Rodina debata

Zde skončí vše co v normálním diskuzním fóru nemá co dělat. Zde také skončí na krátkou dobu příspěvky určené k definitivnímu smazání !!! Průbežně se vysypává. Pokud zde skončí Váš příspěvek, zvažte proč tomu tak je. Můžete jej formulovat znovu a lépe. A po té, pokud bude aktuální a mít nějakou vypovídací schopnost, jej znovu vložit.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Vypada to, jakoze vyrabim uz treti lod v obyvaku?

Jo.
11
85%
Ne. Zaprvy jednodeskovku nejde pocitat jako lod a za druhy par sesroubovanejch lati, co nemaj ani prelepeny spoje lod taky nejsou.
2
15%
 
Celkem hlasů: 13
Uživatelský avatar
bahno
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 419
Registrován: stř zář 09, 2009 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bozkov - 1NM od zdroje bramboraku

Rodina debata

Příspěvekod bahno » úte črc 10, 2012 8:31 pm

Obrázek
Jsme se doma preli, tak se ptam sireho plena. Ja samozrejme tvrdim variantu 2 - co si myslite vy?
Uživatelský avatar
lordCorvin
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 13
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod lordCorvin » úte črc 10, 2012 9:06 pm

Chybí varianta ROZHODNĚ NE, protože ta místnost nevypadá jako obyvák. Rád jsem pomohl. :-D
Uživatelský avatar
bahno
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 419
Registrován: stř zář 09, 2009 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bozkov - 1NM od zdroje bramboraku

Příspěvekod bahno » úte črc 10, 2012 9:55 pm

Japato ze ne? Japa jinak bys nazval mistnost nejvetsi zobrazovaci jednotkou v baraku, s jezirkem a obyvanou nejvetsim mnozstvim zivocichu?
Obrázek
Uživatelský avatar
All
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 64
Registrován: pát led 27, 2012 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod All » úte črc 10, 2012 10:08 pm

Pánové, nedovedu si představit, že bych cokoliv takového i v menší míře budoval v obýváku. Ne že bych si to technicky nedovedl představit Já, ale co manželky? Narovinu, ta moje by mě na místě zastřelila. To asi musíte mít neskutečně tolerantní ženy, nebo je to jinak :whist: ?

P.S. A ten motor vedle toho žehlícího prkna je tam proč? Když je zapnutý tak to funguje jako ventilátor, aby se manželka v tom horku u žehlení nepřehřála?
Uživatelský avatar
bahno
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 419
Registrován: stř zář 09, 2009 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bozkov - 1NM od zdroje bramboraku

Příspěvekod bahno » úte črc 10, 2012 10:25 pm

No manzelky... ja mam jenom jednu manzelku. A uz z toho plyne ze by mohla bejt este trosku tolerantnejsi :oops:. I kdyz... nebudu to radsi rozebirat.

Motor jee tam proto, ze:
a) Na nej montuju paku pro dalku.
b) K nemu si letuju lepsi regulator nez prepinac vinuti
c) Pusobi tam mimoradne esteticky
d) Je to dalsi z "conversation starters"
Uživatelský avatar
mysacek
s/y Kirké
Příspěvky: 752
Registrován: stř říj 24, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Martinique
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » stř črc 11, 2012 2:07 am

Hmmm, povedený topic ;)
Ta první fotka... no vypadá to jako vymalovaný skladiště, lze tam najít několik záhadných věcí.
Druhá fotka ukazuje na to, že doma uklízí manželka, což je dobře. Chlap má jiné uklízecí schéma - dává k sobě věci, které k sobě nějakým způsobem funkčně patří. Myslím, že pouze ženská může dát šíšu k jezírku.
Teda ještě mně napadlo, že ji tam dáváš ty, neboť ji plníš z jezírka :hmm:
Ale zpět k tématu... každopádně to loď je!!! I když škarohlíd tvrdí, že stavíš model, trvej si na svém!!!
Myšák
Uživatelský avatar
bahno
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 419
Registrován: stř zář 09, 2009 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bozkov - 1NM od zdroje bramboraku

Příspěvekod bahno » stř črc 11, 2012 8:32 am

Myslim ze doslo k nedorozumeni - ja tvrdim ze to lod neni! Moje zena tvrdi ze to je uz zase lod... takze vysledky ankety se mi rozhodne nelibi. Holt verit se da jenom statistice, kterou si sam zfalsuju.
Jinak s tim uklizecima schematama je to pravda. A ne, neplnim sisu vodou z jezirka.
Uživatelský avatar
toms
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 244
Registrován: stř kvě 09, 2007 2:00 am
Reputace: 10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod toms » stř črc 11, 2012 12:10 pm

Tvoje manželka je na tom ještě dobře, mohl jsi začít před vánocema.

Moje babička si vždycky stěžovala na dědu, že vždy před vánocema začne doma něco dělat, sice ne loď ale něco v tom duchu. Otec je to samý. Třeba ideální čas na zahájení přestavby koupelny je čtrnáct dní před štědrým dnem. No a teď na sobě pozoruje, že je to asi dědičný. Nicméně máme na to rozumné zdůvodnění, že nás alespoň něco nutí to rychle dodělat.

Tomáš
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » stř črc 11, 2012 12:24 pm

Hlasoval jsem sice ano, ale není to přesné! Realita je totiž ještě bláznivější!
Bahno staví v obýváku hausbót!!!! :good:
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » stř črc 11, 2012 12:25 pm

Tipoval bych, že bude skládací a zazimován bude vždy v ložnici.
Uživatelský avatar
All
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 64
Registrován: pát led 27, 2012 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod All » stř črc 11, 2012 2:13 pm

bahno píše:No manzelky... ja mam jenom jednu manzelku. A uz z toho plyne ze by mohla bejt este trosku tolerantnejsi :oops:. I kdyz... nebudu to radsi rozebirat.



Ale tohle je naprostá pravda s tím , že když máme jednu manželku, měly by si toho manželky vážit a být tolerantnější, když chlap tvoří doma a kdo si hraje nezlobí. Tak proč ne lod v obýváku, když stejně jednoho dne manžel odnese lod ven dveřmi a nemusí se kvůli tomu nic bourat. Brácha má "manželky" dvě, vzájemně o sobě vědí a žijou v nejistotě co když u té druhé bude líp a přestane to vynášet(finančně). A brácha má čas na všechno a ještě ho k tomu nutí, chceš se jít projet na motorce, běž si zaplavat, co si dáš k jídlu atd. Jenom se mu nesmí jednou domluvit na společném postupu, to pak bude namydlenej :idea:
HonzaRybák
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 30, 2020 11:15 am
Reputace: 0

Re: Rodina debata

Příspěvekod HonzaRybák » úte čer 30, 2020 11:20 am

Ono hodně záleží na tom, co to vlastně bude za loď. Jak je tady napsáno, tak tu loď musí být možné dostat ven dveřmi a ne kvůli ní bourat zeď. To by se asi manželce nelíbilo. Nicméně něco takového je asi reálné https://co.pinterest.com/pin/625930048196723117/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host