Lipno

Popis zajímavých míst na českých vodách

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Omen
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1415
Registrován: pon říj 15, 2012 2:00 am
Reputace: 159
Bydliště: Olomoucko

Re: Lipno

Příspěvekod Omen » úte črc 14, 2020 9:54 am

Já vloni spouštěl v YC Černá. Nechali mi tam týden auto i vlek.
bobeš
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 30, 2016 12:08 pm
Reputace: 0

Re: Lipno

Příspěvekod bobeš » pát črc 24, 2020 7:42 am

díky za odpovědi - Frymburk vypadá dobře.
honza_k
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 37
Registrován: úte bře 21, 2017 10:12 am
Reputace: 11

Re: Kotvení Lipno

Příspěvekod honza_k » úte dub 11, 2023 10:57 pm

honza_k píše:Ahoj,
letos budeme opět hledat místo, kde v horní části Lipna v sezóně kotvit s malou plachetnicí (délka 5.25m, ponor 1.2 metrů s ploutví). Nevíte, že by se objevila nějaká nová možnost? Marina v Černé by byla ideální, ale zdá se beznadějně plná. V minulých letech jsme kotvili na bójce povodí Vltavy (OK, ale trochu nepohodlné, nalodění/vylodění trvá dlouho, loď není moc chráněná ), u HZS Kovářov (kde na nás bohužel zbylo jen příliš mělké místo) a ve Frymburku (kotvení OK, ale trochu daleko, než se člověk dostane do širší části Lipna, kde se dá plachtit). Kdybyste někdo o něčem věděli, dejte prosím vědět. Díky,
Honza


Hezký večer všem. Po několika letech chci zase poprosit jestli nemáte nějaké tipy, kde na Lipně přes sezónu kotvit s malou plachetnicí, ideálně v horní (severní) části Lipna. Může to být u mola i na bójce. Od minulé zprávy jsme vyzkoušeli ještě kotvení v Hrdoňově (Blue Marine), kde je to hezké, ale pro nás trochu daleko a hlavně cena hodně stoupla (pro nové klienty 27tis/sezónu, pro stávající mírná sleva). Dnes jsem se navíc ještě dozvěděl, že povodí Vltavy už bójky pronajímat nebude, jedině je možné si nainstalovat bójku vlastní. Tak jsem se chtěl pozeptat, jestli o něčem nevíte, než se do toho pustím.

Díky,

Honza

P.S. Jsou kotevní místa třeba na Orlíku taky tak drahá?
Uživatelský avatar
Wolfiss
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 31
Registrován: stř zář 14, 2016 2:07 pm
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Kotvení Lipno

Příspěvekod Wolfiss » čtv čer 01, 2023 5:53 am

honza_k píše:
honza_k píše:Ahoj,
letos budeme opět hledat místo, kde v horní části Lipna v sezóně kotvit s malou plachetnicí (délka 5.25m, ponor 1.2 metrů s ploutví). Nevíte, že by se objevila nějaká nová možnost? Marina v Černé by byla ideální, ale zdá se beznadějně plná. V minulých letech jsme kotvili na bójce povodí Vltavy (OK, ale trochu nepohodlné, nalodění/vylodění trvá dlouho, loď není moc chráněná ), u HZS Kovářov (kde na nás bohužel zbylo jen příliš mělké místo) a ve Frymburku (kotvení OK, ale trochu daleko, než se člověk dostane do širší části Lipna, kde se dá plachtit). Kdybyste někdo o něčem věděli, dejte prosím vědět. Díky,
Honza


Hezký večer všem. Po několika letech chci zase poprosit jestli nemáte nějaké tipy, kde na Lipně přes sezónu kotvit s malou plachetnicí, ideálně v horní (severní) části Lipna. Může to být u mola i na bójce. Od minulé zprávy jsme vyzkoušeli ještě kotvení v Hrdoňově (Blue Marine), kde je to hezké, ale pro nás trochu daleko a hlavně cena hodně stoupla (pro nové klienty 27tis/sezónu, pro stávající mírná sleva). Dnes jsem se navíc ještě dozvěděl, že povodí Vltavy už bójky pronajímat nebude, jedině je možné si nainstalovat bójku vlastní. Tak jsem se chtěl pozeptat, jestli o něčem nevíte, než se do toho pustím.

Díky,

Honza

P.S. Jsou kotevní místa třeba na Orlíku taky tak drahá?



Ahoj. Zrovna včera jsem na FB zahlídnul, že staví molo u pláže kempu Jestřábí. Tak jsem myslel, že tu najdu ňáký info. No když ne a padla tu tahle otázka, tak tu nechám aspoň tohle základní...
Uživatelský avatar
Pavel63
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 750
Registrován: stř črc 16, 2008 2:00 am
Reputace: 44
Bydliště: okr. Jihlava

Re: Lipno

Příspěvekod Pavel63 » pát čer 02, 2023 8:27 am

Ahoj,
no ono se to od letoška asi hodně prodraží, protože Povodí Vltavy údajně skokově několikanásobně zdražilo cenu pronájmu břehových pozemků i mol. v rádiu jsem slyšel, že kdesi to zvedli z 5 tis. na 30 a podobně. Takže to je mazec.

Pavel.
BlueMarine
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 02, 2023 10:31 am
Reputace: 0

Re: Lipno - KOTVENÍ

Příspěvekod BlueMarine » pát čer 02, 2023 11:03 am

Zdravím Vás všechny.
Četl jsem mnoho příspěvků s dotazem na kotvení. Pokud je tu stále někdo, kdo hledá kotvení, rád bych nabídl naší MARINU v Hrdoňově.
Více informací na http://www.lipnobluemarine.cz
Vlastní jeřáb. K dispozici čtyři mola s výstupními můstky, na břehu restaurace, dětské hřiště, WC a sprchy, nebo možnost využití hotelové restaurace, wellness a bazén.
Uživatelský avatar
Loudas
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 60
Registrován: úte bře 08, 2011 1:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Jihlava

Re: Lipno - KOTVENÍ

Příspěvekod Loudas » pát čer 02, 2023 3:35 pm

BlueMarine píše:Zdravím Vás všechny.
Četl jsem mnoho příspěvků s dotazem na kotvení. Pokud je tu stále někdo, kdo hledá kotvení, rád bych nabídl naší MARINU v Hrdoňově.
Více informací na http://www.lipnobluemarine.cz
Vlastní jeřáb. K dispozici čtyři mola s výstupními můstky, na břehu restaurace, dětské hřiště, WC a sprchy, nebo možnost využití hotelové restaurace, wellness a bazén.

Jaké jsou letos ceny za kotvení a jeřáb u vás?
BlueMarine
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: pát čer 02, 2023 10:31 am
Reputace: 0

Re: Lipno - KOTVENÍ

Příspěvekod BlueMarine » pon čer 05, 2023 9:26 am

Loudas píše:
BlueMarine píše:Zdravím Vás všechny.
Četl jsem mnoho příspěvků s dotazem na kotvení. Pokud je tu stále někdo, kdo hledá kotvení, rád bych nabídl naší MARINU v Hrdoňově.
Více informací na http://www.lipnobluemarine.cz
Vlastní jeřáb. K dispozici čtyři mola s výstupními můstky, na břehu restaurace, dětské hřiště, WC a sprchy, nebo možnost využití hotelové restaurace, wellness a bazén.

Jaké jsou letos ceny za kotvení a jeřáb u vás?


Dobrý den.
Cena za sezónu je 27 000,- Kč. Sezóna se počítá od 1.5. do 31.10.
Více informací, a ponížení ceny se dozvíte na telefonním čísle pí. Turková, +420 737 234 856.
Jeřáb je 2500,- Kč v marině Kovářov.
Uživatelský avatar
Loudas
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 60
Registrován: úte bře 08, 2011 1:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Jihlava

Re: Lipno - KOTVENÍ

Příspěvekod Loudas » pon čer 05, 2023 12:44 pm

BlueMarine píše:
Loudas píše:
BlueMarine píše:Zdravím Vás všechny.
Četl jsem mnoho příspěvků s dotazem na kotvení. Pokud je tu stále někdo, kdo hledá kotvení, rád bych nabídl naší MARINU v Hrdoňově.
Více informací na http://www.lipnobluemarine.cz
Vlastní jeřáb. K dispozici čtyři mola s výstupními můstky, na břehu restaurace, dětské hřiště, WC a sprchy, nebo možnost využití hotelové restaurace, wellness a bazén.

Jaké jsou letos ceny za kotvení a jeřáb u vás?


Dobrý den.
Cena za sezónu je 27 000,- Kč. Sezóna se počítá od 1.5. do 31.10.
Více informací, a ponížení ceny se dozvíte na telefonním čísle pí. Turková, +420 737 234 856.
Jeřáb je 2500,- Kč v marině Kovářov.

Pokud by měl někdo zájem, aktuální ceny kotvení
Týden 3500,- Kč
Měsíc 6000,- Kč

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host