02 Informace z 1000+1 přístavů a zátok DISKUZE

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát dub 18, 2008 12:35 pm

Neboj Rendo,
průbežně se na tom pracuje (tedy morálně)
On totiž nejvyšší guru přes OIOIOIOIOIOI tu momentálně není. A nikdo jiný to neumí.
Hned jak se tu objeví mu řeknu, nebo to udělá sám....
Vydrž.
PS žádná zátoka se dnes ještě neobjevila, nic neuteklo, jen tvůj dotaz "jestlipak to funguje" ;) - krasně pod fórem se to dá sledovat ;)
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: ODBLOKOVÁNÍ

Příspěvekod alffa » pát dub 18, 2008 12:54 pm

Renda píše:
Renda píše:Moderátoři, operátoři, správci, admini - zkrátka MAGNIFICENCE.
Vlákna jsou hotová a já jsem taky hotovej. Takže jestli budete tak laskaví, tak byste snad mohli odblokovat toto, nyní diskriminované téma, aby se zobrazovalo v aktualitách.

Koukám , že to ještě stále nefunguje a zátoky nám utíkají...

Rendo neblbni. Hlavní stránka je zejména pro nově příchozí. :!:
Budou-li tam všechny příspěvky tohoto tipu:
~050720~N43 23 06.7.v~E016 18 45.6~Foto je směrem SV k protějšímu břehu zátoky, kde je také několik domů, pensionů a hotel. V pozadí pak pobřeží - Makarská riviéra mezi Splitem a Omiší~kotviste~

Nikdo se nikdy nepodívá dál. Nikomu to totiž nic neřekne.
Úvod a diskuzi, máš zachovanou i na hlavní stránce. Na foru to máš komplet. Co by jsi ještě chtěl. Nemůže být celý portál jen o Tvé sekci. :gun:
Ahoj, alffa
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Re: ODBLOKOVÁNÍ

Příspěvekod Renda » pát dub 18, 2008 1:15 pm

alffa píše:Rendo neblbni.
Hlavní stránka je zejména pro nově příchozí. :!:
Budou-li tam všechny příspěvky tohoto tipu:
~050720~N43 23 06.7.v~E016 18 45.6~Foto je směrem SV k protějšímu břehu zátoky, kde je také několik domů, pensionů a hotel. V pozadí pak pobřeží - Makarská riviéra mezi Splitem a Omiší~kotviste~


Nikdo se nikdy nepodívá dál.
Nikomu to totiž nic neřekne.

Milý Alffo! Omezení mělo smysl, když jsem tam přidával vlákna - proto jsem jejich tvorbu maximálně urychlil - ale teď, když se někdo uráčí přidat zátoku, mělo by to být na titulní stránce (kterou sledují nejen začátečníci) okamžitě vidět. Už i proto, aby to ostatním připomělo, že by mohli také nějaké informace přidat :-)

To, že tvrdíš, že příspěvek, který jsi vybral, nic neřekne, pramení z naprostého nepochopení systému.
Podívej se na vzorový Liborův příspěvek, který inzeruji v této diskuzi o kousek výš. Takový pěkný příspěvek se totiž skládá vlastně z příspěvků několika - každý obrázek, mapka, video atd. musí mít svůj, ale dohromady tvoří velmi zajímavý celek, který už většině lidí řekne docela dost, protože obsahuje plánek místa, slovní popis, fotografii a třeba ještě další...
Ty jsi vybral právě ten doplňující příspěvek s fotkou bez dalšího kontextu. Musíš číst i to před tím a za tím.
Také vem v potaz, že jsem ve fázi, kdy se učíme příspěvky vytvářet a tudíž každý nebude hned dokonalý. Nejlepší cestou je, místo kritiky zkusit sám něco přidat.
Chápeš?
Naposledy upravil(a) Renda dne pát dub 18, 2008 1:26 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: ODBLOKOVÁNÍ

Příspěvekod alffa » pát dub 18, 2008 1:23 pm

Renda píše:Chápeš?

Rendo všechno chápu.
Ty zase musíš pochopit, že celý portál se neskládá jen z té tvé sekce, byť by bala sebedůležitější.
Sám jsem Ti jí zřídil a dal Ti zelenou. Všechno ale má své meze.Howg.
Uživatelský avatar
kosisa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 45
Registrován: úte čer 12, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod kosisa » pon dub 21, 2008 10:26 am

Přidá se ještě někdo se zadáváním pozic??? Nebo si ta "svá"místa chráníte abyste tam byli sami???
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

já jo

Příspěvekod Renda » pon dub 21, 2008 12:14 pm

kosisa píše:Přidá se ještě někdo se zadáváním pozic??? Nebo si ta "svá"místa chráníte abyste tam byli sami???
Já se přidám určitě. Jenom to teď nestíhám, protože jsem nabral skluz při zadávání, nu a mnozí jiní provozovali o weekendu ten Sex s hvězami, tak to je také pochopitelné. :) ---- Pochopil jsi, jak jsem Ti psal o těch klíčových slovech?
Může jich být klidně víc než jedno, ale musí být z množiny uvedené v návodu = prostě jenom Ty vyjmenované. Seznam vyjmenovaných po vzájemné dohodě klidně rozšíříme, ale kdyby si každý zadával, co ho napadne, nic bychom pak nemohli hledat.

Jedna "~" je na začátku výčtu klíčových slov a druhá na jejich konci, (protože všechna klíčová slova se budou sypat do jedné databázové položky). Moc doporučuji používat šablonu z návodu. Zde jsem ji zkopíroval jen pro ilustraci. Zkopíruješ ji (přes clipboard) do příspěvku a jenom opravíš potřebné. Zbytečná klíčová slova smažeš a máš jistotu, že jsi na nic nezapomněl a zároveň si nemusíš syntaxi pamatovat stejně jako seznam klíčových slov.
Nechci Ti do Tvých pěkných příspěvků hrabat i když by bylo snažší to opravit než to tu vysvětlovat. Důležitější ale je, abys to pochopil Ty, protože pak to pochopí i ostatní. Holt jsi průkopník. :thankyou:
[hr]Šablona: můžete ji zkopírovat do svého nového příspěvku a jen přepsat potřebné hodnoty ;) a nezapomeňte umazat zbytečná klíčová slova!
~RRMMDD~Nss mm vv.v~Esss mm vv.v~Váš text ttttttttttttttttttttttttttt
~kotviste, pristav, nebezpeci, konoba, pumpa, obchod, poklad, poznamka~odkaz na objekt (fotku)~
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Předmět

Příspěvekod Renda » úte dub 22, 2008 10:14 am

Ahoj Denisi! Vítej v zátokách :good:
Jsem moc rád, že Tvé kladné hodnocení z počátku naší diskuze je následováno aktivním zapojením.
Koukám - Tvůj první příspěvek a hned perfektní - nenacházím chybu :) . Použil jsi šablonu?
Jediná muška a píšu to sem i pro ostatní - nezapomínejte Předmět!
viz návod: http://jachting.info/modules.php?name=F ... pic&t=1695

Předmět totiž určuje název Bodu, o kterém píšete (třeba pro budoucí natahování do naigací, do Baharisova POI atd.).
Všechny příspěvky kontroluji, ale raději než bych je opravoval, tady vysvětluji, jak je můžete zdokonalit sami.
Právě u zmíněného příspěvku je dost nasnadě, že se bude asi jmenovat "zátoka Grebaštica" nebo jak budeš chtít... Jsem zvědav.
Zatím to jde DOST dobře ;)
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Oglasy patří do projektu 1000+1 zátoka v Chorvatsku

Příspěvekod Renda » pát dub 25, 2008 10:48 am

janekz založil téma:
"Používáte Oglas za pomorce (Notices to Mariners)?"
Ty chorvatské jsem našel na stránce HHI (Hrvatski hidrografski institut). Jenže je jich hodně: vycházejí každý měsíc a třeba letošní lednové maj přes 50 stránek.
Nemám svou loď a zatím ani své mapy. Pochybuji, že charterovky mapy na svých lodích aktualizují (ale nevím to) těmito zprávami.
Jak to řešíte vy? Tisknete si Notices a pracujete s nimi? Kolik posledních vydání je třeba mít k dispozici? Anebo je lepší koupit si své mapy a poctivě je udržovat aktuální? Je těch změn opravdu tolik anebo na to většinou kašlete?

Milý Janku, mluvíš mi z duše. Samozřejmě, že "Oglasy" mohou být dost podstatné. Mě třeba dostává, když koukám na máják a on bliká jinak, než mám v mapě... :roll:
Není ale asi v našich silách je každý sám studovat (až na světlé vyjímky členů "větrné stráže", kteří zasluhují vyznamenání před nastoupenou jednotkou!) ...a právě zde je další uplatnění pro náš projekt "1000+1 přístav a zátoka"!
Když někdo narazí na zajímavou novinku, zapíše ji do příslušného vlákna a všichni, kdo do této oblasti pojedeme si příslušnou stránku například před cestou vytiskneme, vezmeme ssebou A JE TO :)

Také by byla varianta, kdyby se tu našlo třeba 12 ochotníků (to je slovo, co? :-) ), z nichž každý měsíc by jeden nastudoval aktuální Oglasy a zadal je do projektu. Kdyby toto nastalo, vzal bych na sebe, že bych udělal každý rok tu dvanáctou = výroční - tedy zkontroloval, zda je tam všechno a správně, případně doplnil. :oops:
Uživatelský avatar
kosisa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 45
Registrován: úte čer 12, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod kosisa » pát kvě 02, 2008 8:14 pm

Nějak to tady usnulo. To jste všichni na moři? Nebo sledujete MS v hokeji? Nebo Davida Křížka na mapě pozic? V půlce června odjíždím na 14 dní, tak jsem věřil, že si zapíšu do 888 nějaké dobré typy. Líbilo by se mi něco jako:"dobře chráněná zátoka ze všech stran,boje gratis (nebo kotva drží jako čert), v konobě čisto a útulno, mají čerstvé a vynikající ryby a vynikající víno, po kterém zaručeně nebolí hlava. Jo a utratíš tam max 300 kuna na hlavu. Voda průzračná a teplá takže po ranní koupeli zvedneš plachty a na motýla vypluješ vstříc dalšímu krásnému místu. Tak přátelé pište.
No, vymyšlené to máš správně .... :D a
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

začala sezóna

Příspěvekod Renda » sob kvě 03, 2008 10:29 am

kosisa píše:Nějak to tady usnulo. ... Tak přátelé pište.
No, vymyšlené to máš správně .... :D a
Máš pravdu. :-) Začala sezóna, lidi se rozjíždí. Také jsem už byl na vodě - a bylo to prima ;)
Na druhé straně, jak se začnou kolegové vypravovat do Chorvatska, budou snad aktuální příspěvky. Doufám, že na to myslí a budou si dělat cestou poznámky.

Alffo, tedy jsi-li to "a" Ty. Množí se nám tu podle mně nedobrý zvyk moderátorů vpisovat lidem do příspěvků takovéto (většinou barevné) poznámky. Nepovažuji to za správné, protože:
- Moderátor je také jenom člověk a své poznámky by měl psát formou nomálního příspěvku tak, jako ostatní.
- Tím se jasně identifikuje a nevyjadřuje nabubřele svoji nadřazenost tím, že předpokládá, že se každý dovtípí, že např. "a" je Alffa. .. a to jsi ještě ten lepší, protože jsem zaregistroval takovéto poznámky bez jakéhokoli podpisu!!
- Samostatný příspěvek má své datum a je tedy patrné, kdy byl zadán.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: začala sezóna

Příspěvekod alffa » sob kvě 03, 2008 11:38 am

Renda píše:Alffo, tedy jsi-li to "a" Ty. Množí se nám tu podle mně nedobrý zvyk moderátorů vpisovat lidem do příspěvků takovéto (většinou barevné) poznámky. Nepovažuji to za správné, protože:
- Moderátor je také jenom člověk a své poznámky by měl psát formou nomálního příspěvku tak, jako ostatní.
- Tím se jasně identifikuje a nevyjadřuje nabubřele svoji nadřazenost tím, že předpokládá, že se každý dovtípí, že např. "a" je Alffa. .. a to jsi ještě ten lepší, protože jsem zaregistroval takovéto poznámky bez jakéhokoli podpisu!!
- Samostatný příspěvek má své datum a je tedy patrné, kdy byl zadán.


Vážený Rendo,
to vpisování není vyjádřením POVYŠOVÁNÍ SE :!: jak se mylně domníváš.
Naopak je to používáno proto, aby se co nejméně (nešetrněji) zasahovalo do přirozeného toku diskuze a také proto, že se jedná většinou o nějaké sdělení, určené zvláště (přímo) autorovi příspěvku. Pro ostatní není až tak důležité aby to hned museli číst.
Parafa má jasný význam a odhadl ji to správně.
Je tam proto, abys věděl, na koho si případně stěžovat na lampárně.
„LAMPÁRNA“, nebyla zatím Bohužel zřízena. No možná jí kvůli Tobě zřídím.

Jinak někteří moderátoři používají místo parafy právě tu odlišnou barvu.
Je zde ale více moderátorů než použitelných barev. Proto já i někteří jiní, používají ještě parafu.
Ty vsuvky se používají všude. Je to zcela běžná praxe. Šetří to i počet příspěvků.
Budu to používat bez ohledu na tvůj názor i nadále. Stačí to takhle? :admin:
alffa
Lakomec

Mljet-Pomena, Biševo-Mezuporat, Skradin

Příspěvekod Lakomec » ned kvě 04, 2008 3:43 pm

Ahoj, mám nějaké informace z míst, které jsem po letech zase navštívil, jenže mám problém, neměl jsem GPS, takže nemohu dát k dispozici souřadnice. Fotky neumím dát na ten server, mám je v počítači, takže mohu někomu poslat s popisem, co že jsem zjistil. Snad mě neukamenujete.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned kvě 04, 2008 7:14 pm

Lakomče tvá místa mají tyto souřadnice:

Pomena: N42 47 19,6 E17 20 36,5
Mezuporat: N42 58 56,4 E16 01 16,6
Skradin: N 43 48 56,5 E15 55 19,7

Co se týká vkládání fotek, nic víc než popsal Alffa TADY asi nevymyslíme...
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Re: Mljet-Pomena, Biševo-Mezuporat, Skradin

Příspěvekod Renda » ned kvě 04, 2008 10:10 pm

Lakomec píše:Ahoj, mám nějaké informace z míst, která jsem po letech zase navštívil, jenže mám problém, neměl jsem GPS, takže nemohu dát k dispozici souřadnice. Fotky neumím dát na ten server, mám je v počítači, takže mohu někomu poslat s popisem, co že jsem zjistil. Snad mě neukamenujete.
Jsme s Tebou. Zkus si zkopírovat šablonu z návodu a vyplnit ji. Pokud nemáš publikaci "zátoky", dej vědět - napíšu Ti o jaké stránky se jedná. :-)
Lakomec

to Renda

Příspěvekod Lakomec » pon kvě 05, 2008 8:46 pm

mám pouze to prastaré vydání 777 zátok, přiznávám, že novější nepoužívám. Pokud jsou čísla stejná, tak to snad nějak vyplním
Promiň. Obrázek opravdu hezký, umístnění se ti povedlo dokonale. Má to jen jednu vadu na kráse. :cry:
Na testování je
Pískoviště a bábovičky... Následující příspěvek mažu. B.
Lakomec

to Baharis

Příspěvekod Lakomec » pon kvě 05, 2008 9:17 pm

Tak se mi to snad povedlo, podle návodu, co mi poslal Baharis. Snad je to tak v pořádku. Moc vám děkuji, zase jsem se snad něco naučil
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Re: to Baharis

Příspěvekod Renda » pon kvě 05, 2008 10:02 pm

Lakomec píše:Tak se mi to snad povedlo,...

Zadrž! Jedno nedorozumnění tu je: Každá stránka už je ode mne připravena jako vlákno. Jenom do něj přidáš odpověď.
Jukni přes "Vstup do fóra".
Název místa se naopak píše do Předmětu.
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

ještě jednou:

Příspěvekod Renda » pon kvě 05, 2008 10:36 pm

Při vkládání příspěvku najdeme nejprve stránku v publikaci "777" nebo "808 přístavů a zátok".
Nebojte: číslování stránek je ve všech vydáních stejné. Sám jsem to kontroloval!
Ve fóru:
Informace z 1000+1 přístavů a zátok (v Chorvatsku)
najdeme dle čísla stránky příslušné (již existující) vlákno. (Byl by nesmysl zakládat si každý nové vlákno.)

Z návodu:
http://jachting.info/modules.php?name=F ... pic&t=1695
si zkopírujeme Šablonu do svého příspěvku. Opravíme (jenom přepisujeme její údaje, abychom dodrželi syntaxi) na skutečná data.

Do jeho Předmětu napíšeme název místa, které se jedná.
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

to Lakomec

Příspěvekod Renda » pon kvě 05, 2008 10:40 pm

to Lakomec: Takže, prosím Tě, zkopíruj své příspěvky do správných stránek a do Předmětu vždy napiš správně ten název místa, které popisuješ (bez diakritiky).
Já ta dvě vlákna (dublované stránky 74, 90) následně smažu. Nemohu to udělat za Tebe, protože bych se stal autorem Tvých příspěvků.
Lakomec

to Renda

Příspěvekod Lakomec » pon kvě 05, 2008 11:03 pm

Mljet jsem už přesunul, ale Biševo nemám kam, protože jsem ho nenašel. Takže až uděláš Biševo, klidně to tam přesuň, je celkem jedno, kdo bude jako autor, hlavně že to někomu pomůže a nezničí fendr, popř. jachtu
Jo, a jedna prosba za nás, blbce. Bylo by fajn, kdyby vlákna byla řazena dle čísel, abych číslo např 62 našel za číslem 61 a před 63. Řazení podle data příspěvku mi tady v této sekci příjde nepřehledné, hledám podle toho, kam chci plout.
Uživatelský avatar
Renda
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 833
Registrován: pon úno 11, 2008 1:00 am
Reputace: 2

Re: to Renda

Příspěvekod Renda » pon kvě 05, 2008 11:21 pm

Lakomec píše:Mljet jsem už přesunul, ale Biševo nemám kam, protože jsem ho nenašel. Takže až uděláš Biševo, klidně to tam přesuň, je celkem jedno, kdo bude jako autor, hlavně že to někomu pomůže a nezničí fendr, popř. jachtu
Jo, a jedna prosba za nás, blbce. Bylo by fajn, kdyby vlákna byla řazena dle čísel, abych číslo např 62 našel za číslem 61 a před 63. Řazení podle data příspěvku mi tady v této sekci příjde nepřehledné, hledám podle toho, kam chci plout.
Biševo také najít nemůžeš, ale stranu "74 Vis" ano :-) Biševo je totiž na ní.

Řazení dle čísel není vůbec hloupý požadavek. Bylo by to mnohem přehlednější. Také jsem to tak chtěl, ale to je úkol pro naše milé Guru jerryxe a Libora - tak co Vy na to? Zatím byl jediný výsledek a to je stabilní umístění Návodu na první místo.
Šlo by v této naší sekci učinit výjimku a zachovávat stabilní pořadí vláken dle číslování??
Uživatelský avatar
kosisa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 45
Registrován: úte čer 12, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Rakovník

Příspěvekod kosisa » úte kvě 06, 2008 12:43 am

Lakomče, hlavu vzhůru a piš. Je to super. Mě ze začátku také Renda buzeroval za každý~. Je to prostě správný tahoun který něco vymyslel, co má smysl a chce aby to tak fungovalo a podle toho by to celé mělo mít hlavu a patu pro nás, pro všechny. Já také zase něco přiložím, jenom prostě nestíhám, to za prvé a za druhé mám pěkný bordel ve fotkách takže tápu která foto kam patří. Nechtěl bych se potom dočíst, že místo, které jsem udal, se během jednoho roku změnilo k nepoznání.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Re: to Renda

Příspěvekod jerryx » úte kvě 06, 2008 7:14 pm

Renda píše:Řazení dle čísel není vůbec hloupý požadavek. Bylo by to mnohem přehlednější. Také jsem to tak chtěl, ale to je úkol pro naše milé Guru jerryxe a Libora - tak co Vy na to? Zatím byl jediný výsledek a to je stabilní umístění Návodu na první místo.
Šlo by v této naší sekci učinit výjimku a zachovávat stabilní pořadí vláken dle číslování??


... pokracovani:
puvodne jsem ti chtel strasne moc nejvic (a jeste trochu vic :P) vynadat, ze se hrooozne naotravujes a ... (dokonce jsem to mel uz i napsany :? )

no pochopil jsem to a mas to razeny dle nazvu :mad:
ale zakazat vytvareni topicu - to jsem bohuzel nedelal :-(
[hr]
ps: ty upravy nemeli co delat s dnesnim delsim vypadkem - to jde bohuzel na triko hochum z webhostingu - vypada to, ze maji problemy sami se sebou :oops:
Lakomec

úpravy

Příspěvekod Lakomec » úte kvě 06, 2008 9:45 pm

To renda - tak jsem upravil své příspěvky a zase jsem v pasti. 74 Vis - Biševo Mezuporat jsem upravil a dal odeslat, a je to tam dvakrát. Nechápu to a ani se o to nesnažím. Ten co není upravený prostě smaž.
Mám jednu prosbu, jako admin by jsi na té stránce 74 VIS mohl sjednotit ty všechny příspěvky do jednoho, max dvou, jedná se o tutéž zátoku, jméno jste si vyjasnili, takže ta omáčka by mohla jít do diskuze a v POI zůstat jen to, co tam patří. Příjde mi to nepřehledné, 16 odpovědí a jen dvě, možná tři POI
To Jerryx - děkuji za přehledné seřazení, jste kluci šikovný
Lakomec

GMC

Příspěvekod Lakomec » úte kvě 06, 2008 9:47 pm

jo, a ještě jedna věc, koukám na hodinky, nepletu se, je fakt 20:47 a příspěvky jsou uloženy s jinou hodinou. Je to tak schválně?

Tvé přání je mi rozkazem. Splněno, smazáno. :)
S těma časama nepomůžu. B.


To nikdo odsud, nezbývá než se s tím naučit žít :D a věřit pendlovkám po dědovi. V.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů