ztraceni na Dunaji

Dunaj v celé své délce a ve všech souvislostech...

Moderátoři: Pepa, david, vilma

karel-h
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 2

Příspěvekod karel-h » úte říj 14, 2014 4:47 pm

To kdyby jste viděli naše první přistávací manévry z laminátkou, nebo nakládání na vlek. Nebo když mi paňmáma vypla motor 1,5m před molem, nebo jak zakotvit s gumákem, když nemáš kotvu, tak se taky po... smíchy. :lol:
zaremba1
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod zaremba1 » úte říj 14, 2014 5:02 pm

po pravdě jsem z Ostravy a prdel si z nikoho nedělám kdokoliv si muže vzít mou manželku a zažije daleko horší situace.Když si něco umíní člověk jí nic nevysvětlí Když jsme před čtyřmi léty začínali se člunem Honda2,4m a Motorem 2,3hp trpně jsem seděl na přídi než splaví Vltavu,Slapy a Orlík Byly to dvanacti hodinové plavby i kolikrát v noci a v té době jsem si já říkal .již nikdy více.Nepíši to zde, jaký jsem borec,protože se mi kolikrát stáhnul zadek.Jsou to jen zážitky.
a pro Lebona.Tatranskou magistrálou včetně Rys jsem šel v sandálech
lebon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 1

Příspěvekod lebon » úte říj 14, 2014 5:52 pm

No tak k tomuto tématu jsem zkončil.Jestli se čtyřletou praxí na řekách vyrazíš po tmě na Dunaj aprovádíš takové číčoviny se není co divit,že plavebka potažmo policajti pořádají na nás hony.Už jsem kvůli tomu přestal jezdit u nás ( a není se co divit dle přízpěvků ) zatím je na Dunaji klid bez buzerací.Ale po takových akcích asi dlouho nebude.
kilda
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 9

Příspěvekod kilda » ned říj 26, 2014 4:33 pm

Tak si to tady čtu a vidím ,že podcenit Dunaj je snadné. Já začal s Dunajem loni, nejdřív po přečtení snad celého fóra o Dunaju. První výlet do Neszmely , ale nejvíc mi dalo setkání na Dunaj-párty 2013. Letos jsem tam strávil hodně víkendů a to taky díky kamarádům které jsem na párty poznal.K příběhu Zaremby možu jenom říct ,že podcenil snad všechno a snad se ponaučil, když už to ve zdraví přežil.Dunaj je nádherný , ale neodpouští. Aj Lebon je nádherný, ale snad odpuští :D
lebon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod lebon » ned říj 26, 2014 6:02 pm

Kildo,ty ftáku,já už jsem úplně vypuštěný.Už aby se začalo pálit,jinak potupně zahynu.Pozdravuj.
mjr
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod mjr » úte pro 09, 2014 4:15 pm

Ty brďo, tak toto už nie je neskúsenosť, toto je nezodpovednosť. V tom prívodnom kanáli by vás už vôbec nemuseli nájsť. Bez odrážačov by si kapitán tej výletnej lode ani nevšimol, že po niekom prešiel. Nehovoriac o tom, že tam keď začne fúkať, tak je to veľká vaňa s minimálnou možnosťou vyliezť po stene von.
lebon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod lebon » úte pro 09, 2014 11:19 pm

A to je ten případ,kvůli kterému chcou zavést ty kontroly a buzeračky.Rostík ni s tím nezmůžem,akorát je smutné,že takové .... a jiní takoví ..... je omlouvají,že se to může stát místo aby je nakopali do prdele.Je to smutné,ale za to si můžem sami.

Zpět na