lodní plány

Pokud nějaké plány hledáte, pište sem.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
mik2
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 17, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Brno

lodní plány

Příspěvekod mik2 » pát kvě 29, 2009 1:10 pm

Ahoj Všem.Nevíte někdo o plánech na stavbu motorového člunu s kajutou, tak pro 3-4 lidi?
Pokud možno za solidní peníze.Předem děkuji za každou informaci.
Uživatelský avatar
smike
moderátor
Příspěvky: 1384
Registrován: pon bře 19, 2007 1:00 am
Reputace: 18

Příspěvekod smike » pát kvě 29, 2009 1:34 pm

zkus prošmejdit tyto stránky: http://www.glen-l.com/
Uživatelský avatar
samoliter
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 336
Registrován: stř dub 30, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Ústí nad labem

Lodní plány.

Příspěvekod samoliter » pát kvě 29, 2009 5:36 pm

To: mik2: Tady ve foru v sekci Lodě, přečti si téma Lodní plány a Lodní plány hledám. Nechci sem vypisovat adresy, které už jsou ve foru, tak jsem ti mailem poslal hromadu adres a odkazů přímo na plány lodí. Máš týden co prohlížet, tak si něco vyber a pak se ptej už na konkrétní typy lodí a problémy. Nebo Ti zkušenější tady ve foru poradí třeba něco koupit, nebo vydražit na Ebay. samoliter.
Uživatelský avatar
dfogel
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 198
Registrován: stř říj 08, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: trebic

Re: lodní plány

Příspěvekod dfogel » ned kvě 31, 2009 1:19 pm

mik2 píše:Ahoj Všem.Nevíte někdo o plánech na stavbu motorového člunu s kajutou, tak pro 3-4 lidi?
Pokud možno za solidní peníze.Předem děkuji za každou informaci.



timto bych chtel podekovat jachting.info
a hlavne moderatorum a ostatnim co mi dali spoustu rad.
vsem vam moc dekuji.
tim chci rict a ted k tobe mik2:
otazka kterou tady pokladas uz jsem tady tenkrat polozil ja.na internetu jsem zadal "stavba lodi" a po par prohlizeni jsem narazil na toto forum.rikam si skusim najit free plany prece za ne nebudu platit :)
to byla prvni sprcha.hned jsem dostal odpoved od karla(Karle diky)
moje predstava byla takova.
Koupim nakou preklisku(nejlevnejsi)
nake prkna a misto na stavbu reknu par pratelum.a to by v tom byl cert abych o prazdninach nevyplul.
divyl jsem se treba ze ficcus stavi a planuje takhle dlouho(ficcusi neber to nak zle mas nadhernou stavbu a ted vim ze ti dala spoustu usyli a planovani.klobouk dolu :good: )
prece co je natom stlouci par prken natrit to nakou barvou koupit motor.hm to ani stat moc nebude.to jsem ani netusil ze je naka plavebni sprava o papirech VMP ani nemluvim :) jsem rad ze diky par dobrejm lidem a tomuto foru se mi rosvitilo.jsem tady registrovanej jen par mnesicu ale ted vim ze ptat se na lodni plany a chtit stavet je velikej otaznik a jeste vetsi vykricnik.nevym kolik mas skusenosti ze stavbou lodi.ja jsem teprve tak v prvni tride,kazdy den tady nalezam nove a nove informace.a jestli muzu mluvit za sebe radil bych toto:
prvne kouknout na foru.je tam spoustu rad a informaci
dale stavba lode s kajutou pro 3az4lidi uz neni asi 4metrova lod.pocitam ze tam asi chcete vegetit vsichni.
takze by to chtelo se sam sebe ptat jestli to zvladnu.dale pises ze za solidni penize.
kolik jsou ty solidni penize.par chlapu uz to tady ma v oku ale nikdo ti nerekne jo vem 20000kc a mas lod.a dale pocitej stim ze kdyz se do toho vrhnes bude te to stat spoustu ( :) krasny :) )prace.je toho urcite vic ale moje rada je
cti ucse porad se tady z klukama a pak zjistis jestli na to mas.

a panove jeste jednou VELKY DIK bez vas bych se uz asi potopil z nakou barkou ztlucenou z prken.
DIKY DIKY DIKY
Uživatelský avatar
Petr OKIN
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 91
Registrován: pát črc 12, 2019 12:46 pm
Reputace: 4
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: lodní plány

Příspěvekod Petr OKIN » stř zář 29, 2021 9:22 pm

Využiju toto vlákno, ať nezakládám nové.

Sháním dokumentaci k polské plachetnici "Miś". Případně rovnou původní knihu Budowa popularnego jachtu żaglowego typu "miś", pokud ji někdo máte a nepotřebujete, nabídněte... :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti