Letenky na internetu - Karibik

Oblíbené způsoby dopravy na místo jachtingu, po vlastní ose, letecky, či jinak. Doporučení a tipy na cestu. A ještě něco-podělte se o náklady na cestu, využijte burzu kontaktů a tabulku Spolujízda.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

tatinecek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 6

Letenky na internetu - Karibik

Příspěvekod tatinecek » úte říj 27, 2009 2:32 pm

Máte někdo zkušenost s nákupem letenek přes např. www.cheapoair.com nebo máte nějaký dobrý tip , kde se dobře nakoupí letenky, mimo , letuska, pelikan a další české společnosti?

Letenky do Karibiku se nám hledají hůř , než jsme mysleli, a to samozřejmě používáme i air caraibe a crosair.
Olchor
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Olchor » úte říj 27, 2009 4:42 pm

Zkus www.skyscanner.cz na vyhledání letu, zaplatit se pak většinou dá kartou po internetu přímo vybrané letecké společnosti.
dan
s/y Hannah
Reputace: 2

Příspěvekod dan » úte říj 27, 2009 7:27 pm

chtelo by to vedet zda chcete vybirat letenku podle mista pronajmu lode nebo lod podle destinace letu.taky priblizny termin a v jaka by asi podle vasich predstav mela byt cena...nekdy jsou lety s prestupem v USA o dost levnejsi nez prime z Evropy,ale musi se treba den pockat...
Hovez
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Hovez » úte říj 27, 2009 7:32 pm

Možná by bylo dobré napsat, kam v Karibiku chcete letět... Já jednu dobu v Karibiku pracoval - na Nevisu - a létal jsem Praha - Gatwick - Antigua - Nevis. Gatwick-Antigua vycházelo cenově docela příjemně s British Airways - mají prodej letenek na www.ba.com
Anonym
účet uživatele zrušen
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 27, 2009 9:11 pm

Loď je už vybraná a zabukovaná. Už mě došla faktura a v podstatě by se měla tento týden zaplatit.
Vyplouváme z Martinique. Mělo to být 30.1.10, ale kvůli původním letenkám jsme to vyjednali na 29.1.10. Tatíneček zajistil letenky Air France, Praha-Paříž-Martinique, ale když došlo na lámání chleba vylezlo z nich, že mají na stránkách nepřesný výpočet příplatků. Dost výrazně nepřesný. Alespoň tak jsem to pochopil, v lítání se nevyznám. No uvidíme. Třeba ty odkazy Tatínečkovi pomohou. Když ne, budeme muset přitlačit.
Díky. :)
deko
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod deko » stř říj 28, 2009 7:45 am

air france? o moj boze ... 6x som s nimi letel (nie mojou vinou - letenky som nekupoval ja) a zazil som 8 problemov (tiez nie mojou vinou - strajk, roztrhana a/alebo pospinena batozina, prebookovanie na let az o 3 hodiny oproti povodnemu, kvoli comu som nestihol pripoj v Lyone, plesnive arasidy, skysnuty orange juice,...).

u mna plati zasada "s Air France by som uz neletel za ziadnu cenu - to radsej pojdem pesi"... :gun:
TRIM
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 8

Příspěvekod TRIM » sob lis 21, 2009 11:33 pm

Na Martinik teď letíme s Air France . Cena zpáteční letenky asi 11 000 Kč. Objednáno přes internet . Byla tam finta . Na stránkách v anglické mutaci byly ceny vyšší. Po zvolení francouštiny ceny výrazně klesly.

Že je Air France profláklá společnost nezpochybňuji . Oficiálně přiznaná ztrátovost zavazadel - 10% . Stávky ve Francii se bojím. Plesnivý buráky vem čert , hlavně aby jim u airbusu šly rychloměry.
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař

Příspěvekod teista » ned lis 22, 2009 8:44 am

Ahoj, taky přidám jednu s Air France. Let z karibiku St. Marten měl zpoždění, takže mi uletěl spoj z Paříže do Prahy. Taky Air France. Nemínili to nijak řešit. Zdržení mi nevadilo, ale letenka včudu jo. Vyvztekal jsem si náhradní spoj do Prahy (přes Ženevu) :mad:.
Batoh přišel za týden poštou. Trochu zaliskaný, ale celý.
No tatínečku, moc jsem Ti nepomoh. :D
F.

Zpět na