Lagoon 380 Love Song_ Angelina YachtCharter

Popis zajímavých míst na Jadranu

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Benji
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Lagoon 380 Love Song_ Angelina YachtCharter

Příspěvekod Benji » úte črc 02, 2013 12:23 pm

So skipperom FerenCZom hľadáme akékoľvek info o katamaráne Lagoon 380 "Love Song" od Angelina YachtCharter z Biogradu na moru. Zaujíma nás hlavne to ako je vyriešený vstup do úplne prednej kajuty pre jednu osobu. Na webe : http://www.mastercharter.com/fleet/cata ... -love-song je jedno foto kde to vyzerá, že je to cez nejaké okno v stene susednej kajuty. Na oficiálnom webe chartrovky je to zase ináč, ale tam sú použité asi foto z oficiálneho prospektu Lagoonu 380.
Obrázek
Rumex
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 5

Příspěvekod Rumex » úte črc 02, 2013 12:44 pm

Zdravím

Už jsem měl půjčený Lagoon 380 a 410, krom okna z přední kajuty, tam je ještě vstup horlí luknou, ležel jsem tam jen asi minutu a tak nějak bych si asi připadal v rakvi, je to jen pro tvrdé chlapy :D
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned črc 07, 2013 11:45 pm

V podstatě jak píše Rumex (budu asi ten tvrdý chlap). Hlavní vstup u katamaránů je horními luknami, je tam většinou ještě i průchod z přední kajuty, ale ten se nepoužívá. Jako skipper nemůžu rušit posádku.

Místo to je opravdu spartánské, bez tapecírunku, holý laminát, zabudovaný primitivní žebřík, pár poliček na věci a betla podél na straně. Během plavby nemožnost větrání. Když pere slunko tak to je slušně vytopené, když je sychravo tak tam je vlhko. Patří to k těm horším zážitkům. Ale když mě v kokpitu a salonu ječí několik dětiček co je jachting vyloženě baví, dávám zavděk soukromí na přídi.

Několikrát jsem to zažil i u monohulů, bývá to tak od 50ti stop výše a bez průchodu. Spaní napříč, v zadní části.
lynx
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 307
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lynx » pon črc 08, 2013 1:27 am

Tak jsem si vzpomněl, jak mě v prvním kurzu " Jak býti plachtičem" učili, že kapitán má právo za plavby izolovat nehodného člena posádky.
Není to míněno jako lodní vězení??? :D
Jak to popisujete, tak mi to tak připadá.
FerenCS
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FerenCS » pon črc 08, 2013 9:31 am

lynx píše:Tak jsem si vzpomněl, jak mě v prvním kurzu " Jak býti plachtičem" učili, že kapitán má právo za plavby izolovat nehodného člena posádky.
Není to míněno jako lodní vězení??? :D
Jak to popisujete, tak mi to tak připadá.

... to je ono! :D použijem to ako poslednú výstrahu pred rozkazom na verejné byčovanie "Devítiocasou kočkou" alebo pretiahnutím nespratníka popod kýl :gun:
To bude posádka čumieť čo ju čaká namiesto pohodovej dovolenky, ulievania sa, vyvaľovania sa a žúrovania :lol:
Haló, prvý dôstojník, budeš mať prácu ;) :lol:

Zpět na