Leasing lodí

Platby kartou, nákup jachtařských potřeb na eBay, na Aukru. Dobré obchody s loděmi a lodním příslušenstvím u nás v ČR, na Slovensku i jinde. A podobná problematika.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1171
Registrován: pon kvě 07, 2007 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Leasing lodí

Příspěvekod Strycek_Bidlo » ned led 11, 2009 1:10 pm

Dneska jsem objevil, že UniCredit Leasing nabízí ve spolupráci s italskou společností Locat Leasing financování jachet a lodí pro volný čas.
Koho by to zajímalo, informace jsou zde.
Uživatelský avatar
Radim009
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 11, 2013 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Radim009 » čtv dub 11, 2013 2:02 pm

Já jsem na leasing lodi využil tuhle firmu: www.ab-leasing.com/leasing-lodi Mají s tím zkušenosti a poradili nejvýhodnější variantu, takže naprostá spokojenost.
Ashrak
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 15, 2023 10:55 pm
Reputace: 0

Re: Leasing lodí

Příspěvekod Ashrak » sob dub 15, 2023 11:34 pm

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit vhodné financování plachetnice provozované v Chorvatsku? Díky moc
Uživatelský avatar
vili69
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 64
Registrován: stř pro 03, 2014 1:00 am
Reputace: 28
Bydliště: v létě NL

Re: Leasing lodí

Příspěvekod vili69 » úte dub 18, 2023 7:28 pm

Ahoj, můj názor asi nebude ten, který chceš slyšet, ale zvaž, jestli opravdu chceš použit pro toto hobby jakékoliv financování. Neznám tvůj "podnikatelský záměr" a nemám právo ti do tvého rozhodování kecat, ale neznám ve svém okolí nikoho, kdo by začal radostnou kariéru jachtaře amatéra lodí "na hypotéku". Naopak znám loďaře Z Holandska, kteří své vlastní zákazníky spíše odrazují od objednávky, pokud by chtěli stavbu či koupi financovat jinak než z vlastních zdrojů. Tady buď velmi opatrný.
Ale abych odpověděl: záleží, kde a jak ji chceš koupit. Často může nabídnout možnosti financování přímo prodejce. V případě nové lodě i výrobce. Ten i doporučí i např. vhodnou výbavu, aby byla loď případně lépe prodejná. Pokud chceš koupit něco soukromě na divoko, tak tam nevím.
Mnoho štěstí.
Husky
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 349
Registrován: stř čer 10, 2020 7:13 pm
Reputace: 35
Bydliště: I.Chomutov, II. Rovanjska

Re: Leasing lodí

Příspěvekod Husky » úte dub 18, 2023 8:06 pm

Ashrak píše:Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit vhodné financování plachetnice provozované v Chorvatsku? Díky moc


...jen z vlastní zkušenosti, cokoli chceš financovat u Hrvatskoj , musíš vyplatit peníze "na prkno". Oni jsou v něčem tak trochu pozadu a vědí proč. Ve tvoje značné a nikdy nekončící příjmy a z toho plynoucí hypotéky a jiné sekery nevěří...

... si zažádej o libovolný úvěr v libvovolné bance :mad: ale stím ti tady( a nikde jinde) nikdo neporadí :crazy:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host