007 1:00 am
Reputace: 33

úprava profilu

Příspěvekod marks » pát bře 11, 2016 10:27 am

Chci si upravit nick, ale nenašel jsem jak na to. Je to možné?
Uživatelský avatar
lynx
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 3501
Registrován: pon říj 01, 2007 2:00 am
Reputace: 409
Bydliště: Praha

Re: úprava profilu

Příspěvekod lynx » pát bře 11, 2016 11:08 am

Nejspíš to možné nebude. Alespoň uživatel obvykle takovou možnost nemá.
U softwarových systémů se nick/ uživatelské jméno /alias používá jako jednoznačný identifikátor účtu a měnit nejde. Někde to může udělat admin.
Jakousi nouzovou metodou je zrušení účtu a vytvoření nového. To je ovšem na hraně zdejších pravidel. Taky bys přišel o veškerou historii – zprávy, body atd.
Uvidíme, co na to řekne třeba Jerryx...
Uživatelský avatar
err_
bez hodnocení
Příspěvky: 2652
Registrován: ned črc 14, 2013 2:00 am
Reputace: 177

Re: úprava profilu

Příspěvekod err_ » pát bře 11, 2016 8:10 pm

:-) No, skoro se ti nedivim.
Uživatelský avatar
kanic
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 840
Registrován: ned led 06, 2008 1:00 am
Reputace: 21
Bydliště: Hukvaldy

Re: úprava profilu

Příspěvekod kanic » sob bře 12, 2016 7:06 am

Přidala se potrefená husa ? :)
-----------------------------------

Marksi, Tvoje příspěvky jsou promyšlené a objektivní,
Tvůj nick ctím, protože je pro mně značkou kvality.
S Tebou bych se klidně plavil. ;) k.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: úprava profilu

Příspěvekod Denis » sob bře 12, 2016 12:17 pm

Ale chlapi, tým menom to predsa nebude :)
Ja by som si chcel zmeniť fotku.
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava profilu

Příspěvekod geronimo » sob bře 12, 2016 12:47 pm

Otevři si svůj profil nahoře vpravo, otevři uživatelský panel, pak profil, klikni na Avatar, další krok je druh avataru...vyber nahrát avatar a pak už to je jednoduché.... :good:
Uživatelský avatar
jajarin
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 423
Registrován: pon srp 15, 2011 2:00 am
Reputace: 25
Bydliště: Nymburk

Re: úprava profilu

Příspěvekod jajarin » sob bře 12, 2016 1:32 pm

geronimo píše:Otevři si svůj profil nahoře vpravo, otevři uživatelský panel, pak profil, klikni na Avatar, další krok je druh avataru...vyber nahrát avatar a pak už to je jednoduché.... :good:


Zas tak jednoduchý to není píšou, že fotka může být 90x90 něčeho. když ji zmenším na 90x90tak se fotka automaticky zmenší na60x90 a napíše mi to , že to může být max. 90x90. Tak nevím kde je chyba, nedaří se mi.
marks
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1416
Registrován: stř pro 26, 2007 1:00 am
Reputace: 33

Re: úprava profilu

Příspěvekod marks » stř bře 16, 2016 5:49 am

Koukám že na otázku zda lze změnit nick neexistuje jednoduchá odpověď ano/ne. Chtěl jsem úpravou jména vyjádřit svůj postoj k vývoji fora, ale není to nutné, nehodlám se dále aktivně účastnit a již dříve jsem odstranil všechny identifikační údaje, včetně zasílání zpráv a informací.
Kanici využiji poslední příspěvek k poděkování za tvůj, velmi si takových slov vážím. Snad se jednou forum přiblíží alespoň k takovému stavu úcty k věcným debatám a zachování znalostních informací, do jakého jsem se do něj přihlášoval.
Mějte všichni krásný den.
Uživatelský avatar
Omen
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1415
Registrován: pon říj 15, 2012 2:00 am
Reputace: 159
Bydliště: Olomoucko

Re: úprava profilu

Příspěvekod Omen » stř bře 16, 2016 8:13 am

marks píše:Mějte všichni krásný den.


Máro, mně jsi nejen tento den právě pokazil. Svým rozhodnutím.
Škoda, že už ti nejde poslat ani SZ, takže se aspoň těším, třeba na nějaké příští setkání.
Bude to další ochuzení fóra, byť někdy vedeného v ostřejších rysech.
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava profilu

Příspěvekod geronimo » stř bře 16, 2016 9:02 am

Nedovedu si ani představit, jak by to tu vypadalo, kdyby si každý mohl měnit nick jak se mu zlíbí a v podstatě se vydávat za kohokoliv .... :whist:
Marks má ke svému rozhodnutí jistě své důvody, ale je to škoda.....
Uživatelský avatar
kanic
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 840
Registrován: ned led 06, 2008 1:00 am
Reputace: 21
Bydliště: Hukvaldy

Re: úprava profilu

Příspěvekod kanic » stř bře 16, 2016 12:51 pm

Ahoj marksi,
čím jsem starší, tím více si všímám, kolik je kolem mne občanů, kteří se snaží znepříjemnit mi život.
Tvůj pohár trpělivosti zřejmě přetekl a řekl sis dost. Možná ses momentálně rozhodl ignorovat JI, stejně jako naši kolegové před Tebou.
Jenže jsem tu i já a mnozí další, kteří tady chodí ne kvůli chytrolínům, hochštaplerům a snobům, ale pro pokec s
lidmi nám blízkými.

Budeš mě opravdu a rád ignorovat ?
Za sebe Ti dávám čas. Chlapi neutíkají. ;)
Měj se fajn, kanic
Uživatelský avatar
bernau1
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: pát dub 07, 2006 2:51 pm
Reputace: 9
Bydliště: Most

Re: úprava profilu

Příspěvekod bernau1 » stř bře 16, 2016 6:23 pm

Marksi!
A kdo nám pomůže s hladinou Orlíku?Přesně jak píše Kanic.Také někdy až zírám nad chováním některých chytrolínů, hochštaplerů a snobů,ale snažím se to přejít. Státy se rozdělují, jachtaři se spojují-občas si tu větu někteří přečtěte.Někteří mají ego tak veliké, jim snad patří i J.I. :offtopic: uff omluva
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: úprava profilu

Příspěvekod Denis » stř bře 16, 2016 6:57 pm

Prepáčte páni, koho tu považujete za chytrolínov, hochštaplerov a snobov? Alebo aspoň podla čoho, akých prejavov ich spoznáte? Máte nejaké vlastné špecifické kritériá, verejne publikovatelné?
Je dosť možné, že každý máme na mysli niekoho iného, toho druhého. Každí sa tu uráža, odchádza, niektorí žial naozaj odídu, ale nikde som nevidel, že by niekto napísal čo mu tu vadí, čo by sa malo zlepšiť a ako ON SÁM by prispel k tomu zlepšeniu.
Uživatelský avatar
Omen
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1415
Registrován: pon říj 15, 2012 2:00 am
Reputace: 159
Bydliště: Olomoucko

Re: úprava profilu

Příspěvekod Omen » stř bře 16, 2016 8:42 pm

Denis píše:Prepáčte páni, koho tu považujete za chytrolínov, hochštaplerov a snobov? Alebo aspoň podla čoho, akých prejavov ich spoznáte? Máte nejaké vlastné špecifické kritériá, verejne publikovatelné?
Je dosť možné, že každý máme na mysli niekoho iného, toho druhého. Každí sa tu uráža, odchádza, niektorí žial naozaj odídu, ale nikde som nevidel, že by niekto napísal čo mu tu vadí, čo by sa malo zlepšiť a ako ON SÁM by prispel k tomu zlepšeniu.


Denisi, nemyslím, že je potřeba hledat definice a kritéria těch pojmů, prostě to Kanic psal spontánně, tak, jak se mu to dralo do klávesnice. Sám si odpovídáš, že každý můžeme mít na mysli někoho (nebo něco) jiného. Každý to cítíme jinak a dokázali bychom to stejné pojmenovat i jinými, vlastními výrazy.

Není pravda, že nikdo nenapsal, co mu vadí, špatně čteš.

Furt tady někdo někoho peskuje, místo toho aby třeba použil anglické: "obávám se příteli, že s tebou nemohu zcela souhlasit".

Vzpomínám i na jiné, kteří odcházeli, ale naštěstí neodešli a mrzí mě hlavně ti, kteří už tu fakt nejsou, ač (alespoň mně) měli co říct. A nemuselo se nám to vždycky líbit, nebo s tím souhlasit. Dyk fórum je přece výměna názorů, ne úzkoprsé hlasité prosazování toho jediného (nejlépe mého) názoru.
Pravdu může mít i ten kdo šeptá, ne vždy jen ten, co křičí.

KUA jak se má domluvit 700 poslanců europarlamentu, když se nedokáže vejít do futer pár desítek zde aktivních :cheers:
Naposledy upravil(a) Omen dne stř bře 16, 2016 8:57 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Omen
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1415
Registrován: pon říj 15, 2012 2:00 am
Reputace: 159
Bydliště: Olomoucko

Re: úprava profilu

Příspěvekod Omen » stř bře 16, 2016 8:55 pm

A ještě dodám - Mára promine ;)

V několika posledních Márových příspěvcích bylo cítit, že už má přešponované struny. Snažil jsem se to malinko brzdit .... asi bohužel marně.
Nenechte se prosím zmást tím jeho závěrem, ale koukněte dál dozadu k jeho mnoha užitečným příspěvkům.
Máru trochu znám, je to skromný pracant a pohodář, na lodi je neúnavný rozdávač dobré nálady, s cigárkem v rozšklebené hu.bě furt něco špekuluje .....
Je mi to celé líto :(
david
moderátor
Příspěvky: 5880
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: úprava profilu

Příspěvekod david » stř bře 16, 2016 10:08 pm

Omen píše:
KUA jak se má domluvit 700 poslanců europarlamentu, když se nedokáže vejít do futer pár desítek zde aktivních :cheers:


Zlatá slova, navrch, když ty desítky jsou s bídou dvě. Je to odraz celkově blbé národní nálady? Taky mi to se-e. :hmm:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: úprava profilu

Příspěvekod Denis » stř bře 16, 2016 11:18 pm

Klobúk dole pred Vicky7, ako píše a radí o oprave gelcoatu a tak by malo vyzerať, priam vzorovo, zapojenie sa profíka do diskusie medzi amatérmi. Votretie sa profíka do debaty amatérov s tým, že niečo naznačím, vychválim a potom poviem prihláste sa ku nám do kurzu mi pripadá úbohé a pre mňa je to zavrhnutia hodné chovanie.
Ja som vážne uvažoval o opustení tohoto rybníka pri reklame kurzu na nádychové potápanie v diskusii na fóre. Hádal som sa tu jak jedovatý starec, až nakoniec admin uznal že mám pravdu a že tie príspevky, či forma reklamy , porušujú pravidlá. Viem, je to len virtuálna realita, ale na mňa to celé zapôsobilo extrémne negatívne. Ta moja hádka ma nakoniec otrávila, sám seba som otrávil a Jachting.info prestalo byť pre mňa tou "mojou stránkou". Stále si robím kopu vecí na loď, ale už nemám túžbu sa s nikým podeliť o tú radosť. Vyrábam , či vyrobil som napríklad z laminátu nádrž na benzín, každý kto ju vidí híka, aká je super. Keď ma šteklí prst napísať o tom, tak ma vždy napadne: prihlašte se do kurzu a je po písaní.
K Márovi, preexponoval si to a nemáš pri tom pravdu, windward nie je najlepší jachtár v Čechách /volná citácia/ a na fóre mu každí v slušnosti môže napísať čo chce a nemusí stáť pred ním v predklone.
Tak ako ma mrzí Lakomcov odchod, tak ma bude mrzieť aj tvoj. Ahoj
david
moderátor
Příspěvky: 5880
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 232
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Re: úprava profilu

Příspěvekod david » stř bře 16, 2016 11:29 pm

tak nevím: je naší vlastnosti za vším hledat levárnu, nebo levárnu za každou cenu dělat? Nějak mi to tu nejde do palice. :hmm:
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Re: úprava profilu

Příspěvekod Denis » stř bře 16, 2016 11:45 pm

Je zrejmé, že každý to vidí inak a každý s toho vyvodzuje iné dôsledky. Mára napriklad také že odchádza. Aj tu levárnu vidí každý inak, ta tvoja palica si s tým poradí ;) Sééérvus a dobrú noc

/oprava pravopisnej chyby/
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava profilu

Příspěvekod Libor » pát bře 18, 2016 9:26 pm

Co k tomu dodat? Snad jen že je to zákonitý a nevyhnutelný vývoj diskuzního fóra...
A to nejsme ještě po 12 letech tak daleko jako na jiných fórech.

Před několika lety napsal nick FotoABC na jednom mém oblíbeném fóru velmi pravdivá slova, která mi nyní přišla jako velmi dobrý příměr.Dovolím si ocitovat:

Lidi si chtějí pokecat. Pokud budou všichni totálně tolerantní a smířliví, každé vlákno rychle skončí, protože dojde téma diskuze. Na druhou stranu pokud se budou všichni chovat jako jakobíni, tak si taky moc nepokecají, protože se servou jako psi a to pak už taky nikoho nebaví, jelikož normální člověk si chce pokecat, ale nikoliv se nas...at. :-) Takže nezbývá než hasit příliš velké plameny a naopak přiživit skomírající oheň. Těch, co stojí připraveni s kanystrem benzínu, je obvykle víc, než hasičů. :-) Zažili jsme diskuze, ze kterých už všichni hasiči utekli, protože byli od hlavy k patě polití benzínem od těch, co nevěděli, jaká je ta správná míra.


a odpověď na tato slova
souhlas, ostatně diskuse není nic jiného, než kultivovaná forma hádky. Jen by se v ní neměly objevovat hlouposti novopečených vynálezců a vytrácet zdvořilost. :-)


Naprosto se s těmito slovy ztotožňuji.
Uživatelský avatar
Svobodak
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 755
Registrován: čtv led 24, 2008 1:00 am
Reputace: 46
Bydliště: olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava profilu

Příspěvekod Svobodak » úte bře 22, 2016 2:04 pm

Zakonity mozna a nevyhnutelny mozna taky, Libore.
Bohuzel je to jen obraz spolecnosti, ze ktere se temer vytratilo umeni naslouchat a ridit se pravidlem :

Mam dve usi, abych hodne slysel,
jedna usta, abych malo mluvil
a mam to na jedne hlave, abych si mohl vse nejprve poradne rozvazit.

Sami si se.re.me navzajem na hlavu tak dlouho, az to nekdo nevydrzi a zavre za sebou dvere.
Dobre nam tak.

Maruv odchod, mne mrzi, mam jej za ryziho cloveka.
Bohuzel, nebyl prvni a nejspis ani posledni.

P
Uživatelský avatar
Zdenda12345
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1655
Registrován: stř led 09, 2013 1:00 am
Reputace: 73
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: úprava profilu

Příspěvekod Zdenda12345 » úte bře 22, 2016 2:51 pm

Na druhou stranu je lepší včas odejít, než se nenechat frustrací a nasr.aností dohnat k tomu, že z každýho ne úplně fundovanýho dotazu bude dělat vědu, zesměšňovat tazatele, nebo se dokonce snažit vychovávat apod.
chloe98
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 08, 2017 7:24 pm
Reputace: 0

Re: úprava profilu

Příspěvekod chloe98 » úte bře 14, 2017 12:07 pm

Chci si na profilu upravit email. Ví někde jak na to?
Uživatelský avatar
lynx
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 3501
Registrován: pon říj 01, 2007 2:00 am
Reputace: 409
Bydliště: Praha

Re: úprava profilu

Příspěvekod lynx » úte bře 14, 2017 12:16 pm

Je to velmi prosté:
Vpravo nahoře klikni na ikonku uživatele, vyber položku Uživatelský panel, vyber záložku Profil, v levém menu zvol položku Registrační údaje a edituj políčko E-mailová adresa.
Velmi snadné a intuitivní. :lol:
Uživatelský avatar
pavelmicek
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 175
Registrován: pon čer 06, 2016 3:05 pm
Reputace: 18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava profilu

Příspěvekod pavelmicek » úte bře 14, 2017 12:25 pm

Sice jsem to fyzicky nezkoušel, ale předpokládám tento postup.
Obrázek

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti