Hartley & Brookes Associates - zasílání plánů z N.Zéland

Pokud nějaké plány hledáte, pište sem.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » sob úno 02, 2008 7:06 pm

No tak vidíš, ficcusi, že to patří do topiku Lodní plány hledám !!
Až Tě zastřelí pobočník fy z NZ, tak Ti zřídíme Černou kroniku...
A do té doby blahopřejeme !!
Uživatelský avatar
dan
s/y Hannah
Příspěvky: 747
Registrován: ned úno 26, 2006 6:49 pm
Reputace: 2
Bydliště: Denia,Espana

Příspěvekod dan » sob úno 02, 2008 7:47 pm

...jsem zas tak daleko od pravdy nakonec nebyl... :D dobrej vtip
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » sob úno 02, 2008 8:03 pm

Ale to ti teraz tie jedny plány doúčtujú, to sa nedá nič robiť, musíš to zaplatiť a ešte sa šéfovi na NZ aj ospravedlniť. To aby si hladal na tie plány kupca. Ak by sa ti ho podarilo njsť, tak už by sme boli traja a môžme si založiť asociaciu. :lol: Kedy začneš stavať? Dielňa je hotová?
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » sob úno 02, 2008 11:08 pm

1.zásilka byla regulerně ztracena. Tedy vlastně asi. Třeba dostanu za týden další anonym :D

Teď mám plány z té 2.zásilky ;)

Dílna je tzv. v cílové rovince. Akorát jsem pořád čekal, až bude hotové topení, abych mohl udělat čistou podlahu. To stihnu snad během února. Potřeboval bych se nějak rozdvojit :?
A pak už hrrr na Auroru, tedy Hartleyku :)
Motoráček odsouvám do pozadí, takže letošní Dunaj poteče bez nás ...
Uživatelský avatar
Zidu
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 45
Registrován: čtv úno 11, 2010 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Ružomberok

Příspěvekod Zidu » ned bře 28, 2010 9:04 pm

Ahojte,
pozorne som si prečítal Tvoj príbeh Ficcus. Začínam zvažovať, či nemám v mojom okolí, tiež takých "parťákov" na pošte. :?

Ja som na tom obdobne. Cez kamaráta v Anglicku som si objednal študijné plány Shilling. Celá záležitosť bola vybavená v polovičke januára (ledna ).
Kamarát odoslal zásielku aj s ďalšími balíčkami ( dokonca aj jedna cena - Pohár za súťaž ), nejaké CD čka a moje plány. Všetko išlo v samostatných balíkoch na úplne iné adresy. Ešte šťastie, že bolo všetko poistené.
Do dnešnej doby ani jeden z tých balíkov na Slovensko nedorazil. Situáciu reklamoval. Dostal už aj peniaze späť, ale nič sa nezistilo. Či to bola nejaká partia "brigádnikov" v GB, alebo u nás... sa už nedopátrame. Len mi tak vrtá hlavou, na čo by komu boli študijné plány za nejakých 10 libier.....?
A tak stále netrpezlivo čakám, kým pošle druhé..... :(

Táto skutočnosť značne zmrazila moje aktivity objednávať niečo cez internet...... :)
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon bře 29, 2010 8:31 am

Ahoj Zidu, to si tedy vytáhl staré téma :D To byla akce tehdy! Směju se ještě teď :)

Nezbývá ti, než počkat ještě chvíli. Snad TO dojde později;)

Mimochodem, zrovna minulý týden jsem se od té doby poprvé odhodlal zaplatit předem do zahraničí ... a za 3 dny od zaplacení (PayPal) byla zásilka z Portugalska doma :good:
To bylo radosti.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon bře 29, 2010 7:02 pm

Ako funguje ten PayPal?
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon bře 29, 2010 8:24 pm

PayPal jsem využil poprvé. Funguje dobře. Máš tam "virtuální" účet (nejjednodušší je zdarma a ty lepší jsou za nějaký malý poplatek z provedených transakcí) navázaný na svou e-mail adresu. Na ten účet si napáruješ svou platební kartu (embosovanou nebo přímo určenou pro platby na Ineternetu) a platbu vlastně posíláš na e-mail adresáta, který tam má také PayPal. Výhodou je, že příjemce/obchodník se nedozví nic o tvé platební kartě;-) Při platbě nemusíš mít na PayPal účtu žádný zůstatek, ale on si v tom případě šáhne přes Tvou platební kartu na Tvůj bankovní účet. Je to rychlé a údajně bezpečné. Kamarád i reklamoval nějakou svou platbu a korektně mu vrátili peníze na účet.

Zaplatil jsem v 11:00 ... ve 12:00 mi psal příjemce, že je vše OK ... a večer mi přišel mail od portugalské pošty, že zásilka je na cestě (vč. "sledovacího" čísla zásilky)

www.paypal.com

Návod
Uživatelský avatar
ZdTrader
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 125
Registrován: úte kvě 27, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Hradec Králové / Pardubice / Nové město nad Metují

Příspěvekod ZdTrader » úte lis 23, 2010 8:21 am

No mne teď Hartleyovci pobavili. Před třemi týdny jsem si od nich objednal plány, pořád tu nic nemám, tak píšu email a obratem přijde odpověď že se omlouvají, že mne je ještě nestihli vytisknout :D. Za 3 týdny, to je sranda :D. Ale je možný že plány na jejich Fast Twin 16 si nikdo už neobjednal po desítky let, nikde jsem na netu nenašel žádnou zmínku ani fotky, tak třeba museli prolejzat archivy až na nejhlubší dno :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti