HEBE II

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

HEBE II

Příspěvekod Anonym » úte pro 12, 2017 5:29 pm

Baharis píše:Ahoj Deni
Dnes se mě ozval nějaký Saša Hájek že by potřeboval poradit ohledně splavnosti Dunaje. Rozhovor to byl trochu zmatený, moc toho nevím. Chtěl jsem jej navést na fórum, ale omluvil se že si s počítačem moc nerozumí.
Prej koupil HEBE II a chtěl by po Dunaji z Bratislavy dolů k Černému moři jde mu o to, jestli je celou cestu splavný, případně v jakém období. Má ponor 2m.
Slíbil jsem mu že ho na někoho znalého nakontaktuji. Jsi ochoten? A mám mu dát na tebe e-mail, nebo se mu ozveš sám? Jeho kontakt je +420 777 299 866 a sasa.hajek@centrum.cz

Dej vědět. Díky, Jirka

Na dlouhou dobu odjíždím, nebudu zde přítomen a nerad bych zklamal člověka kterému jsem něco slíbil. Denis si poštu zatím nevybral a nemůžu zaručit že si ji vybere. Moc vás tam na druhé straně Moravy prosím, ozvěte se někdo panu Hájkovi, spoléhá na to.

Díky, Jirka
Libor
bez hodnocení
Reputace: 120
Kontaktovat uživatele:

Re: HEBE II

Příspěvekod Libor » stř pro 13, 2017 12:34 pm

Jenom upřesňující dotaz. Stojí s lodí ještě ve Svinoústí ?
Loď jsem tam viděl stát na jaře při plavbě ze Stockholmu a i v létě když jsme pluli kolem Rujány.
IMGP7618.JPG
Richard
věčný začátečník
věčný začátečník
Reputace: 72

Re: HEBE II

Příspěvekod Richard » stř pro 13, 2017 1:58 pm

Na podzim (říjen) byla na břehu na koze ve Swinoujscie.

Zpět na