mahagonová dýha 0,5mm - levně

Věčné téma - opravy lodí všeho druhy a všemi dostupnými prostředky. Materiály, postupy. Dobré rady atd.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Ondrais
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 20

mahagonová dýha 0,5mm - levně

Příspěvekod Ondrais » pát dub 13, 2012 3:29 pm

Zdravím všechny,

Doufám že nebudu nějak kamenován. Mám možnost mít velice levně pěknou mahagonovou dýhu o tloušťce 0,5mm. Rovné letokruhy ( nebo nevím jak jinak to nazvat ). Narazil jsem na člověka co se toho zbavuje. Nejedná se o komerční nabídku, proto jsem si dovolil to umístit sem.

Má rozměry 1500x500mm, 900x500, 800x500, 800x110, 500x400 a ještě nějaké menší cca 510x220. Nevím přesně množství ale cca po stovkách ks. Dnes se s ním sejdu, něco si beru pro sebe a zatím jsme tak přibližně domluveni na ceně za ten největší rozměr asi 10-15Kč / ks. Ty menší třeba po 10kč.
Přijde mi to jako celkem slušná cena a třeba k podýhování interiéru i jako dostatečná tloušťka ( pokud ne, tak mě prosím opravte ).
Tak jsem se o to s vámi chtěl jenom podělit, kdyby někdo měl taky zájem ;-)

Má prý ještě nějaké světlé dýhy stejné tloušťky ( teď nevím přesně jestli mi říkal Jasan nebo Topol )
hipo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod hipo » pát dub 13, 2012 4:54 pm

Ahoj

Pokud je dýha rovná a nepoškozená, je to myslím dobrá nabídka. Kdyby to šlo, měl bych o cca 15 m čtverečních zájem. Hippo

Zpět na