Simona a Judu 2015

Dunaj v celé své délce a ve všech souvislostech...

Moderátoři: Pepa, david, vilma

ballo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

Simona a Judu 2015

Příspěvekod ballo » stř říj 07, 2015 2:17 pm

Bohuzial sa nam blizi koniec sezony. (teda aspon tej Dunajskej). Tak ako kazdy rok bude moja posledna jazda po Dunaji na tradicne trhy Simona a Judu v Sturove.

http://www.folklorfest.sk/3562-469-trad ... 5-sturovo/

Zatial viem o 4 lodiach ktore sa zucastnia. (Samozrejme ak sa razantne nezmeni predpoved).

Jedna lodka ide z BA - Slovnaftska zatoka uz vo stvrtok.
Dalsie dve sa v piatok pripoja v medvedove. No a ja sa pridam v piatok poobede v Komarne. V Sturove by sme chceli byt v piatok v noci.
Spat sa bude asi u Attilu v pristave na Madarskej strane (Ostrihom). Sobota navsteva trhov ako v SK tak v HU. Dalsia noc Sobota-Nedela sa znovu spi v tom istom pristave. No a v nedelu rano smer Medvedov az Bratislava.

Na kupanie to uz nebude :-). A hrubsie spacaky to bude chciet aj v kajutovkach. Pokial nemate kurenie.

Tak keby sa chcel nejaky otuzilec pridat - piste, volajte ...
ballo
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 1

Re: Simona a Judu 2015

Příspěvekod ballo » stř říj 11, 2017 7:17 am

Aj tento rok ako vsetky predosle koncime sezonu v Sturove na trhoch Simona a Judu.
http://www.folklorfest.sk/6232-471-trad ... 7-sturovo/

Predpoved na vikend vyzera super. Den cca 20 a noc okolo 10. Marina v Esztergom(u Attilu) bude otvorena.
Viacero lodi vyraza z Bratislavy (Piatok, Sobota).
Ja idem z Komarna cca 13 hod v Piatok.

Takze kto ma este lod na vode, navahajte vyuzit (mozno posledne) pekne slnecne dni na dunaji, ked sa teplomer cez den dotyka 20-ky.
Nech je cez zimne mesiace na co spominat.

Zpět na