spadlo vám důležitého nebo drahého něco do vody?

Popis zajímavých míst na českých vodách

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Komín
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 223
Registrován: sob říj 20, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Komín » čtv zář 29, 2011 10:47 am

MartinB píše:... Měl jsem v ruce kleště a tak jsem je hned hodil za jehlou, aby bylo alespoň zhruba označeno kde hledat. Bylo to v době kdy se ještě v HR smělo s lahví a tak se s automatikou v puse hledalo snadněji. Stal se naprostý zázrak a tu jehlu jsme našli!


A co ty kleště, Martine. Ty jste taky našli? :lol:
Uživatelský avatar
MartinB
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1067
Registrován: čtv led 19, 2006 8:02 pm
Reputace: 71
Bydliště: Praha

Příspěvekod MartinB » čtv zář 29, 2011 5:15 pm

AD "Komín"
Teda ty mi dáváš ;)
Jasně, kleště šly taky z vody.

Taky mám hezky uložený triedr mezi Hvarem a Klementem. Sledoval jsem s ním 2 katamarány které vítr vyhnal v noci na pobřeží. Nechal jsem ho na biminy a když jsem si vzpomněl, že neleží na nejlepším místě, trochu přifoukl vítr, loďka se naklonila a v přímém přenosu jsem sledoval jak hupnul do vody. Vzhledem k tomu, že je tam okolo 60m, upustil jsem od hledání a ani kleště jsem neházel :D
Uživatelský avatar
Jardasu
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 627
Registrován: pát bře 30, 2007 2:00 am
Reputace: 75

Příspěvekod Jardasu » čtv zář 29, 2011 6:45 pm

MartinB píše:AD "Komín"
Teda ty mi dáváš ;)
Jasně, kleště šly taky z vody.

:D


Ahoj MartineB,

letos na jaře mi spadl do vody někde poblíž mariny v Kaštele malinkatej mikrotenovej pytlík, byl velmi drahej, prosím, nenašel jsi jej také?

Měj se

jarda
Uživatelský avatar
Dub
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 11, 2011 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Dub » pát zář 30, 2011 5:30 pm

My jsme před pár lety v zátoce ustrova Unie upustili háček - zdvihli jsme boji, přivázali lano a nějak do něj kopli nebo co a byl tam. Neměl ucpaný konec takže plaval jen chvilku. Než jsme se vzpamatovali klesnul na dno jak Titanik :-)
Hloubka tam je cca 6m, možná i trochu víc, což bylo nad potápěčské schopnosti všech členů posádky. Nechtěli jsme to ale lacino vzdát a tak jsme kreativně vymysleli a sestrojili z tenkého provazu, držáku od palubního kbelíku a rybářských olůvek "vehement", který jsme tak dlouho tahali po dně až se nám podařilo háček vytáhnout. Radost byla převeliká .... 8)
Uživatelský avatar
samoliter
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 336
Registrován: stř dub 30, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Ústí nad labem

Nejdražší věc.

Příspěvekod samoliter » pát zář 30, 2011 6:50 pm

Teda nejsem snad škodolibý, :jupi: , ale to nikomu nepadla do vody ta nejdražší věc na světě? Teda jeho milovaná polovička? Ta moje před léty při usedání do nafukovacího kajaku se vyklopila do vody a komunita vodáků měla kulturní vložku v podobě běsnící fůrie. Já jsem se dozvěděl, že jsem ........, a další nepublikovatelný výrazy, protože neumím udržet loď u břehu. Sázava v dubnu má svoje kouzlo i chlad. Večer u ohně už byla v pohodě. samoliter.
Uživatelský avatar
Pavel63
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 636
Registrován: stř črc 16, 2008 2:00 am
Reputace: 20
Bydliště: okr. Jihlava

Spadlo, spadlo ...

Příspěvekod Pavel63 » pát zář 30, 2011 10:24 pm

No, ne že bych byl až takový nešika, ale občas se zadaří. Kromě toho, že při mytí nádobí na zádi lodě se podařilo za těch asi 13 plaveb utopit nějaký ten talíř, příbor a podobně, což se většinou podařilo vylovit (kromě talíře pod Skradinem, kde není v 7 m už moc vidět a navíc můj "strop" na nádech je tak 6 m), tak se mi občas povedly i lepší kousky.

Jednou jsme zakotvili v zátoce severně od přítoku Krky do Prokljanského jezera a šli se poívat pěšky (to už je nějaký pátek, teprve se začínala stavět dálnice) do Skradinu. Vedro, po návratu jsem se svlékl, vzal klíče od lodě se šňůrkou a přívěskem a skočil do vody, abych odemkl loď, odvázal člun a přijel na břeh pro oblečení svoje a zbytku posádky. Jenže po pár tempech jsem zjistil, že v ruce mám jen šňůrku ...
Přívěšek (plavací) se vznášel na hladině asi tak v místě, kde jsem skočil do vody, klíč byl patrně na dně. Viditelnost tam není kdoví jaká a na dně bláto ... Kupodivu se při pátrání v místě doskoku do vody klíč od kajuty plachetnice zaleskl ve večerním slunci a tak jsem ho našel. To bylo radosti.

Při jednom předávání lodě (tak 6 let zpět, Sukošan) následující posádce jsem předal loď novému kapitánovi a naposledy překračoval zábradlí lodě a překročil na molo. Přitom jsem jen koukem oka zahlédnul něco tmavého, jak se odporoučelo do vody mezerou mezi lodí a molem, a uslyšel žbluňknutí. Netušil jsem, co to bylo, než jsem se podíval na opasek, kde jsem předtím měl zaklesnutý mobil Nokii 5110. Triko a kraťasy šly okamžitě dolů, já do vody, leč bez brýlí je pod vodou špatně vidět, navíc tam byl stín a tak se nedařilo. Poprosil jsem ženu, aby mi podala brýle a ploutve, které byly hned vedle v autě nabaleném na cestu domů, na první ponor mobil našel a vytáhl z vody. Hned jsme jej rozebrali, prolili sladkou (myslím tím neslanou) vodou z PET a mobil nechali schnout na palubovce auta. Asi o 3 hod. později někde u Plitvic jsem jej zkusil poskládat - naběhl, přihlásil se - tak jsem jej zase rozebral a nechal řádně uschnout do druhého dne. Odešla jen baterie, jinak mi sloužil další 4 roky. Ještě jsem ho stačil utopit jednou, když jsem si oblékal kalhoty, naštěstí až poté, co jsem spláchnul ... Opět odešla baterie, jinak mobil fungoval dál. Zkrátka Nokie 5110 byl nezmar.

Pavel.
Uživatelský avatar
muflonek
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 91
Registrován: sob pro 29, 2007 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Pernikov/Praha

Příspěvekod muflonek » sob říj 01, 2011 12:20 am

Letos se mi podařilo v zátoce Sabušica u Ugljanu utopit talíř. Hloubka 7 metrů - kapitán ho vylovil.

Loni kamarád v Aci Marině u Pakleni Otoku u mola utopil mobil - seděl si tak na tom vysunutém sedátku a najednou mu mobil vyskočil z kapsy. Hloubka 10 m. Skočil hned do vody s mými brýlemi... Nevím jak to skočil, ale když se vynořil, tak byly brýle prasklé a mobil taky nevylovil.

No a taky se nám při nabírání vody na zádi za jízdy podařilo na hloubce 60 m utopit kbelík.o)


A ad vodácké historky... Do dneška je nepřekonaná ta, kdy jsme začátkem května sjížděli Horní tok Vltavy Z Borové Lady do Lenory a při nastupování do lodi u náhonu do Polky měl kamarád špatně těžiště a převrátil se tak, že mu jen koukaly nožičky z vody a loď se vrátila do správné polohy.
Uživatelský avatar
philipes
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 40
Registrován: pát črc 16, 2010 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod philipes » ned pro 04, 2011 9:57 pm

Kotva i s dvaceti metrama fulngl novýho lana. Uznávám, že sem si jí tam hodil sám, ale ven už sem jí nedostal. A kde? Na Orlíku v té zátoce co se chodí do Starého sedla. BTW těch kotev tam bude víc.
Uživatelský avatar
FerenCS
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 630
Registrován: pát srp 10, 2007 2:00 am
Reputace: 2
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod FerenCS » pon pro 05, 2011 12:25 am

Dobrá téma, asi každý už niečo utopil alebo pri topení bol... ;)
Ja som utopil ďalekohľad, viac menej som sa to dozvedel dodatočne (mal som toho naozaj dosť na hlave a toto bolo marginalita na druhu), keď sa s tým už nič nedalo robiť. Jednak neviem miesto, iba fakt na "hrubo" a aj keby som to vedel vtedy úplne presne, určite by som to neriešil. Podrobnosti v "Strašná búrka na mori" Bolo to niekde medzi Osorom a polostrovom Istria... :D :D

Samozrejme sme topil aj menej dôležité veci, ako kusy súčiastok z kuchyne. Službukonajúci člen posádky umýval na hrubo riady v slanej vode. Kde inde ako vzadu. Tak mu hovorím: dávaj bacha, nerád by som dačo z toho vyťahoval z vody... Netrvalo to ani par minúť a čo asi si myslite že sa stalo... :D Naberačka a lyžica už sa znášali ku dnu... :hmm: A pretože som detailista, zobral som okuliare, šnorchel, plutvy a podho loviť príbory do vody :lol: V podstate brnkačka, bolo to na južnom výbežku OLIBU, tam ako je Južná Slatina, hĺbka tak cca 4m, trávnaté dno ale zas sa to pekne lesklo.

Ďalšiu srandu som zažil, keď sme vracali jachtu v Marine Agane. Chorvát, čo nám asistoval pri vyväzovaní jachty si počínal trochu neopatrne. Ako sme mu hodili lano a on s nim manipuloval šikovné, ale sklonil sa viac ako bolo vhodne a z náprsného vrecka mu vykĺzol mobil, samozrejme, že rovno do mora... :( Chlapec sa tak venoval svojej prací, že si to ani nevšimol. Síce s ;) me ho na to upozornili a mal hlavu v smútku, ale bolo to na konci móla a z vonkajšej strany akurát, tesne po nás, z vonkajšej strany móla, pristavala trochu väčšia motorová jachta. Je pravda, že dovtedy voda nebola dáka číra, ale potom bola zvíreným pieskom úplne kalná. Keď prišiel potápač, ktorého sme mali objednaného, lebo sme odchádzali v piatok, tak bol oboznámený s tým, že okrem kontroly spodku nasej jachty, ma za úlohu aj nájsť mobil. Čo myslite, dá sa v takom bodreli na dne niečo nájsť? Podľa mňa nie, ale asi toho o potápaní a hľadaní pokladov veľa neviem :roll: Chvíľu mu to trvalo, ale potápač sa vynoril s mobil na uchu a počuli sme: Halooo...! srandista...

Jeden večer nám spadla do vody aj lampa keď sme boli na kotve Veli Drvenik-Krknjas. Taká fajnotka, čo sa dá zakvačiť niekde na vyvýšené miesto, aby bolo vidieť čo v noci človek konzumuje. Mala smolu, podrobnosti si nepamätám, počul som akurát žblnk a bolo to :whist: tma jako v pytli takže nebolo vidieť ani vinníka... 8) nám sa to už tiež dáko nechcelo riešiť, tak sme to nechali na ráno. A ráno? Pod nami tak 8-9m, trávnaté dno, a studena voda. Teda, aspoň v tej hĺbke kde bola lampa. Tak sme sa dohodli, že to bol dar Posejdonovi. :D :whist:

Raz sme z recesie lovili aj sklenený štaprdlík-frťan z "klady". To bolo v Kotore v prístave, ale tam to bolo naozaj beznádejné. Ja som ho s ťažkým srdcom odpísal, ale vinník videl ako trpím, tak neváhal a než som mu to stihol zaraziť, tak už šnorchloval v prístave okolo jachty... neskončilo to nijako inač, ako tak že prišiel port-officer a milo sa spýtal čo sa deje. TU? Nič! Len mame malý problémik, stratila sa nám taká drobnosť, nestojí to za reč. Šnorchlista sa rýchlo pratal z vody....

Naposledy som k tejto tematike zažil srandu tento rok v Primoštene na kotve. Robili sme si spoločnú fotku a kamoš sa tak nešťastne pohyboval po korme, že šlapol na zadne svetlo. Svetlo vydržalo, jeho kryt nie. Samozrejme spadol do mora. Kým som od foťáku prišiel na miesto činu, kryt už bol dosť hlboko. Kryt bol čierny, vody na budíkoch 6,5m plus rezerva, v skutočnosti cca 8m aj dačo a na dne tráva... Tak nám to nedalo a reku skúsime to vyloviť. Už sme mali aj lepšie nápady.... 8) Za prvé, hĺbka, za druhé nie pravé tepla voda, hlavne hlbšie, a konečna čierny kryt v tráve, pokiaľ nie ste nad nim tak 2m, fakt sa zle hľadá. Ako keby to nestačil, ešte sa mi nešťastnou manipuláciou podarilo roztrhnúť aj remeň čo drží okuliare... Do takých hĺbok sa mi fakt zle potápa a celé to trvalo vyše polhodinu, ale nakoniec som ho vylovil. :good:
PS: Viem že to nie je z jachtárskych revírov CR, ale čo už keď tam nechodím.
Uživatelský avatar
Gemini
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 34
Registrován: stř bře 12, 2008 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Gemini » úte pro 06, 2011 2:18 pm

Kotvili jsme v době oběda v zátoce Nečujam na Šoltě, pohoda a po vykoupání jsme chtěli odplout. Dal jsem pokyn ke zvednutí kotvy, nezkušený nováček navíjel řetěz, který utvořil pod vrátkem kužel, až se dostal na navíjecí kladku, řetěz z ní vyskočil a volným pádem kotva i se řetězem spadla na dno, protože konec řetězu nebyl přivázaný. Bylo to asi ve 12ti metrech, tak to jen na šnorchl nikdo nechtěl lovit. Loď byla z Mandaliny a na náš telefon nám poslali kluka s gumákem, ten přijel za 1,5 hodiny a i když měl lahve, tak to dal na šnorchl. Stálo nás to 100 éček. Od té doby vždy kontroluji, jestli je konec řetězu přivázaný-a od té doby vždycky byl.
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1756
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 9
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » sob črc 07, 2012 7:02 pm

Nemáte někdo kontakt na ochotného potápěče na orlíku? Utopili jsme 12kg kotvu, je v cca 5m a rád bych ji dostal ven. Když by jste někdo o někom šikovném věděl. Nebo kontakt z úvodního příspěvku funguje i pro Orlík?
david
moderátor
Příspěvky: 5320
Registrován: pon led 02, 2006 9:30 pm
Reputace: 151
Bydliště: loď,momentálně v Davli

Příspěvekod david » sob črc 07, 2012 8:17 pm

kontakt funguje, jak píšu, ve Středočeském kraji. Orlík je Středo i Jiho, záleží kde jseš.

Potápěči Pčr jsou i na Zvíkově. Zavolej do Třebenic, buď to bude jejich, nebo by mohli mít kontakt.
Uživatelský avatar
cechura
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 72
Registrován: čtv bře 01, 2012 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Brno

Příspěvekod cechura » ned črc 08, 2012 10:25 pm

Oslavili jsme tento víkend roční výročí " utopení ". Před rokem nám šla ke dnu na Dalešický přehradě pramice Rybářka s motorem Yamaha 4t 4k,
4 mobilní telefony, 2 fotoaparáty, klíčky od auta a osobní věci ani nezmiňuji. K celkové škodě ještě připočítávám kompletní výbavu 2 závodících vláčkařů a skoda pro pojišťovnu byla sečtena na 150t. káčé. Bohužel žádnou pojistku na kterou bysme to navlíkli jsme neměli :cry: Protože v místě utopení bylo vody kolem 60m a orgány na vytažení netrvaly, nechali jsme to dole.

Oslavu "výročí" jsme pojali stylově, několikadenním pronájmem jachetky na Lipně se zaškolením posádky. Byl z toho luckcucní prodloužený víkend, tentokrát pod plachtami. :jupi:
Uživatelský avatar
anryj
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 16, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod anryj » pon črc 09, 2012 11:21 am

Charlie píše:Nemáte někdo kontakt na ochotného potápěče na orlíku? Utopili jsme 12kg kotvu, je v cca 5m a rád bych ji dostal ven. Když by jste někdo o někom šikovném věděl. Nebo kontakt z úvodního příspěvku funguje i pro Orlík?


Plánuji zajet si na Orlík zaplachtit někdy koncem srpna/ začátkem září. Pokud do tý doby nikoho neseženeš, můžu si vzít věci a pokusit se jí vylovit. Pět metrů neni problém, to je na šnorchl. Problém je ji najít.
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1756
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 9
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » pon črc 09, 2012 12:05 pm

No víme v kterých místech asi tak je, pokud se nepovede jí vylovit, tak se můžem domluvit. Jakmile pojedu na vodu, tak chci zkusit kontakt co dával David a uvidíme. Poptával jsem potápěče co na orlíku fungují a ty si účtují 1500-2500Kč za což si můžu koupit kotvu novou.
Uživatelský avatar
vitrvevlasech
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 71
Registrován: čtv črc 15, 2010 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Žižkov

Mokrý Suchý

Příspěvekod vitrvevlasech » pon črc 09, 2012 2:16 pm

Netroufám si snad tvrdit, že bych sám sebe považoval za poklad nejcennější,
je však na výsost vhodné umístit sem příběh, jenž počal v suchém a končil v mokrém prádle.

Psal se rok 2002, zvyšující se hladina řeky dopřála prastarému molu podvodní zážitek,
jemné obrysy lety strádajícího dřeva, sotva postřehnutelné pod tmavou hladinou sílící Vltavy.

Onoho dne nebylo laskavé počasí, chlad odebral ženám odvahu a ukryl půvabné jejich nožky pod silnou látku kalhot.
Nočního veselí přítomna rez kol zámku uvolnila místo v kapse zahřátému klíči. Při hrozivém výkřiku mučených pantů branky, vstoupily dvě osoby do loděnice.
Jedna nižší statné postavy, zářivých blond vlasů třímaje sobě na rameni, kam délka jejich dosedla. Barevný obraz ve světě šedi, v růžových šatech blondýnka hledí
na zlověstně mlčící poloostrov osázen loděmi po obou březích přilehlých.
Když na větší postavu pohlédneme, skoro by se mimikry prostředí na ní usadily. Jako by pohyb černoty v černotě něco změnil. Není jí slyšet, skoro ani vidět v šeru tom. Nebýt skel brýlí,
od kterých odráží se slunce jas, těžko bychom věřili, že postavy dvě pochodují pospolu v komickém tom výjevu Laura a Hardyho.

Kroků nesoulad, její rázný, sebejistý a jeho vrtkavý, klopýtavý. Paradox romantických příběhů.
Kapitánů zdravé chrápání usedá v ticho i nejedno zvědavé oko pozoruje scenérii.
"Snad si sundáš kalhoty! Raději celý, molo není vidět. Jak po něm chceš dojít až k lodi?"
"Já to zvládnu, nemusíš mít strach, ale když tedy myslíš. Část kalhot rozepnu si a uložím zde na břehu. Tím vytvořím jisté kraťasy. Kdybych si náhodou nohy příliš navlhčil."
"Heeeeeej, pojďte se mrknout!" Žena se nenechá snadno obalamutit mužovou sebedůvěrou. Hnána ochotnickým duchem sezve řádné publikum během chvíle.
Trapnost nad trapnost, tváře žhnou sebejistému. První krok směr k lodi, která, jako by kus od břehu stála na volné vodě. Chladná řeka, tvrdé dřevo pod nohou.
"Je tu jak bylo." Lovit v paměti vzpomínky na tvar a vzhled mola. Další krok je provázen tím tichem, které vám trhá uši. Obecenstvo - kdo by uvěřil, že v loděnici je takové množství lidí?
Raději nemyslet na to a opatrně krok vpřed a další. "Proč je loď tak daleko." A přesně ve chvíli, kdy vám sebedůvěra dává křídla ocitne se vaše noha v místech, kde není pevné opory.
Kéž byste dokázal koordinovat zvuk, takové něžné - žbluňk, by bylo přijatelné. Místo toho dojde k explozí, voda vyletí vzhůru a slavnostně rozezní smích u škodolibých přihlížejících.
"Já mu to ří..." Slyšíte hlas své drahé polovičky a pak už jen dopřáváte si masáž tísici jehličkami ledové vody. "Zbytečně hluboké" říkáte si, necítíte dno. Šat netíží. Je čas nadechnout se a
vyslechnout řechtající se břehy. "Ta voda je ale příjemná" Cukrujete si svůj koláč trapnosti nad míru.
Pak zahlédnete hladinu pokrývající dřeva, která se vymanila rezavějícím hříbíkům, ano přesně ta dřeva, která měla býti oporou pro vaší suchou chůzi až k plavidlu vašemu.
Nemůžete plavat v ledové vodě celý den, ač by to za daných okolností bylo asi přijatelnější než poslouhat "Já to říkala" stokrát za sebou.
Úkolem bylo přivázat loď pevněji, tak se stalo, nyní už neodpluje.
K mokrým kraťasům zipem připnete si suché části oblečení, které na vás čeká na břehu. A směle domů. Lidé na tramvajovém ostrůvku si vás nedůvěřivě pohledem měří. Nedokáží pochopit, jak je možné,
že je někdo mokrý zcela nahoře a spodní část jeho suchá. "Kdo umí, umí."

: Dovětek : Pevné uvázání lodi, bylo tím nejhorším možným řešením při blížících se povodních. Pozorovatelé vyprávěli příběh o lodi která se napínala na laně, usilovně bojovala se stoupající
vodou, došly jí však síly, postavila se na špičku a zmizela v hlubinách, jeji odchod nebyl hlasitý, pouhé žbluňk.
Tím byla potopena ta nejcennější věc...oplakávána až do roku 2010.
Uživatelský avatar
dan
s/y Hannah
Příspěvky: 746
Registrován: ned úno 26, 2006 6:49 pm
Reputace: 2
Bydliště: Denia,Espana

Příspěvekod dan » pon črc 09, 2012 10:17 pm

Chlape tebe je tady skoda... ;) :D
Ty bys ty sve prispevky mel vydat knizne.Az tak ucinis zamlouvam si prosim jedno vydani... :good:
Uživatelský avatar
benja
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 16
Registrován: stř bře 14, 2007 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod benja » pon čer 10, 2013 10:41 pm

před pár lety při plavbě z Černé hory do chorvatska hned první den v marině v Herceg-Novi mi při úlitbě Neptunovi po šikovném úkroku byl ukopnut foták z pod ruky a ono žblunk a byl pod vodou,za 10minut byl zpět na palubě.(vylovení odbahnění vysušení :) ) a funguje dodnes,i když některé čudlíky se musí více mačkat
a o rok dříve(nebyl jsem účasten)si můj drahý otec při tlakovém mytí(rozuměj skorotopení se na laně za lodí) :) si nějakým zázračným způsobem odklapnul pojistku na hodinkách a byly v nenávratnu.po vytažení z vody si jen tak pro legraci odpíchl polohu a zapil je mohutným panákem rumu.byly to hodinky k 50narozeninám :)

jinak u nás na žermanické přehradě jsem si jako puberták na pujčeném šlapadle utopil peněženku s doklady penězi
Uživatelský avatar
maxik1958
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2496
Registrován: stř pro 16, 2009 1:00 am
Reputace: 28
Bydliště: PRAHA 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod maxik1958 » úte čer 11, 2013 8:42 pm

Před 3mi týdny jsem v Marině Vltava šil biminy na Karáta, a spadly mi do vody moje nejlepší nůžky, ztráta kterou jen tak něco nenahradí, byly z pozůstalosti, a hlavně moc dobrý :cry:
Uživatelský avatar
PerlaNegra
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 103
Registrován: čtv dub 01, 2010 2:00 am
Reputace: 1

Příspěvekod PerlaNegra » úte čer 11, 2013 10:02 pm

utopil som 6 fotakov naraz. v totalnom bezvetri a olejovej vode som zrezal vlnu z nejakeho rychleho trajektu, ktory vytvoril dve ostre vlny. posadka si vyziadala aby som to strihol tak, aby ich to pekne v sieti katamaranu vykupalo. splnil som zelanie posadky a behom par sekund som mal v lodi asi 15 cm vody. prezil len vodotesny fotak. vsetci boli stastni (nemci), nikto sa nestazoval, nikdy na to nezabudnu :) svoje stratene mobily, celovky, udice a podobne predmety uz neratam. Zasadne pouzivam nokie, ktorych sa ludia zbavuju...
Uživatelský avatar
taag
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 54
Registrován: pát bře 13, 2009 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod taag » stř čer 12, 2013 2:04 am

Já nedávno klíč od auta, cena mi vyrazila dech. Ale už mám nový.(klíč)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti